Reklama

Trestani dospelych deti

Jarda (Út, 26. 7. 2005 - 19:07)

A jeeeeje, "Vlastina" - dalsi uchyl, co tady u toho slinta.

Vlastina (Út, 26. 7. 2005 - 17:07)

Jano brečela jsi při tom bití a prosila, nebo jsi ani nemukla. Co ti pak říkali spolupracovníci a spolupracovnice, kolik vás bylo. Za celou brigádu jsi dostala bití na holou jen ty a nebo dostal i někdo jiný?

diblík (Út, 26. 7. 2005 - 16:07)

víte co nechápu? že se necháte Niky tak vytočit a zatáhnout do hádky,je to pořád dokola,stejná písnička,podobné ,,hádání"vždyť přece psát si může co chce a my to nemusíme číst,chce to trochu stoického klidu,něčí názory nelze změnit jakýmikoli argumenty,Niky je prostě Niky,svérázná a v hádkách se umí trefit tak,že toho druhého odrovná a zraní ho(viz rodiče Olgy)život je příliš krátky na to,abychom si ho něčím kazili

Marie (Út, 26. 7. 2005 - 15:07)

Jitko, jestli Jana dostala výprask na holou a nebo né to ví jen ona sama, ale že ty jseš až nechutně sprostá to je naprosto jisté. Uvědomuješ si vůbec, že se vyjadřuješ jako ta nejhorší coura a ani ta by to určiě nenapsala.

katka (Út, 26. 7. 2005 - 10:07)

Ta Niky je snad spatnej vtip, ne?! To je sila :-)))

Olga (Út, 26. 7. 2005 - 10:07)

Niky, tak to jsi fakt přehnala, ty jedna svatá bojovnice. Brát si do tlamy moje skvělé rodiče si fakt nedovoluj. Já si můžu myslet, že ty jsi tyranka, co nedá svým dětem nažrat, když neposlouchají. :-)))

Niky (Po, 25. 7. 2005 - 20:07)

Mila Olgo, velmi bych byla prekvapena ze jsi mela stastne detstvi a bezvadne rodice jak ty tu oznamila. Vypada to ze nenavidis lidi i sebe a urcite pises i na sebeposkozovani forum. Prosim te prestan napadat lidi a pritom pouzivat ruzna jmena. Preji ti lepsi dny.

Amos (Po, 25. 7. 2005 - 19:07)

Tak co, ještě nějaké rady Kanady zbytku světa?

Olga (Po, 25. 7. 2005 - 18:07)

Ach! Byla jsem odhalena v celé své nahotě. Niky, jsi směšná. :-)))

Niky (Po, 25. 7. 2005 - 17:07)

No to ses teda ukazala.

Olga (Po, 25. 7. 2005 - 16:07)

Niky, já vím o čem mluvím. A ty vidíš problémy i tam, kde nejsou. Děláš z našeho národa pomalu stádo tupých surovců a přitom jsi jenom ten "poturčenec horší Turka".

Niky (Po, 25. 7. 2005 - 16:07)

Olgo, promin, ale ty nevis o cem mluvis. Jsem rada, ze jsi mela dobre rodice a vyrostla jsi ok. Ja se zminuji o situacich kde jsou problemy.

Olga (Po, 25. 7. 2005 - 16:07)

Tomu říkám demagogie... Jak já měla šťastné dětství, úplnou anarchii! :-))) A představ si, nejsem kriminální živel.

Niky (Po, 25. 7. 2005 - 16:07)

Normalni, rozumne dospele dite by vedelo, ze by ve spine nemohl existovat a hladem by take nechtel byt. Toto se nazyva tvrda rodicovska laska a uceni, ze lidi si musi navzajem pomahat.

Olga (Po, 25. 7. 2005 - 16:07)

Niky, jsi ohromná! Takže bys neposlušného syna nechala pojít hlady a ve špíně, kdyby tě neposlouchal? Zajímavé :-) Jo, a je mi třicet, děti nemám a nechci a měla jsem úžasné rodiče, kteří mě nikdy nebili a nikdy mě citově nevydírali. :-P

Niky (Po, 25. 7. 2005 - 16:07)

Nevim Olgo co te dostalo. Jelikoz nedavno tu Vera psala ze nevi jak trestat dospele deti a ze nema od nich moc pomoci. Takze ja verim ze v prave rodine by mela existovat demokracie a i vzajemna pomoc v domacnosti. Deti by meli pomahat s uklizenim, hlavne ti dospeli by meli umet zaskocit ve vareni, prat si svoje veci a delat nakupy, aspon. Nemuzou ocekavat od rodicu byt sluhy a zase rodice si nemaji myslet ze za kazdou chybu musi i dospele dite serezat. Casto se zde psalo, ze rodice serezali to sve dospele dite, kdyz prislo pozde ze zabavy, Ja osobne myslim, ze dospele dite vychovane k odpovednosti, muze chodit ze zabavy kolem druhe hodiny. Proc by napriklad melo byt doma presne ve dvanact? Dospele dite je dospele a ma pravo jit na zabavu a do spolecnosti. Mozna rodice zavidi. ze uz nejsou mladi? Nebo rodice se boji, ze se jim neco stane, mozna ze jim i bude ublizeno na tele a tak kdyz prijdou se zpozdenim, sami je serezou? Jinak Olgo, zajimalo by me kolik je tobe let?

Olga (Po, 25. 7. 2005 - 14:07)

Tak tohle mě dostalo do kolen: "Jinak kdyby muj syn neposlouchal a nepomahal, vysvetlila bych mu ze take nemuze moc odemne ocekavat, jako, prani, vareni atd.-"

Niky (Ne, 24. 7. 2005 - 20:07)

Ahoj, ja myslim ze je to lehke klidne krytizovat rodice, hlavne kdyz potrebuji pomoc. Jinak ja si opravdu myslim, ze nejlepsi vychova je dat od malicka plno lasky a pochval. A kdyz se ocne chybne chovani tak si o tom pohovorit a nemusi to byt ve vycitkach. A dale rodice si musi dat pozor aby nebyli neustali pedanti a plne rozkazu a zakonu. A vzdy si najit vychodisko jak predejit problemum. Napriklad kdyz se jde nakupovat s malym ditetem a mit je v miru, tak bych jim dala neco chutneho na zvykani a tak je zabavila a mela je v dobre nalade. Na cestu v aute bych jim pomohla nabalit oblibene hracky, kde by se usadily s pohodlnym polstarem a deckou. Proste problemum se da predejit. Ohledne pubertaku, kdyz najednou jsou vice busy a jejich pokoj nevypada v poradku, je lepsi ty dvere neotvirat a tak se zbytecne nevzrusovat. Hlavne kdyz vite, ze jste je od malicka ucili k poradku a oni vi jak uklizet. Vetsinou tyto problemy jsou jen docasne. Tak nekdy je lepsi prihmourit oko. Clovek si musi uvedomit i ty positivni klady. Napriklad byly casy, kdy jsem si myslela, ze syn travi moc casu u pocitace s hrama, ale musela jsem si pripominat, ze je hodny kluk a vede si dobre ve skole, tak si dat pozor ho moc neverbovat.Jinak kdyby muj syn neposlouchal a nepomahal, vysvetlila bych mu ze take nemuze moc odemne ocekavat, jako, prani, vareni atd.- Budu must koncit k radosti nekterych. Ale jeste jednou nechavam vedet, ze opravdu nechapu, jak nekteri rodice mohou bit sve deti remeny, vareckami. Vzdyt ani zviratka netrapi sve male

Tom (So, 23. 7. 2005 - 21:07)

Věra zde psala

Pavel Obalil (So, 23. 7. 2005 - 19:07)

Plnej souhlas, tohle píšou buď vtipálci či úchyláci. Taky si myslím že jsou tresty který na dnešní teenagery pořád zabírají. Nemusí je nikdo řezat a tuplem ne na holou. Takový zabavení PC třeba na týden či domácí vězení potrestá taky a dost. A když už nařezat, tak jen v KRAJNÍM PŘÍPADĚ A NIKDY NA HOLOU. Ono i přes kalhoty to páskem bolí pořádně.Když jsem byl malej tak mě máma strašila, když šla na třídní schůzku, abych si dal na zadek polštář. Ať to tak nebolí, až mi potom nařeže. Ale nenařezala mi nikdy. Když mě potom za pár let naši nachytali s cigaretou, tak mě táta nechal jich vykouřit pět, až jsem z toho zvracel, ale výprask jsem taky nedostal.Nejhorší bylo když jsem v osmý třídě chtěl zrušit dvě hodiny odpoledního vyučování, a tak jsem v celý škole odpoledne vypnul elektřinu (nebudu popisovat přesně postup). Nahlásili to lidi vedle v baráku, že mě viděli u skříně na zdi. Byla z toho ředitelská důtka a rodiče museli do školy. Tehdy mě táta vzal do pokoje, vytáhl silnej řemen, přehnul mě přes koleno a už jsem počítal do pětadvaceti. Zadek jsem měl i přes ty kalhoty stejně fialovej. Navíc týden domácí vězení, žádný kapesný a zákaz televize. A stačilo to a dlouho jsem si to pamatoval.Později, tak v 16,17 už mě naši netrestali, vždycky to skončilo na domluvě.Ale že někdo řeže skoro dospělou holku před celou rodinou na holou, to snad nemyslíte vážně. To přece hraničí se sexuální zneužitím. Tohle snad normální rodiče nedělají. Znám to podle sebe, jak mi vadilo, když jsme chodili v osmičce na plavání a museli se sprchovat nazí před učitelkou, která říkala že nás musí zkontrolovat, protože jsme prasata a nemejeme se. Nechtěl jsem kvůli tomu chodit na plavání. Copak ještě výprask na holou před celou rodinou.Takže jde většinou o výmysly nějakých vtipálků.

Reklama

Přidat komentář