Reklama

Trestani dospelych deti

Marie (Po, 24. 1. 2005 - 22:01)

Nestydím se za to, že rodiče poslouchám.Přesto se občas výprasku nevyhnu.

Lobo (Po, 24. 1. 2005 - 20:01)

Ten Ivin pribeh je snad opravdu vymysleny.To neni možny!!Ja zasnu.Nechapu Ivo,zes to nehlasila ve skole,aby to rekli na socialce.Pokud to je skutecny pribeh-coz se mi nechce pripustit,tak Te Ivo upozornuji,ze to uz neni vyprask,coz taky povazuji za ubohost, tomu se rika zneuzivani mladistvich.A to je trestny cin.Takovi rodice uz by me v zivote nevideli.Ja mam dikybohu rodice normalni-krome par pohlavku za stourani v nose me nikdy neuhodili.

ema (Po, 24. 1. 2005 - 20:01)

No to si fakt nedovedu představit,že bych si něco takovýho nechala líbit od kohokoliv.Pokud řeknu někomu do očí něco fakt hnusnýho,dá se pochopit,že se v té vteřině neovladne,ale pěkně by si to odskákal-dostal by pěkně zpátky +bonus..Rodiči bych to vrátit nemohla,ale já jsem to vyřešila jinak.Do 14ti let jsem dělala matce otloukanka,pak jsem se konečně zmohla na odpor,takže se musela omezit jen na duševní utoky a konečně v 16ti jsem prostě vypadla a byl klid.Když jsme se vídaly,tak si stejně nedala pokoj,tak jsem ukončila styky uplně-léta jsem ji neviděla a mám svatej klid :-))

Olga (Po, 24. 1. 2005 - 19:01)

Ilono drahá, až tě bude manžel řezat jako žito, vzpomeň si, kdo za to může. Do starobince s takovými rodiči! Nebo radši do vězení.

Ilona (Po, 24. 1. 2005 - 18:01)

Pane "Ponocný" Vy jste asi měl ruku pod klávesnicí a ještě jste téměř negramotný, ale odsuzovat druhé je pro Vás jednoduché. Já se docela dokážu vžít do pozice Ivy a souhlasím s ní, že poslouchat rodiče by se mělo a pokud né tak musí následovat trest. Já sama jsem se asi v 15 letech taky vzepřela rodičům a dostala jsem bití na zahradě a než výprask skončil tak u plotu bylo plno dětí a dívaly se jak brečím, slibuju a hlavně se snažím skrývat holej zadek. Byla to pro mne taková ostuda, že rodiče poslouchám dodnes a už je mi 21.

Ponocny (Po, 24. 1. 2005 - 02:01)

Prosimvas lidi kdy vam dojde ze nejmin pulka fseho tady napsanyho sou jen vejblitky ruznejch uchylu co sem pisou svoje fantazie a honej si ho pritom druhou rukou pod klabosnici.

Zdeněk - původn (Ne, 23. 1. 2005 - 20:01)

Ježíšikriste, Ivo, to snad opravdu nemnůžeš myslet vážně. To sem musí psát zase nějací vtipálci. To je o kompletně úchylné rodině - strejda bije neteř na holou prdel, bratranec se dívá jak klečí s holým zadkem. Mě to zde připadá jako soutěž, kdo popíše větší týrání. Je mi z toho na blití. Většinou se snažím vyjadřovat slušně, ale již nemám sílu.

Iva (Ne, 23. 1. 2005 - 17:01)

Katko nemůžu pochopit jak jsi tě nechali rodiče přerůst přes hlavu už ve 13. Já jsem se asi v 16 taky vzepřela mamince a řekla ji, že si kalhotky nestáhnu a ona mi tedy nasekala přes ně, ale večer když přišel tatínek, tak mu to řekla a on rozhodl, že mne naučí poslouchat a ať se svleču úplně donaha. Odmítla jsem a on bezeslova odešel a vrátil se asi za hodinu se svým bratrem, tetou a 17 letým bratrancem. Tatínek zavolal maminku a ta řekla, že jsem se odmítla svléknout před ní a i pžřed tatínkem a že teď teda dostanu na holou od tety a strejdy. Prosila jsem, ale oni mne chytily a se slovy, že mne naučí poslouchat mě položili na gauč a naplácali mi nejdříve rukou a pak už jsem rezignovala a stáhla si kalhotky a strejda si mne přehnul přes koleno a dal mi páskem na zadek až jsem slíbila poslouchat, ale to ještě nebyl konec. Mamka nasypala hrách do kouta a musela jsem klečet s holou zadnicí.

Niky (St, 19. 1. 2005 - 05:01)

Zajimave ze lidi kdyz vypisi jak byli zbiti i v mlade dospelosti vzdy ke konci pridaji jak jim to vlastne poslouzilo! Naprosto myslim ze je to nelogicke mysleni. Vetsine lidi (i kdyz zkusili nejake veci v mladi), vyrostli v dobre obcany i bez biti.Proste cesti obcane si musi uvedomit ze biti je proti zakonu. A ceska vlada by mela vzdelavat vsechny a postavit se za udrzovani zakonu - biti a ublizovani druhych je proti zakonu. Jinak EU ma ty zakony take.

Mima (Út, 18. 1. 2005 - 23:01)

Zdenek, čudujem sa, že si sa v 17 dal matke takto príšerne zmlátiť. Veď chlap v 17, má už dosť síl, aby sa bránil...Ja som bola v detstve často bitá kvôli hlúpostiam. Pod?a mňa ma moja matka-alkoholička týrala... Vždy som sa dobre učila, len raz som sa nenaučila básničku a doniesla domov päťku... Dolámala na mne varechu, udierala, kde trafila, po hlave, po rukách, po nohách, po zadku... Mala som asi desať rokov. Takýchto bitiek som zažila viac len kvôli blbostiam...Raz sa o to pokúsila, keď som mala 14. No vtedy som si povedala, že sa nenechám ot?kať bez príčiny a proste som jej vrazila dve zauchá. Ostala sa na mňa dívať ako blbá... Chcela sa na mňa vrhnúť, že čo si to voči matke dovo?ujem... Zrúkla som po nej, že nech sa ma neopováži dotknúť, lebo jej vrazím ďalšie zauchá a budem sa brániť... Sklopila uši...Odvtedy sa neodvážila ku mne priblížiť...Dnes sama popíja, jedinou priate?kou je jej f?aša a nevie pochopiť, ako dokážem vychovávať svoje deti bez bitky, ale len s láskou a som stále usmiata a šťastná!

Zdeněk (Út, 18. 1. 2005 - 21:01)

K tomu dodám tolik, že tak stašně nařezáno, jak jsem popsal, to jsem dostal jen jednou v životě a budu si to pamatovat až do smrti. Jako malej kluk jsem občas byl bit, ale za známky a poznámky jsem nedostával. Jednou jsem dostal nařezáno když jsem šel na koupališti na hloubku a začal se topit. Tak od 12 let jsem už bit nebyl, ale pak v pubertě jsem dostal jednou za kouření a pak že jsem šel za školu. Mámě asi došla trpělivost a schytal jsem to naplno. Navíc jak mě seřezala v tý koupelně, to jsem se hrozně styděl, byla to pro mě příšerná potupa. Pak si pamatuju že jsem si ani nesedal v tramvaji i když bylo volno, protože na mým fialovým zadku se prostě sedět nedalo. Nevím kolik jsem jich dostal, no snad padesát nejmíň. Brečel jsem jak malej kluk. Ale už jsem nikdy pak nešel za školu a ani nekouřím.

Zdeněk - původn (Út, 18. 1. 2005 - 13:01)

Chci jenom upozornit, že předcházející 2 příspěvky od Zdeňka nejsou totožné se mnou. Ke Zdeňkovi: dostat takový výprask, až se z toho pomočím, to je opravdu láskyplná výchova. Nevím, jestli bych se hanbou nepropadl, kdybych něco takového udělal mému dítěti. To je ještě vyšší stupeň než bití téměř dospělých slečen na holou. Již nám tu chybí jenom ten poslední druh vyměšování. Třeba se ještě někdo pochlubí.

webmaster (Po, 17. 1. 2005 - 15:01)

Předmět: vyprask Autor: rene Datum: 14.9. 2004 21:04:12 me je 20,a dostavam od matky jeste vyprasky,bije me od mich 10,vzidcky jsem ohnuty pres kolena a dostanu poradny vyprask na holou,od mich 17 me bije nahatiho,napiste mi zeny nazor Předmět: vyprask Autor: M Datum: 14.9. 2004 21:37:02 Nechápem ako sa v 20 môžeš nechať mlátiť od svojej matky. Ona je asi úchyl, keď ťa mláti od 17 nahého. Čo si to za chlapa, keď si necháš toto robiť od vlastnej matky. Pozbieraj sa a vyrieš to, trebárs jej daj zaucho, viac sa ťa nedotkne. Držím palce.M Předmět: vyprask Autor: ala Datum: 15.9. 2004 12:19:54 Pokud ti to nevadí,líbí se ti to nebo tě to vzrušuje, tak jsi submisivní kluk. Musíš si najít dominantní partnerku, určitě lepší než matka. Předmět: vyprask Autor: Marie Datum: 16.1. 2005 10:03:26 Je mi 20 let.Včera jsem byla opět bita.Co mámdělat, aby se to příště neopakovalo.Marie

Kateřina (Po, 17. 1. 2005 - 09:01)

Nechápu, že jste si to nechávali a necháváte líbit. Mě už je dnes ke třiceti a mám desetiletého syna, ale já si připadala dospělá už když mi bylo 13 (a po fyzické stránce jsem určitě byla). Hlavně nechápu, jak vás vaši rodiče, tedy hlavně maminky, dokázali přeprat! Já měřím necelých 1,6 m při váze 57 kg, a když se podívám na ty dnešní "dospělé děti", myslím, že by si mě strčili do kapsičky.Takže vám radím: Nedejte se! Vaši rodiče přece taky nejdou k sousedům a nenařežou jim na zadek. Tak proč by měli smět bít Vás?

Petr (So, 15. 1. 2005 - 21:01)

Bez ohledu na názory rádoby demokratů je předešlý příspěvek jen potvrzením toho, že fyzický trest nařezáním na zadek moc nebublíží a svůj účel trestu opravdu splní.Ale souhlasím s tím, že to opravdu byl "zážitek". Dostat na holou opravdu štípe, ale dostat na mokrej holej zadek, to má fakt grády.

Zdeněk (So, 15. 1. 2005 - 21:01)

Ještě k tomu dodám, že tohle bylo naposled, kdy jsem byl bit. Pak už naštěstí nikdy. Děti zatím nemám, ale kdybych měl a chodily za školu tak bych je asi seřezal taky. Ale takhle jako jsem dostal tehdy asi ne.

Zdeněk (So, 15. 1. 2005 - 17:01)

Tak já dostal strašnej výprask od mamky vařečkou ještě v 17 letech. I když jsem předtím nebyl dlouho bit tak tenhle si budu pamatovat. Měli jsme ve škole psát velkou prověrku z matematiky a já měl strach že to nezvládnu. Nevím co mě to napadlo, prostě jsem zkusil jít za školu. Prvně a naposled. Napsal jsem si do žákovský omluvenku, že mi nebylo dobře a podepsal matčiným podpisem přes kopírák. Místo do školy jsem šel do bufetu na svačinu a pak se projít po městě. Ale učitelce to nestačilo, ona jí totiž máma volala pokaždé, když jsem chyběl. Tak teď prozměnu učitelka zavolala mámě do kanceláře a řekla jí, že nejsem ve škole. Jak jsem přišel domů bylo zle. Mamka mi zkontrolovala žákovskou a když viděla zfalšovanou omluvenku dostal jsem strašnou facku. Prý že jsem dostal důtku za kouření, to už překousla, v pubertě to každej zkusí, ale záškoláctví-záškoláctví trpět nebude!!!! To jsem tedy na omylu!!!! Žádná televize, žádná parta-sedět doma, večer umýt a spát, a to co jsem udělal, to mi prý jen tak neprojde, to si ještě spolu vyřídíme. Brácha odešel na hokej a já se šel vykoupat. Sedl jsem si do plné vany a začal se mydlit. Najednou se klička otočila a ve dveřích stála mamka s velkou vařečkou v ruce. Otevřela mi zvenku dveře korunou. Vůbec jsem to nečekal. Okamžitě stoupnout a vystrčit zadek. Dostal jsem takovou na zadek, že jsem druhou koupil o stěnu. Přitiskla mě ke stěně a už jsem dostával jednu za druhou. Bolelo to strašně, za chvíli jsem tam brečel jak malej kluk a prosil že už to nikdy neudělám. Kleknout do vany a další. Nakonec jsem se z bolesti pomočil do vody. Pak matka odešla a práskla dveřmi. Zůstal jsem tam a brečel jak malej kluk. Ze zadku jsem měl jedno velký fialový jelito. Skoro jsem si nemohl sednout, jaká to byla bolest. Spát jsem musel na břiše. Týden jsem si na to dával obklady jinak bych nemohl sedět ani ve škole. Ale po téhle lekci už mě nikdy, nikdy nenapadlo že bych šel za školu. Po roce jsem odmaturoval a časem se oženil. Teď po 10 letech jsme se tomu s mamkou zasmáli, ale tehdy-fuj!

Pavel (So, 15. 1. 2005 - 14:01)

Zuzo, žije ještě Tvoje babička?Já si to opravdu nedovedu představit, že byla tak vychovávána.Je to prvda?Pavel

Pavel (So, 15. 1. 2005 - 12:01)

Co jsou to důtky?Jak se používají.Nedovedu si je představit.To mám starosti, že.Pavel?

Pavel (So, 15. 1. 2005 - 10:01)

Niky není na to zákon, ale postup. Lékař tohle požadovat může do 18 let, je to na jeho uvážení. Může vyžadovat přítomnost zákonného zástupce při vyšetření. Lékaři byli často obviněni že sexuálně zneužívali, tady by při běžném vyšetření přes konečník mohl být lékař obviněn ze zneužití. Tomu lékař zabránil přítomností matky. Kluk v Jirkově pubertálním věku se samozřejmě stydí, s tím nic nedadělá, ale jinak bylo vše v naprostém pořádku.

Reklama

Přidat komentář