Reklama

Trestani dospelych deti

Mona (Pá, 24. 9. 2004 - 12:09)

Skoda ze vas neznam, hned bych podala trestni oznameni....

Dita (Pá, 24. 9. 2004 - 10:09)

Nechce se mi věřit, že se tvoje dcera sama svlékne, opře se o stůl a nechá se bít vařečkou. Takhle disciplinované naše děti tedy nejsou. Zrovna před pár dny jsem se asi po půl roce rozhodla potrestat naší holku, bude jí patnáct, a to byl tedy boj. Nejdříve jsem jí půl hodiny s rákoskou v ruce a za velkého křiku naháněla po domě, dlouho trvalo než jsem jí dokázala sundat kalhoty a přehnout si ji. Po třech švihnutích, i když jsem jí držela vší silou, sebou ale mlela a kopala tak, že jsem výprask vůbec nemohla dokončit! Teprve manžel ji večer dokázal náležitě seřezat.

Nicole (Po, 20. 9. 2004 - 08:09)

Mirko, tvoje rodice nemaji zajem se s vama videt a ani se vnuckou? Mnohokrat ty rodice si ani nepamatuji, nebo nechteji pamatovat jak byli zli, nebo nekteri se i omluvi. Mnoho lidi se chova ke svym vnocatkum mnoho lepe nez ke svym byvalim malym detem. Ale kdyz je ti lepe bez nich, tak si ani nedelej starosti a vim, ze se ani uz moc na ne nezlobis, ale mas smutne vzpominky a tak kdyz se detatko zepta na tve rodice ja myslim, ze by jsi mela dat kratkou informaci. Nebo nez dostat vice otazek od malinkeho ditete tak bych pro ted proste rekla ze bydli daleko. Ale hlavne jsem stastna pro tebe ze jsi si nasla dobreho muze a pomaha ti delat krasnou rodinu. A pro rodice co i ted mlati sve deti se musi zamyslet co se muze stat az zestarnou.

Mirka (Ne, 19. 9. 2004 - 15:09)

Nicole, ďakujem, máš prevdu sú to strašné roky... Ale teraz je to super, mám svoju rodinku, super muža, krásne zdravé dieťa, viem si vážit hodnoty ozajstnej rodiny! Len neviem, ako raz vysvetlím mojej dcérke, že prečo chodí len k jedným starým rodičom... M

Nicole (Ne, 19. 9. 2004 - 02:09)

Mirko napsala jsi velmi smutny clanek, kolik deti stravi leta ve strachu a bezmocnosti jako ty. Proste znicena leta. Ale jsem si jista, ze tve detatko te naprosto miluje a jste prikladem, ze biti je na nic.

Mirka (So, 18. 9. 2004 - 19:09)

Keď som mala asi 10 rokov dostala som v škole prvú päťku, lebo som sa nenaučila básničku. Mama mi povedala, že doláme na mne varechu, keď prídeme domov. Zo strachu som sa bežala zamknúť do detskej. Kričala, aby som otvorila, lebo otec vyrazí dvere. Pamätám si, že v tej chvíli som pomyslela na to, že vyskočím z okna. Nestihla som, lebo otec naozaj vyrazil dvere a matka na mne naozaj dolámala varechu. Bola to príšerná bolesť. Neraz som aj k?ačala na ribajzni. A pritom som sa vždy učila samostatne na vyznamenanie alen sem tam niečo vyviedla. Matka začala piť, keď som mala asi deväť. V dospelosti ma už net?kla, lebo najstarší brat jej dal raz zaucho, keď na neho útočila opitá. Potom som sa jej začala vyhrážať bitkou aj ja a mala som už od nej pokoj. Nemala som šťastné detstvo. Teraz sa mám dobre, mám 2roč. dieťa, ktoré nebudem určite trestať, ako ma trestala moja matka. Vždy sa snažím malej všetko vk?ude vysvetliť, pevne verím, že to bude fungovať. Nechcem jej robiť, čo sa v detstve nepáčilo mne na mojich rodičoch. Chcem, aby bola ove?a šťastnejšia ako ja.

Nicole (So, 18. 9. 2004 - 19:09)

Silvo, kdyz udelas chybu, napraska ti manzel rakoskou, nebo ty jemu?

Olga (Pá, 17. 9. 2004 - 15:09)

Silvo, tohle ti doma pořád opakovali, když tě tou rákoskou třískali? To přece nemůžeš myslet vážně!

Silva (Pá, 17. 9. 2004 - 10:09)

Souhlasím s Renatou, že zasloužených pár na zadek nemůže uškodit nikomu a v žádném věku. Klasický výprask rákoskou je už po staletí nejosvědčenější způsob trestu, nějaké domluvy a alternativní tresty v podoě zákazů jsou směšné.

Iva (Út, 14. 9. 2004 - 05:09)

Vypada to ze vetsina Cechu je strasnymi trapici deti, ale proc ostatni se jen divaji?V Turecku jsou fysikalni tresty na vinnych normalni, v Indiji polevaji zeny benzinem a upaluji, v Pakistanu zkamenuji nevernou manzelku, ale proc v pokrokovem Cesku lidi si mysli, ze je normalni mucit ubohe deti? Jsou tak trochu mentalne nemocni a vyzivaji se v sadismu? Proc ostatni se jen koukaji kdyz nekomu je ublizovano? Je to naprosta ostuda!

Mona (Po, 13. 9. 2004 - 11:09)

Pokud bydlite v panelaku, tak lituju i vase sousedy.. urcite uz vas maji plny zuby.

Jana (Po, 13. 9. 2004 - 09:09)

Takhle hrozný zážitek ti určitě nikdo nezávidí, jenom doufám, že to tvá matka neudělala schválně, s těmi kolegyněmi, to by bylo hodně surové. Na druhé straně jsi alespoň měla výprask rychle odbytý, okamžité potrestání je určitě lepší, než dlouhé čekání. Naše matka jednala přesně naopak. Když jsem provedla nějakou lumpárnu tak rozhodla, že dostanu pořádně nařezáno, ale už neřekla kdy. Takže jsem čekala celé odpoledne, celý večer a ono nic. K slíbenému výprasku došlo teprve druhý nebo třeba i třetí den a za tu dobu čekání jsem ho prožila stokrát.

Niky (Po, 13. 9. 2004 - 02:09)

Aleno za co byla tvoje dcera minule potrestana?

Olga (Ne, 12. 9. 2004 - 16:09)

Já teda nemám slov. Děsí mě představa, že vaše bité děti (klidně bych použila slovo týrané) budou jednou stejně trápit a ponižovat svoje děti. Nechcete si tu ještě udílet rady, kam nejlépe udeřit, aby to pořádně bolelo a dítě si to zapamatovalo? Jde na mě hrůza z toho, co tu čtu.

Zdena (Ne, 12. 9. 2004 - 16:09)

Moc hezky máš trestání promyšlené, ale mě by spíš zajímalo, co tomu říká tvoje nebohá seřezaná dcera. Je také ráda, že její výprasky už nejsou směšné? A jak je spokojená s větší účinností vařečky?Brrrr, u vás bych nechtěla být ani minutu!

Renata (Ne, 12. 9. 2004 - 16:09)

Stále nemůžu pochopit, co se tady některým zdá zrůdného na tom, že za neposlušnost je dítě potrestáno tělesně. A co se týče věkové hranice, podle mého názoru pořádek musí být vždy a právě v pubertě je přísnost asi nejdůležitější.

:-O (Ne, 12. 9. 2004 - 14:09)

Aleno, nepřipadáš si jako zrůda?

Alena (Ne, 12. 9. 2004 - 10:09)

U nás se rákoska ani řemen taky nepoužívají, souhlasím, že to už jsou moc hrozné nástroje. Ale domnívám se, že výprask rukou se hodí pro děcka tak do dvanácti let. Přehnutí přes koleno je u staršího dítěte směšné a plácání rukou málo účinné. Proto naše nejstarší dcera už dva roky při trestání vždy jenom stojí opřená o stůl a bití dostává běžnou kuchyňskou vařečkou. Takhle se mi to zdá nejlepší.

Anna (So, 11. 9. 2004 - 08:09)

Klaro ja bych se stydela za ruce co ty mas!

dědek (Pá, 10. 9. 2004 - 13:09)

Nezáleží ani tak na věku. Dokud mi to nevrací, tak řezet furt.

Reklama

Přidat komentář