Reklama

Cesky penis

Kunder (Čt, 2. 8. 2007 - 14:08)

Andy,to je jiná.V tom případě jsem jen tvůj.Jsem zvědavý,co dokážeš Marfuško.

Kunder (Čt, 2. 8. 2007 - 14:08)

Karňa babo,zas otravuješ?Dej si ještě panáka,já večer přijdu z hospody,dám ti jako vždy do držky,uspokojím se a jdu spát.Hnůj sem kydal minulý týden,ale ty bys mohla letos už konečně uklidit.Ne že všechno vyžereš zase.

Kunderová (Čt, 2. 8. 2007 - 14:08)

Kundere, říkám tě pojď už domů, řikají mě, že vypadam jako stará Blažková a ty tu svádíš holky, vždycky si to takhle dělal, tak se na to vyser a poď do baráku, musíš nakrmit prasata a slepice a vykydat hnůj.

Lukas2 (Čt, 2. 8. 2007 - 14:08)

Zajimave informace jsou opět na Wikipedii http://en.wikipedia.org/wiki/Human_penis_size

Abych to shrnul, pouze 2% mužů mají penis 19cm, nebo výše. Asi 88% mužů má penis menší než 16,5cm. 85% žen je spokojená s velikostí partnerova penisu. Asi 6% žen je nespokojená. Asi 6% mužů má penis menší než 12,7 cm. Nabízelo by se říct, že ženy jsou nespokojené s velikostí pod 12,7 cm, tak jednoduché to ale nebude.

Zdá se, že se jedná o vděčné téma vědeckých prací.

Andy (Čt, 2. 8. 2007 - 14:08)

Sorry, myslela jsem Marfušu!:)
Pánové, asi vás zklamu, dávno nejsem panna, leda že bych porod zvládla bez porušení pannenské blány:) Nejsem ošklivá, ani tlustá a chlupům celkově neholduju:) Maluju si jen řasy řasenkou, když mám náladu, tak nad modré oči si dám modrou linku, toť vše!
Čistotná, voňavá a vždy úsměv na tváři - to jsem celá já!

Kunder (Čt, 2. 8. 2007 - 14:08)

Jinak Nastěnka byla krásná i bez make-upu,to jen vy šeredy Marfuše se musíte líčit.

Kunder (Čt, 2. 8. 2007 - 14:08)

Andy,na takovou jako ty mám vždy.Ale kdo by tě chtěl.Beztak jsi hnusná,tlustá a chlupatá opice.Takové ani make-up nepomůže.Ale v nouzi bych si do tebe stříknul.Co,dám deku na ten tvůj ksicht a udělám se.Doufám že jsi zdravá a hlavně čistotná.Nesnáším smradlavou kačenu.

zvědavá (Čt, 2. 8. 2007 - 14:08)

nevadí, vyrazím za ním osobně.

Návštěvník (Čt, 2. 8. 2007 - 14:08)

Pravá Andy,ty asi budš levá Andy.Podle mně jí nemáš komu ty poskytnout.Leda tak své ručce.Chápu,že je nepříjemné být v tvých letech pannou,ale když jsi hnusná,tak se nezmůžeš na nic jiného,než na psaní tady.17/4,5/30min.

Lukas2 (Čt, 2. 8. 2007 - 14:08)

zvědavá:

Jonah Falcon, visící 24 cm, stojící 34.3 cm, obvod 20,32 cm (představte si láhev od piva). Více info http://en.wikipedia.org/wiki/Jonah_Falcon
Telefon na něj nemám.

Pravá Andy (Čt, 2. 8. 2007 - 14:08)

Zase zoufalé výkřiky do tmy, to bych chtěla vidět ten tvůj manekýnskej ksicht s postavou atleta:) Jsi na omylu, každá žena může být hezká, pro nás totiž stvořily make-up a ten i z Nastěnky dokáže udělat krasavici:) Spíš sám jsi hnusnej, proto si tě hezké holky nevšímaj!

Kunder (Čt, 2. 8. 2007 - 14:08)

Máš pravdu,jde mi jen o to vystříkání.Co jiného tež s váma.Ale nerad střílím nadarmo,musí to za to stát.

Kunderová (Čt, 2. 8. 2007 - 14:08)

Tak jsem se trošku šmrncla, ještě mi trošku zbylo, ale musel bys přijet hned, nebo budu na mol.

Kunder (Čt, 2. 8. 2007 - 14:08)

Magdo,jsi milá,ale asi žiješ na opačné straně zeměkoule.
Mary,jsi milá,prasárničky mi nechybí,to ty mi chybíš.
Máš pravdu,nezvládnu uspokojit ošklivou ženskou,kterých je u nás většina.Ani se mi nepostaví.Ale když je hezká,což je u nás nedostatkové zboží,tak to je jiná.Trošku se šmrncněte,nebo tak něco holky.

Pravá Andy (Čt, 2. 8. 2007 - 14:08)

Anonýmku, přestaň kecat nesmysly a raději se pochlub ty, když nemá 20cm, tak kolik? A v čem jsi teda tak super? V tom, že je tvrdý a výkonný? Chaha:) Takových vás je:)
Spíše tvůj problém vidím v tom, že ho nemáš komu půjčit a tomu se říká sexuální abstinence:) Chudáku!!
Takže nejen, že nemáš ani pořádnýho ptáka, ale taky nemáš žádné charisma, a takoví jsem píší bez podpisu zoufalé okopírované příspěvky:)
Kundere: jako žena ti nedokážu říct, ve které zemi mají nejlepší kundičky, ale myslím, že když ji miluješ, tak tohle nemusíš řešit!
Problém s vášní bude v tom, že i z tebe cítím onoho zmiňovaného sobce, kterýmu jde jen o vystříkání zásobníku:)

holka (Čt, 2. 8. 2007 - 14:08)

Tak co stím uděláme?

Magda pro Kunde (Čt, 2. 8. 2007 - 14:08)

Tak to máš pravdu, medvědici je lepší nechat spát. Už se nesměju, protože to může být problém někdy tu vášeň z někoho vydolovat, bohužel to znám (ovšem pohlavně přepólované).

Návštěvník (Čt, 2. 8. 2007 - 14:08)

No tedy,to nejsi moc náročná.To se dnes nevidí.Holka akurát pro mně.

Mary (Čt, 2. 8. 2007 - 14:08)

Anonyme fakt jsi srab, vlatní názor žádný, jen rejpeš...
Já jsem v sexu spokojená, chtěla jsem jen tak pokecat co ostatní a tak, tak se nám do toho necpi! Nechápu co se ti na mých zážitcích zdá smyšleného, nemám ani ráda žádný macky, ale taky normální penisy...takže je to úplný normál, zdá se, že pro Kunderu dokonce nuda! :)... Možná že jsi nějak ujetý, tak ti chybí nějaké prasárničky, ale takové téma se na Doktorce určitě taky najde, nebo si založ vlastní, když o tomhle nic nevíš...
Kundere, tak kde jsou holky lepší než u nás? Taky si myslím, že to není národností, ale buď volíš špatnou partnerku, nebo že by ty jsi něco nezvládal?...

holka (Čt, 2. 8. 2007 - 14:08)

Tak 2 bohatě stačí.

Reklama

Přidat komentář