Reklama

Polykání spermatu

Julie (Ne, 5. 6. 2016 - 07:06)

Když děláš před chlapem,...Přesně. Dnes žena musí být aktivní, jinak dobrého chlapa neudrží dlouho.
Ráno mu při odchodu poškádlím bradavky, aby na mě myslel a jdu spát, abych byla na večer odpočatá a divoká.
A večer mu jí musím strčit k obličeji, protože jak jí ucétí a uvidí, tak se vzruší a zaměří na mě. I když je šéf, tak když mu řeknu: lehnisi na zem a kleknu si nad něj, tak poslechne a je štastněj. A pak se krásně milujeme celý večer. A další den přinese lístky do kina, nebo koupí dovolenou u moře. Jen je nutné to dělat alespoň tak pětkrát týdně, aby byl vyskákaný a neodloudila mi ho nějaká potvora.

Petr (Út, 7. 12. 2021 - 09:12)

Takze Julco delas to stylem plny zaludek a prazdny koule...

simča (Pá, 3. 6. 2016 - 17:06)

Od té doby, co si hrajeme s...Olinko mě to můžeš prozradit jak to dělaš - moc mě to zajímá a vzrušuje - napiš mi něco o tom

Bobo (Pá, 3. 6. 2016 - 09:06)

Já bych ještě do toho dal králičí bobky a kvašený kuřince.

Volin (Pá, 3. 6. 2016 - 08:06)

Obalme to trošku...Vatikánská směs, výborně. Název by byl. Nyní vyhlašuji nábor pracovníků na pozici produktor tělesných tekutin. Předběžně se hlaste zde

Ester (Pá, 3. 6. 2016 - 08:06)

S pissem to neznám, chlapi...Když děláš před chlapem, že jsi nepolíbená, tak von taky hraje slušnýho troubu. A za pár let zjistíš, že nežijete spolu, ale vedle sebe. To je velká chyba. Chlapi toho maj dnes hodně a potřebujou se odreagovat a nejlépe příjemnou formou.Pak musí být žena aktivní, protože jinak se cestou z práce staví v hambinci, a za talíř se nechá vošuk.t, a je v pohodě. No a za chvíli se rozejdete.
Když naopak děláš divočárny a chceš sex, milování a JEHO, tak je spokojený a ty si můžeš dělat co chceš a živí tě a miluje.

Daniela (Čt, 2. 6. 2016 - 14:06)

Od té doby, co si hrajeme s...S pissem to neznám, chlapi jsou většinou strašný puritáni, tak musím dělat pomalu nepolíbenou, ale sperma na pleť opravdu funguje. nejdřív jsem to tradičně zkoušela mazat na obličej, ale lepší je polykat a nechat to působit zevnitř. A mám taky nádhernou pleť.

Fridolín Famfu (Čt, 2. 6. 2016 - 13:06)

Ty vole to založím...Ta firma by se mohla jmenovat Zlatý déšť s.r.o.,poněvadž chcanky jsou žlutý!A ta mrdka v tom by byla jenom přidružená výroba!

Tak (Čt, 2. 6. 2016 - 13:06)

Chlap by to do huby nevzal, ženské jste čuňata a husy.

Páter Noster (Čt, 2. 6. 2016 - 12:06)

Ty vole to založím...Obalme to trošku duchovnem...firma God´s Liquids, Boží dar... a název pro přípravek - žlutá a bílá jsou třeba na vlajce Vatikánu, takže "vatikánská" směs, hehe, to by bylo pikantní.

Volin (Čt, 2. 6. 2016 - 10:06)

Od té doby, co si hrajeme s...Ty vole to založím kosmetickou firmu. Budu prodávat směs chcanek a semene. PORAĎTE mi s názvem. dík

Olina (Čt, 2. 6. 2016 - 10:06)

Od té doby, co si hrajeme s pissem, tak mám opravdu nádhernou pleť, až se všichni diví. Dokonce mě zastavil ve Vinohradské tržnici nějaký chlap, že dělá pro Loreal a že by mě chteli do reklamy, a to mi bude 40.
Odmítla jsem to, ale pobavila mě představa, když bych v televizi říkala pravdu, jak jsem dychtivá partnerova spermatu a pissu a dělá mi to moc dobře.

Dominika (St, 1. 6. 2016 - 21:06)

Škoda že tě neznám,měla...To už mám, ale děkuji za nabídku :-)

simča (St, 1. 6. 2016 - 16:06)

Holky čauky - slyšela jsem, že mužské sperma poslouží jako kosmetický přípravek. V rámci předehry strašně ráda mu ho kouřím,tak dlouho až se mi většinou vystřikne do pusy a na mé prsa ( s polykáním nemám problémy ) a pak nasleduje vášnivé šukání včetně orgáčů.

Roman (St, 1. 6. 2016 - 15:06)

Na rýmu to neznám, jen mám...Škoda že tě neznám,měla bys pleť jako z alabastru!

Dominika (St, 1. 6. 2016 - 15:06)

Mě vždy sperma naopak...Na rýmu to neznám, jen mám po spermatu nádhernou pleť.

Katka (St, 1. 6. 2016 - 15:06)

zkus to znovu

http://files.zsadamov-prevence.webnode.cz/200000014-2d8a32e842/002.jpg

asi tak..... (St, 1. 6. 2016 - 15:06)

A nechtěl bys to raději ode...Na váš předmět vyhledávání - http://
files.zsadamov-
prevence.webnode.cz/200000014-2d8a32
e842/002.jpg - nebyl nalezen žádný
odkaz.
Návrhy:

Katka (St, 1. 6. 2016 - 14:06)

cauky rad bych to stebou...A nechtěl bys to raději ode mě,brouku?Jsem pohlená blond s delšími vlasy,modrooká,štíhlá a vykouřím tě i s deepthroatem tak,že se ti zkroutí palce u nohou!

http://files.zsadamov-prevence.webnode.cz/200000014-2d8a32e842/002.jpg

Dáša (St, 1. 6. 2016 - 07:06)

Mě vždy sperma naopak dělalo velice dobře a mám dojem, že když kouřím a polykám tak dvakrát, třikrát týdně, že mám úžasmou imunitu a nechytím žádnou rýmu, chřipku a tak. Mám to takhle už si dvacet let a dělám to zvlášť v období chřipkových epidemií.
Poradila mi to kdysi babička, že to moc pomáhá při nemocech a opravdu, když jsem bez přítele, tak si většinou nějakou chřipku na jaře a podzim pořídím, a když jsem s někým, tak jsem supr odolná.
Nevím, proč to funguje, ale u mě bezvadně. I když na mě něco leze, tak rychlý orál a druhý den jsem zdráva.

Reklama

Přidat komentář