Reklama

Polykání spermatu

Lenka (Po, 29. 8. 2016 - 07:08)

Při vášnivé milování s...Naše milování bývá také živočišné. Při něm jsem schopná dělat partnerovi všechno. Čím jsem vzrušenější, tím víc se odvážu. Běžně nechám muže vystříkat se mi do pusy a ráda tu dávku polknu. Normálně mi to moc chutné nepřipadá, ale jak říkám, je to o vzrušení. Muže, který by mne nedokázal pořádně vzrušit bych do pusy ani nevzala.

M (Út, 23. 8. 2016 - 13:08)

Při vášnivé milování s úžasným mužem. Při silné touze, zapomenu na nějaké své hranice.

Hanka (Út, 23. 8. 2016 - 13:08)

Četla jsem o spermaupírkách, které sperma milují a chtějí ho sníst a asi jsem jedna z nich, protože něco tak dobroučkého, to si vůbec neumím představit, že některé nechutná,protože bych ho snědla hned.

Steve (Po, 22. 8. 2016 - 15:08)

To víš .... když polykáš, tak před tím musí být přeci logicky tvrdej .... :-DD No, a máš pomůcku hned když jsi takovej sklerotik nebo lempl na "Vyjmenovaná slova"

J.C. (Ne, 21. 8. 2016 - 10:08)

Koukám, že zde nikdo neumí pořádně česky. Přece již náš mistr Spejbl říkal Hurvínkovi: Když máš na řádce hodně místa, napiš tvrdé y, pokud je tam místa málo, napiš měkké i.

Velemrdátor (So, 20. 8. 2016 - 07:08)

Myslím si, že y nebo i ve slově polykat se píše podle situace. Jestliže se dívka chystá polykat, je čurák ještě tvrdý, mělo by se napsat y. Pokud ale už dotyčná dívka semeno spolykala, čurák již změkl, mělo by se psát i. Logické a jednoduché.

rozchechtaná (Pá, 19. 8. 2016 - 18:08)

Je to hnusnýTak těm chlapům ty péra nehul ,a když hulíš tak nepolikej .

stařec (Pá, 19. 8. 2016 - 18:08)

Jestli je tvuj pritel zdravy,...Jo jo psali to v evangelickej listech co vydávaj v USA.Zapoměli tam napsat že pokud je ejakulace moc silná může ti ten tlak způsobit otřes mozku :-D

Adam (Pá, 19. 8. 2016 - 18:08)

Je to hnusný

Andrea (Ne, 7. 8. 2016 - 00:08)

Dneska jsem kouřila...Jestli je tvuj pritel zdravy, jeho semeno ti nemuze uskodit. Cetla jsem ale, ze u zen, ktere casto polykaji semeno vice muzu, je zvysene riziko ustni rakoviny.

Marcela (So, 6. 8. 2016 - 22:08)

Dneska jsem kouřila příteli. A poprvé jsem polkla sperma... A chtěla jsem se zeptat jestli mi to nemůžu něco udělat... Mám z toho divný pocit...

Milada (Po, 11. 7. 2016 - 14:07)

Pochybuji, ze je mnoho zen,...Mám zcela opačnou zkušenost, kolegyně či kamarádky v tom nikdy neviděly problém, naopak se to všem většinou moc líbí, voní a chutná.
Jsem ale starší generace, dcera je taky ještě normální, ale vnučka je zblázněná z televize tak, že má vážné vztahové problémy, pořád se myje a natírá krémy, až si už úplně zničila kůži a vlasy a i vůči chapům má naprosto nesmyslné očekávání a vnímá sebe sama i svět nějak podivně.

Andrea (Ne, 10. 7. 2016 - 23:07)

Vždyť je to normální,...Pochybuji, ze je mnoho zen, kterym semeno opravdu chutna. Sice polknu, ale ne abych si pochutnala, ale abych partnerovi privodila psychologickou slast. A kdybych sama nebyla vzrusena, asi bych polknuti nezvladla.

":-)", v Kama Sutre se privodeni ejakulace muzum opravdu rika dojeni ("milking").

Kateřina (Ne, 10. 7. 2016 - 22:07)

Vždyť je to normální, přirozené, si hrát a milovat se. příroda to zařídila tak, že mužům voní a chutná ženino přirození a sekrety a ženám zase mužské.

michal (Po, 4. 7. 2016 - 01:07)

sakra, ja jeste ne potkal takovu aby se ji libilo polikat sperma, ale rad byh takovu upirku poznal!!!

rada (Po, 4. 7. 2016 - 00:07)

Sperma bych dokázala lízat...tak pojd

:-) (So, 2. 7. 2016 - 16:07)

Chlapi se brzy začnou dojit.

Dominika (So, 2. 7. 2016 - 14:07)

Sperma bych dokázala lízat celý den.

Míša (Ne, 26. 6. 2016 - 19:06)

Sperma je nejlepší pleťový krém, to potvrzuji.

Linda (Ne, 19. 6. 2016 - 10:06)

Já zase používám sperma jako pleťový krém na obličej a dekolt už spoustu let a mám pleť dokonalou. Kamarádky nechápou, jak to dokážu bez makeupu, ale takovouhle jedovatou kaši bych si nikdy na obličej nedala.Čisté obyčejné mýdlo a čistá voda je nejlepší, když něco kupuju tak maximálně na čištění večer Járišův roztok.

Reklama

Přidat komentář