Reklama

Polykání spermatu

M (So, 30. 4. 2016 - 09:04)

Nemohla bych být s mužem kterého nemiluji a jediná útěcha by byla že má peníze. To ne, nikdy.

Lucie (So, 30. 4. 2016 - 09:04)

Jak která. Já bych třeba...Blbce?
Za každý vztah a za vše na čem zálezí platíš potem, zájmem, časem,někdy i krví a slzama.
Blbec je spíš ta, která je na vše sama, nemá další možnosti a pořád dokola naráží na to, že je chudá a aby přežila musí dělat nějakou pitomou nesmyslnou práci, která mí zabere celý den.
A když se rozejde s milionářem, zná spoustu jeho známých, on jí nechá auto a zařídí byt a i někdy dá, nebo dává nějakou dobu peníze, takže až bude stará, bude mít známe všude a pokud nebude ekonomický idiot, tak bude i mít slušné zázemí.
A navíc, když si dvacítka najde čtyřicátníka, tak se trochu uklidní a dostane rozum, a on zase ožije a začne být vitální, takže se to doplnuje přímo ideálně.

Dáša (So, 30. 4. 2016 - 09:04)

Jak která. Já bych třeba...Je vypočítavá, ale má vše co chce za hodinu dvě práce denně.
A najde si podnikatele, takže pozná svět a třeba si najde někoho bohatého venku.
Nelíbí se mi to ale takový je svět a když dneska holka promarní čas láskami s mladýma a chudýma, tak je na tom po třicítce stejně.
Navíc tyhle vypočítavé holky cvičí, pracují na sobě, učí se jazyky, takže jsou vtipné a sexy i po padesátce, na rozdí od žen, které jsou navše samy, a nemají čas o sebe pečovat.

on (So, 30. 4. 2016 - 06:04)

má nějaká zájem? Ještě sem to nezažil aby moje sperma nějaká polikala [email protected]

Ona (Pá, 29. 4. 2016 - 23:04)

Jak která. Já bych třeba...mu ty prasárničky bude dělat i až nebude úplně mladá. A mdlého rozumu neni, jen je pěkně vypočítavá a ví, jak si udržet chlapa. Ty, když chceš být sama, tak buď a o to, po čem chlapi touží, se nestarej. Ty si klidně vystačíš jen s vibrátorem.

:-) (Pá, 29. 4. 2016 - 22:04)

Když mu to dost často...Jak která. Já bych třeba blbce nikomu nedělala a raději jsem soběstačná, samostatná a sexuji jen tak, jak mně to vyhovuje. Ještě se starat, jestli se najedl? No asi toho jinak moc neumíš. A co budeš dělat, až nebudeš tak úplně mladá?
Žít v něčím domě, jezdit něčím autem..no až najde náhradu za mladší, kam půjdeš? Ale jestli jsi mdlého rozumu tak se dál chovej jako šukací pana:-) Asi na víc nemáš.

Karolína. (Pá, 29. 4. 2016 - 21:04)

Když mu to dost často udělám a dělám i prasárničky, které hned holky nedělaj a neudělaj, tak mám skoro jistotu,že budu žít v velkém domě, jezdit v mercedesu a podívám se po světě.
A ještě musí dostat zdravé jídlo, aby nebyl hladový, to je taky průšvih.
Když se totiž chlap zanedbá a nechá se mu sexuální potenciál, tak ho jiná svede a holka pak zas musí chodit do práce a koukat, kde chytí jiného schopného muže.

Petr (Po, 28. 2. 2022 - 11:02)

Ahoj Kajo uz odedavna plati plný zaludek a prazdnej pytel = spokojeny muz....

Jana (Pá, 29. 4. 2016 - 15:04)

Když při orálu příteli...Jak ti ho žádná neodloudí?

Karolína (Pá, 29. 4. 2016 - 00:04)

Když při orálu příteli masíruju dvěma prsty v zadečku prostatu, tak z něj sperma vytéká už dlouho před orgasmem a vyteče ho moc. Pak má orgasmus ohromně silný.
Jsem ráda, že vím jak na něj a tak mi ho hned jentak nějaká neodloudí.

Mrdák (Čt, 28. 4. 2016 - 23:04)

PRASATA VYMRDANÝ VOLE!

Lucie (Čt, 28. 4. 2016 - 08:04)

Přítel mi moc voní a...Nikdy mě nenapadlo dávat to do souvislosti s jídlem, ale něco na tom bude, protože na dovče má manžel vždy semínko úplně lahodné a doma mi někdy chutná víc a někdy méně.
Tak frajer končí z pívem a vepřovým :-)

MRDAK (St, 27. 4. 2016 - 21:04)

PRASATA VYMRDANÝ!

Neni nic hezcih (St, 27. 4. 2016 - 21:04)

nez kdyz si dva voni a chutnaji.

Karolča (St, 27. 4. 2016 - 21:04)

Přítel mi moc voní a chutná, i když se mi udělá do pusy je to báječné, ale nesmí jíst ryby a moc vepřového. To jeho tělo i semínko vyloženě smrdí.

Hugo (St, 27. 4. 2016 - 01:04)

Prasata!!!!!Ale vylizat pekáč si necháš rada

Jarča (Út, 26. 4. 2016 - 16:04)

je nejlepší pít čistou...Ananasový džus,alespoň tři dny předem, ale musí být bez konzervantů. To je pak štávička, mňam, mňam.

Ondra (Út, 26. 4. 2016 - 12:04)

Měla by nějaká zájem o sperma ode mě ?

Pro piss (Po, 25. 4. 2016 - 15:04)

Chuť a vůně spernatu se...je nejlepší pít čistou vodu.

Linda (Po, 25. 4. 2016 - 11:04)

Chuť a vůně spernatu se dá velmi dobře ovlivnit stravou a nápoji.
Vepřové, chřest, káva, konzervanty a ečka z potravina a salámů či nedostatečné pití chuť kazí a naopak ananas i jujce, jablka, mrkev bílé čaje chuť zlepšují.
Platí to i o pissu.

Reklama

Přidat komentář