Reklama

Polykání spermatu

Lucka (St, 4. 5. 2016 - 14:05)

Lucko, já to nedokážu...Já to beru jako normální a přirozenou věc, tak se nad polykáním ani nezastavím. Taky by mi přišlo divné, kdyby mi jí lízal a vyplivoval to pryč. No a navíc mám výhodu, že mi sperma moc chutná, takže jsem jen musela překonat psychický blok a tu určitou vazkost, která byla nezvyklá a jak jsem se s tím smířila, tak mi začalo chutnat a chutná stále víc a víc.

Katka (St, 4. 5. 2016 - 13:05)

Příteli ho honím a...Lucko, já to nedokážu polknout,když mi tam střikne při kouření.Oba máme rádi dlouhou předehru(než mi ho tam strčí) včetně polohy 69,kde si oba přijdem na své. Holky,poradte mi jak na to .
A hezké zážitky při milování.

Bobo (Po, 2. 5. 2016 - 09:05)

Lepší je babě pořádně vystříkat kundu.

Jája (Po, 2. 5. 2016 - 08:05)

Lucko diky moc za tak dobré...Jak by to tak asi mohlo dopadnout :-)
Mě sperma pro polykání nevadí, ale zaujalo mě, to ochucování, protože chuť bývá dost odlišná. Někdy je fakt úžasné a jindy takové zatuchlejší. Zkusíme ten ananas a uvidíme :-)

katka (Po, 2. 5. 2016 - 00:05)

Příteli ho honím a...Lucko diky moc za tak dobré rady - mám to taky moc ráda - budu to zkoušet - dám ti zprávu jak to dopadlo

Lucka (Po, 2. 5. 2016 - 00:05)

Příteli ho honím a kouříma těsně před orgasmem mi řekne, jí přestanu a kroutím mu bradavkama a jemu z penisu vyteče trochu sperma a za minutuuž zase můžu kouřit dál. Děláme to takhle tak třikrát, než nepřestanu a udělá se mi do pusy a jí ho ještě tak minutu kouřím jemně dál a on to supr prožívá a klepe se.

Dáda (So, 30. 4. 2016 - 22:04)

To přece není o polykání...Celou dobu diskutujeme o tom, že slečna dělá prasárničky s bohatýma chlapama, se kterýma žije, tedy i polyká.
A myslím si že to asi fakt myslí jinak. když je totiž s někým bohatým, tak peníze vůbec nemusí řešit, nekouká jak zaplatit nájem, mít na kosmetiku a auto, třeba deset dovolených za rok v exotice a tak.
S chudým klukem se bude penězmi zabývat mnohem víc, protože pořád budou limitem.

Ondra (So, 30. 4. 2016 - 16:04)

To přece není o polykání spermatu nějaký vztah o penězích

Linda (So, 30. 4. 2016 - 16:04)

Nemohla bych být s mužem...Chápeš to nesprávně.
Není to o tom, že by ho nemilovala.
Je to o tom, že při hledání muže nepoužívá jen srdce, ale i rozum a nezamiluje se tedy do nějakýho zoufalce, se kterým bude muset furt řešit problémy, ale do podnikatele, který jí dá volnost, svobodu dělat co chce, a taky vysokou životní úroveň.

M (So, 30. 4. 2016 - 09:04)

Nemohla bych být s mužem kterého nemiluji a jediná útěcha by byla že má peníze. To ne, nikdy.

Lucie (So, 30. 4. 2016 - 09:04)

Jak která. Já bych třeba...Blbce?
Za každý vztah a za vše na čem zálezí platíš potem, zájmem, časem,někdy i krví a slzama.
Blbec je spíš ta, která je na vše sama, nemá další možnosti a pořád dokola naráží na to, že je chudá a aby přežila musí dělat nějakou pitomou nesmyslnou práci, která mí zabere celý den.
A když se rozejde s milionářem, zná spoustu jeho známých, on jí nechá auto a zařídí byt a i někdy dá, nebo dává nějakou dobu peníze, takže až bude stará, bude mít známe všude a pokud nebude ekonomický idiot, tak bude i mít slušné zázemí.
A navíc, když si dvacítka najde čtyřicátníka, tak se trochu uklidní a dostane rozum, a on zase ožije a začne být vitální, takže se to doplnuje přímo ideálně.

Dáša (So, 30. 4. 2016 - 09:04)

Jak která. Já bych třeba...Je vypočítavá, ale má vše co chce za hodinu dvě práce denně.
A najde si podnikatele, takže pozná svět a třeba si najde někoho bohatého venku.
Nelíbí se mi to ale takový je svět a když dneska holka promarní čas láskami s mladýma a chudýma, tak je na tom po třicítce stejně.
Navíc tyhle vypočítavé holky cvičí, pracují na sobě, učí se jazyky, takže jsou vtipné a sexy i po padesátce, na rozdí od žen, které jsou navše samy, a nemají čas o sebe pečovat.

on (So, 30. 4. 2016 - 06:04)

má nějaká zájem? Ještě sem to nezažil aby moje sperma nějaká polikala [email protected]

Ona (Pá, 29. 4. 2016 - 23:04)

Jak která. Já bych třeba...mu ty prasárničky bude dělat i až nebude úplně mladá. A mdlého rozumu neni, jen je pěkně vypočítavá a ví, jak si udržet chlapa. Ty, když chceš být sama, tak buď a o to, po čem chlapi touží, se nestarej. Ty si klidně vystačíš jen s vibrátorem.

:-) (Pá, 29. 4. 2016 - 22:04)

Když mu to dost často...Jak která. Já bych třeba blbce nikomu nedělala a raději jsem soběstačná, samostatná a sexuji jen tak, jak mně to vyhovuje. Ještě se starat, jestli se najedl? No asi toho jinak moc neumíš. A co budeš dělat, až nebudeš tak úplně mladá?
Žít v něčím domě, jezdit něčím autem..no až najde náhradu za mladší, kam půjdeš? Ale jestli jsi mdlého rozumu tak se dál chovej jako šukací pana:-) Asi na víc nemáš.

Karolína. (Pá, 29. 4. 2016 - 21:04)

Když mu to dost často udělám a dělám i prasárničky, které hned holky nedělaj a neudělaj, tak mám skoro jistotu,že budu žít v velkém domě, jezdit v mercedesu a podívám se po světě.
A ještě musí dostat zdravé jídlo, aby nebyl hladový, to je taky průšvih.
Když se totiž chlap zanedbá a nechá se mu sexuální potenciál, tak ho jiná svede a holka pak zas musí chodit do práce a koukat, kde chytí jiného schopného muže.

Petr (Po, 28. 2. 2022 - 11:02)

Ahoj Kajo uz odedavna plati plný zaludek a prazdnej pytel = spokojeny muz....

Jana (Pá, 29. 4. 2016 - 15:04)

Když při orálu příteli...Jak ti ho žádná neodloudí?

Karolína (Pá, 29. 4. 2016 - 00:04)

Když při orálu příteli masíruju dvěma prsty v zadečku prostatu, tak z něj sperma vytéká už dlouho před orgasmem a vyteče ho moc. Pak má orgasmus ohromně silný.
Jsem ráda, že vím jak na něj a tak mi ho hned jentak nějaká neodloudí.

Mrdák (Čt, 28. 4. 2016 - 23:04)

PRASATA VYMRDANÝ VOLE!

Reklama

Přidat komentář