Reklama

Polykání spermatu

Devil B. (So, 21. 11. 2009 - 21:11)

Zdarec lidi, vy tady vymejšlíte teda hovadiny:-)
No jasně že to holkám není příjemný - komu by taky bylo, že jo...
Ale každýho věc, ne? Mě teda bylo jedno jestli to holka spolkne nebo to půjde vyplivnout..(výstřikem si užiju svý, tak nevim že ""podruhý"" ještě někoho uspokojuje spolknutí, ale zas každýho věc ne..
A vůbec nejradši to nastříkám přítelkyni na tvář, (a to holkám tolik nevadí, ne?, a aspoň to vidím a nebo to můžu třeba vyfotit:-)))

Benny (So, 21. 11. 2009 - 21:11)

Já si jednou honil ptáka a hodil jsem to do hrnku,no nechtěl jsem na zeď.
Po nějaký chvilce jsem zazmatkoval no a trochu si cucnul.
Žádná sláva, nechutná to moc dobře.
Ženu do toho už nenutim...

Kuřínožka (So, 21. 11. 2009 - 21:11)

Vždycky se najde ňáká kurvička, která to spolyká a ještě se bude tvářit, že jí to chutná, vsaďte se.

Non Jára (So, 21. 11. 2009 - 21:11)

Já bych po holce nikdy nechtěl,aby to polykala, když je jí z toho na blití.

Co z toho můžu mít, když se ze mě ženská poblije?

Royal Jelly (So, 21. 11. 2009 - 21:11)

Asi takhle, Járo-vždycky najde nějaká ochotná, která se k tomu z různých důvodů nechá přemluvit. Dokonce bude tomu chlapovi tvrdit, že se jí to líbí a pod., aby byl klid a aby si ho udržela. Ženský dělají všelijaký hovadiny, aby si udržely chlapa.

A chlapi jsou ochotný uvěřit skoro všemu.

Jára (So, 21. 11. 2009 - 21:11)

Moje holka mi ale říkala, že se jí to líbí.

Huldog (So, 21. 11. 2009 - 21:11)

Většina chlapů kouří, chlastá jí samé sračky a pak se diví, že jim ten jejich sajrajt nechce žádná polykat!

Country (So, 21. 11. 2009 - 21:11)

Tak pokud se to těm holkám nelíbí a dělají to jen proto, aby neotěhotněly, a ještě předstírají, že je to bezva, tak natvrdlé v mozku budou spíš asi ty holky, ne?

Proti otěhotnění se dá přece úplně jednoduše vzít prášek.

Me (So, 21. 11. 2009 - 21:11)

Většina holek polyká proto, aby se do nich kluk nevystříkal a ony neotěhotněly,tak ho radši před koncem vezmou do pusy a dělají, že je to bezva. Chlapi jsou holt natvrdlí(hlavně v mozku).

Ó! (So, 21. 11. 2009 - 21:11)

Ty pitomče, nechtěla bych být tou co to s tebou dělá, ale spíš asi to s tebou nedělá žádná a tak se vztekáš. Jsi bezcharakterní hovado.

--------------- (So, 21. 11. 2009 - 21:11)

U správnýho mamlase se předpokládá, že polykání vyžaduje. U správný pipky je nepředstaveitelné, že by o tom nevěděla. A tak to má být. Kdo má hlavu jen k tomu, aby v ní přemílal konvence, má smůlu.

Divoška (So, 21. 11. 2009 - 16:11)

Jen ho nech, čuráka, píše blbosti o ženách, je to zakomplexovanej dement, hodně velkej retard!!!! Ať si spolkne sperma svýho kámoše, nejdřív mu ho vyhoň, debile, a pak at ti nastříká na jazyk! Nezapomeň přitom pořádně kouřit, ty idiote!

Dvacítka (So, 21. 11. 2009 - 16:11)

Žádná mMřena nic nemusí, a moc to před někým nevykřikuj, nebo ti ho nějaká mařena ukousne,ty debile!!! A že je obdařovávána? Ty jsi idio! Tohle mně říct chlap, tak mu ho uříznu. Buďte rádi, že nás máte, jinak by jste si ho jen honili nebo navzájem mezi chlapa kouřili a obdarovávali byste se mezi sebou, ty hovado.

Kanec (So, 21. 11. 2009 - 16:11)

Kazda Marena MUSI polykat a hotovo. Pokavad ne, mela by si rychle uvedomit, ze vlasne chlap ji tim obdarovava, dyz to do ni nacaka, a uz jen z toho duvodu polykat musi!

Tom (So, 21. 11. 2009 - 16:11)

Moje zkusenosti jsou celkem male, partnerka me mela v ustech do konce asi 3x, ja to po ni nevyzaduji a nenutim. Docela se mito libilo, ale radsi mam kdyz me udela na jeji telo, napr. prsa nebo brisko :-)

Honza (So, 21. 11. 2009 - 16:11)

Četl jsem výsledky nějakého průzkumu v Německu,kolik žen partnerům polyká, a tam to bylo tušim 28%.U nás bych typoval pod dvacet. Osobně mám zatím smůlu.

Zajímavá báseň, (So, 21. 11. 2009 - 16:11)

Kteří kouřili ocasy a nechali si je kouřit od těch
lidských serafínů, námořníků, něžnosti atlantické a karibské lásky, kteří se ráno i večer pářili v růžových zahradách a na
trávnících veřejných parků a hřbitovů a štědře utrušovali semeno každému, kdo přišel, kteří donekonečna škytali a pokoušeli se zachechtat, ale skončili uvzlykaní za přepážkou v Turecké lázni...
Fujtajbl!

karel (Pá, 20. 11. 2009 - 23:11)

tebe bych chtěla mít v postelijo jasne

Mike (Čt, 12. 11. 2009 - 23:11)

Holky, papejte semeno. Je výživný, hodně bílkovin atd. Určitě vám to nenaruší váš dietní plán.

Evča (Čt, 12. 11. 2009 - 17:11)

A to píše kluk nebo holka

Reklama

Přidat komentář