Reklama

Polykání spermatu

Martina (St, 15. 9. 2010 - 23:09)

Jo. celkem chutná. Proč jsis na ní netroufnul? Jistě má zkušenosti.

Kamil (St, 15. 9. 2010 - 23:09)

Mě je 25.Měl sem holky kolem 18ti a těm se to moc nezamlouvá. Pak holky přes dvacet ty už stim maj nějakou skušenost tak chteji chlapovy udělat dobře.Ale nejlepší sex sem zažil loni se ženou asi tak tvého věku byl to asi půlroční sex vstah ale přát si od ní polykání sem si na takovou ženu netroufl. Chutná ti to? Já své sperma chutnal a celkem to ujde snažim se jíst takové ty věci na zlepšení chuti.

;-) (St, 15. 9. 2010 - 22:09)

Martino,jsi šikovná děvčica,ale polykat se píše s tvrdým..Ju? Dobrou

Martina (St, 15. 9. 2010 - 22:09)

Kolik je tobě? Jak staré holky jsi měl?

Martina (St, 15. 9. 2010 - 22:09)

Tak to vypadá že to holky...Je mi 34. Polikám,atd. tak od 22 let

Kamil (St, 15. 9. 2010 - 22:09)

Tak to vypadá že to holky maj celkem rádi.Stříkat na obličej je taky moc krásné a pekelně vzrušující.Mužů se zeptat kolik ti je let? Chci to vědět jen proto že myslím že mladší holky to moc nechtěj do pusinky natož na obličej.

Martina (St, 15. 9. 2010 - 22:09)

Chtěla jsem to já. Ale poslední dobou se mi to líbí i na obličej, ktery pak olizuji, prstem si to pak dávám do pusy.

Vím to podle vyprávění kamarádek. Ve slabší chvilce se mi jich už dost svěřilo.

Kamil (St, 15. 9. 2010 - 21:09)

Myslím, že nás žen,...Fakt myslíš že každá třetí?To by sme se my chlapy měli :) Myslím že spousta holek to nechce to nechce jen kvůli předsudkům že je to snad odpadní tekutina ale to není pravda.Martino ty si to partnerovy sama nabídka nebo to chtěl?

jirka153 (St, 15. 9. 2010 - 21:09)

Myslím, že nás žen,...Kéž bys měla pravdu..myslím že spíše každá 5-6 holka polyká..

Martina (St, 15. 9. 2010 - 21:09)

92 ze 100!!! Hrůza,co?Myslím, že nás žen, které polikají, je tak ... každá třetí. A ta, která ještě nepolykala se to bojí přiznat, že by to chtěla zkusit...

Nepolyká (St, 15. 9. 2010 - 18:09)

92 ze 100!!! Hrůza,co?

Kamil (St, 15. 9. 2010 - 18:09)

Holky vzrušuje některou polykání spermatu nebo jiné hrátky se semenem?Chci jen vědět kolika holkam se to líbí.Moje přítelkyně to vyloženě vyžaduje a i se u toho udělá.

Petr (St, 15. 9. 2010 - 17:09)

Chci se jen zeptat proč chodite na tuhle diskuzi když je to podle vás uchylný a nevzrušuje vás to,pokrytci.

Petr (St, 15. 9. 2010 - 17:09)

Chci se jen zeptat proč chodite na tuhle diskuzi když je to podle vás uchylný a nevzrušuje vás to,pokrytci.

jakou má chuť (St, 15. 9. 2010 - 16:09)

Debilová, vyblijte se do obličeje, uchyláci.

vy (St, 15. 9. 2010 - 16:09)

dva mate hlad?já vám pošlu trochu chleba

Petr (St, 15. 9. 2010 - 13:09)

Polykat sperma nepatří k...Stříkání na obličej je taky děsně sexy ale když to přijde do očíčka tak to asi trochu pálí viď.Před výstřikem je dobré natřít ho medem nebo něčím dobroučkým pak ani nepoznáš jakou má chuť nebo konzistenci :)

Pavlína (St, 15. 9. 2010 - 13:09)

Polykat sperma nepatří k mým oblíbeným činnostem, ale když už k tomu dojde, tak to zbytečně nekomentuju, polknu a jdu se napít.
Mnohem horší je, když se mi partner vystříká do obličeje, do očí, to se mi pak chce trochu blinkat.

Petr (St, 15. 9. 2010 - 13:09)

Ahoj moc se mi líbí když to holka spapá ale nikdy bych ji k tomu nenutil nebo se ji tam vystříkal proti její vůli.Moc se snažim aby ji to co nejvíc chutnalo a vonělo.Ananas a i jiné sladké věci fakt vylepší chuť spermatu důležitý je i pít hodně vody a nelemtat pořád pivo,chlapi.Přítelkyně to dělá dost ráda,rozhodně si nemyslí že je to pro ni ponížení,jak píšou některé holky protože než sem to od ni chtěl sám sem to ochutnal když sem se ji udělal na prsa tak sem ji to z nich slízal a pak sme se líbali.Příště sama chtěla abych se ji udělal do pusynky a spolykala to pak se ještě dlouho líbáme,mazlíme a hrajem si se zbytky smetánky,kterou mám opravdu sladkou.Holky jak se k vám chová přítel když chce aby ste polykaly?Jestly mu jde jen o to vystříkat vám pusu a sám to ani neochutná,štítí se toho a potom už na vás nesahne,tak mu tuhle rozkoš nedopřejte,protože si to nezaslouží.

lover.boy (Út, 31. 8. 2010 - 14:08)

Líbí se ti rovný,pěkně...Pokud ma nejaka chut na moje dobry sperma, dejte vedet:o*
mail: [email protected]

Reklama

Přidat komentář