Reklama

Polykání spermatu

karel l. (Čt, 6. 5. 2010 - 22:05)

Vše se musí umět a...Psal jsem že utíkala do koupelny když jsem se jí vystříkl ne do pusy,třeba na bříško atd. A přesně jak píše m pokud na to ženská není tak at to nedělá, nemusí to polykat, ale ihned po běžet se drhnout nebo vyplachovat pusu zabije všechno co bylo předtím. Jak už tu někdo psal, jako kdyby chlap poté co uspokojuje ženu pusou běžel do koupelny si vykloktat. A že některý ženský nechutnaj dvakrát nejlíp mi dá za pravdu nejeden chlap..

m (Čt, 6. 5. 2010 - 22:05)

Ženské, která potom letí...Vše se musí umět a ovládat.Pokud je v tomto tzv.žena slabá,neměla by se do toho pouštět.Zkazí tím mužovi požitek.

Johanka (Čt, 6. 5. 2010 - 21:05)

Ženské, která potom letí do koupelny se udělalo mega blbě. Chtěla vám udělat potěšení, ale nezvládla to. Byli byste radši, kdyby vás poblila?
Taky na to nemám vždycky chuť, tak to vyplivnu do papírovýho kapesníku a zapiju.

hmm (Čt, 6. 5. 2010 - 20:05)

jn, taky jsem to zkusil jednou ale pak uz ne

! (Čt, 6. 5. 2010 - 07:05)

Přesně tak, taky jsem se...jsi vul. Me to take nechutna, a to jsem chlap. Nasrat do huby by jsi nechtel ? A polknout

Ivana (Čt, 6. 5. 2010 - 00:05)

Ja sem ale udelala to samy.kluk me nastrikal do pusy a me se zved zaludek,neslo to ovladnout (necekala sem ze sperma bude tak hnusny) a bylo mi hloupy se pred nim skoro pozvracet tak sem taky utikala do umyvadla umit si pusu..Kdyby vam holka nastrikala do pusy treba by ste nekterej utikali taky.

karel.l (Čt, 6. 5. 2010 - 00:05)

Přesně tak, taky jsem se setkal s ženskou která po vástřiku-kamkoliv-běžela do koupelny a tam se 10 minut drhla, víte jak mi bylo? No kráva. A pak jedna taky vždycky říkala fůj, tak jsem jí řekl jestli tohle je fůj tak jsem já celej fůj a nevím proč teda jako se mnou je a spí. Pak už se uklidnila a byla normální.. No ženský no.

jirka153@seznam (Po, 3. 5. 2010 - 17:05)

No teda Zbynku rict co zensky...jen reagoval na ženské které tady tvrdí že sperma je hnus..

,-, (Po, 3. 5. 2010 - 17:05)

No teda Zbynku rict co zensky maj zahnus v dire?!!uvedom si ze ten hnus te porodil,ztoho hnusu jak tvrdis si vylez a kdyz je to takovej hnus tak ho radsi strkej chlapovi do prdele treba to pro tebe bude mensi hnus.

Jirka (Po, 3. 5. 2010 - 16:05)

Co tady kurva řešíte mám přítelkyni 6 let prostě na to není a taky nepoliká.Prostě podle nálady bud me uspokojí orálně a výstřik dokončí rukou ,nebo si nechá nastříkat do úst a normálně odejde se vypláchnou to koupelny co na to vidíte tak strašného.Když chce parneka anální sex tak ji taky protahnu prdelku a du se potom ósprchovat.

Zbyněk (Po, 3. 5. 2010 - 07:05)

Plně souhlasím s x.y. Vylízat ženskou a hned potom si běžet do koupelny vypláchnout pusu, tak by se z toho ženský posraly. Jako, že jsou hnusné. Co si o nich myslíme apod. Já jsem pro a doma to začnu praktikovat. Pač ten hnus co mají ženský v díře je fakt hnus.

pro x.y. (Po, 3. 5. 2010 - 05:05)

Už jsi viděl debila a hovado?Ne?Tak se podívej do zrcadla.Většího uvidíš jen velmi těžko.

x.y. (Po, 3. 5. 2010 - 00:05)

Manželka kouří normálně, resp. si mě po sexu jde vždy olízat. Samozřejmě vím, že některé ženy s tím mají problém, ale protože doma s tím problém není, tak mě to nenapadlo:
Byl jsem s milenkou a z jistých důvodů jsme skončili jen u orálu. Bylo to nádherné, ona byla vzrušená a tak přišel skvělý orgazmus ... v naprostém vzrušení jsem jí přidržel hlavu ve svém klíně. Když jsem povolil, tak s vykulenýma očima běžela do koupelny vyplivnout. Zlomyslně dodám, že toho prý bylo moc a tak toho trochu polkla. Samozřejmě to není vůbec erotický závěr - to je jako kdyby osouložil holku a rychle si ho šel od ní umýt, nebo po polibku šel vypláchnout pusu.
Holky by měly vědět, že ony tam také nemají vanilkovou zmrzlinu a měli by se postupně osmělit. Pokud mají zábrany, tak samozřejmě ne chytit hned celou dávku, ale snažit se mazlit třeba s povadlým penisem a trochu si cucat. Úprk do koupelny, utírání jazyku kapesníkem a podobné aktivity jsou totiž silně neerotické a v zásadě by mě to navádělo nedělat orál až do konce a nastříkat to kamkoliv jinam

majk (Ne, 2. 5. 2010 - 13:05)

hej ženy myslim že seminko byste měli polykat je to zdarve obsahuje to vitamin C ,,,, no nekup to ,,,, a navic jste tu od toho kouřit a kouřit ty naše pírka :))) a my chlapci jsme zas o něco lehči SOUHLAS?

Michal (Ne, 2. 5. 2010 - 12:05)

Nejlepší je semeno do...To je dobré Magdo..;) semeno v ranní kávě.. Mohl bych být dodavatalem?:)

Lou (Ne, 18. 4. 2010 - 16:04)

Do pusy. Pak ho vyplivnu do...Díky Ninočko. A kolikpak máš asi dodavatelů hnojiva?

Myš (Ne, 18. 4. 2010 - 15:04)

nemohl bych být tvůj kompost?

Ninočka (Ne, 18. 4. 2010 - 14:04)

Do pusy. Pak ho vyplivnu do sklenice, a tu pak vyleju na kompost.

Lou (Ne, 18. 4. 2010 - 14:04)

Já semeno zachytávám a...No paráda Ninočko. A kam ho zachytáváš?

Ninočka (Ne, 18. 4. 2010 - 14:04)

Já semeno zachytávám a dávám do kompostu, to je nejlepší hnojivo.

Reklama

Přidat komentář