Reklama

Polykání spermatu

Návštěvník (Čt, 12. 3. 2009 - 23:03)

Seš střevo,bych ho za to zadupala do země,mělas tvrdit,že sisi vytáhla kemra z paty,že to není to co myslí!
To co stříkaj sou taky kemři,akorát z pytla

Petra (Čt, 12. 3. 2009 - 22:03)

Jo zkoušela a dostala jsem facku.

jana (Čt, 12. 3. 2009 - 22:03)

a zkoušela jsi někdy si to nechat v puse a dlouze se líbat?

Drakouš (Čt, 12. 3. 2009 - 21:03)

To musíš nejdřív poválet na jazyku,potom rozetřít o patro a pomalu polykat,to je potom bašta.

ŠPRCOMRDAL (Čt, 12. 3. 2009 - 21:03)

Já bych se ti na ten jazyk vystříkal,že by si se zesrala.

Mrdodlab (Čt, 12. 3. 2009 - 21:03)

Tak se poblej ty kurvo!!!

Petra (Čt, 12. 3. 2009 - 20:03)

chce se mi zvracet takovej mám problém když mám mrdku na jazyku!!!!!

Hulička (Čt, 12. 3. 2009 - 20:03)

Tak už ho máš v piči.......a jak to bude s kuřbou?

Mrdodlab (Čt, 12. 3. 2009 - 16:03)

Tak tady je to v píči,zdar zmrdí zajebaný!

Jana (Čt, 12. 3. 2009 - 10:03)

Co se nám do toho sereš ty tele, vydávej se za někoho jinýho.

Jana (Čt, 12. 3. 2009 - 06:03)

Poznáš mě podle zápachu tak, že se kolem mě válí chcíplé mouchy. A občas rozleju pivo.

Mrdodlab (St, 11. 3. 2009 - 23:03)

Nedělej scény,mě to polyká káždá a jestli je ta tvoje fuj,tak s tím něco dělej,jinak si v prdeli kámo!

Mr..... (St, 11. 3. 2009 - 23:03)

Myslíš? Tak to ochutnej! FUJ!!!!!

Nevěrnice (St, 11. 3. 2009 - 21:03)

ha ha haaaaaaaa

Mrdodlab (St, 11. 3. 2009 - 18:03)

Aneto je to hezký od tebe,ale spletla jsi si stránku,my tady stříkáme mrdku do dívčích pusinek,nedáš si taky?Představ si pěkně vonavoučký semínko na jazýčku,to by bylo pošušnáníčko,co?

aneta (St, 11. 3. 2009 - 17:03)

Ahojky nabízím takovou pracičku po internetu, je to lehké a můžeš si vydělat SNADNO postupem času docela dost penízek. vydělává se to sice v dolarech ale až budeš mít dolárku víc tak se to potom převede na naše české koruny na tvůj učet nebo složenkou to už zaleží na tobě, pod adresou která je níže odklikáváš pouze reklamy ,je to jednoduché zvládne to opravdu každý a jestli máš tedy vážně zájem tak se musíš nejdříve zaregistrovat a to takhle: Zadáš adresu www.bux.to. V pravo nahoře klikneš na register. Do první kolonky si zadáš svoje uživatelské jméno, do dalších dvou zadáš heslo, do dalších tří zadáš svůj mail(jeden), pak vybereš zemi, do kolonky referrer musíš zadat toho kdo tě doporučil, takže zadáš anastacia4 (to jsem ja). zaškrtneš I accept, opíšeš kód a dáš register. (Možná ti to napřed bude ukazovat nějakou chybu, že jsi zadala špatný kód. Jestli ano, tak ho opiš znovu, zkus napřed všechny písmena maly a když to nepude, tak je zkus napsat velkým). Až budeš zaregistrovaná, tak se přihlásíš, nahoře klikneš na LOGIN. Po přihlášení klikneš nahoře na (Surf Ads), otevře se ti stránka s odkazama. Musíš vždy kliknout jen na jeden. Klikneš na jeden, nahoře ti začne odbíhávat čas 30 sekund, počkáš až to odběhne a ukáže se ti zelená fajfka. Pak můžeš okno zavřít a klikneš na další odkaz. Tak to uděláš se všemi. Každý den jich tam budeš mít 10-15, takže ti to zabere opravdu chvilku. Když se budeš chtít podívat kolik máš dolarů, tak klikni na (My stats). Denně by sis měla vydělat 0,1 dolaru, to není moc, proto to musíš posílat dalším lidem, kteří tam vyplní zase tvé uživatelské jméno. Pak to co vydělají oni, se napíše automaticky i k tobě, takže když to doporučíš dvaceti lidem, tak ti denně vydělají 2 dolary. Není to žádná obrovská částka ale na to že tomu každý den věnuješ 5 minut to opravdu stojí. Vydělané peníze posílají od 20 dolarů, ale lepší je si to nechat zaslat až jich máš více. Pokud se na něco chcete zeptat, nebo něco nebude fungovat, napište na anastac1a"seznam.cz - odepíšu :)

Mrdodlab (St, 11. 3. 2009 - 15:03)

Hele pravá Jano,někdo se nám do toho nabourává a já vím kdo to je,ona hrozně žárlí,ale neni to mýho nic,takže pohoda,hlídej si to a vždycky si řeknem,co jsme psali my jo.Já jsem naposled odepsal na ten hlavák,jak tě poznám podle zápachu,předpokládá,že ani tohle jsi nepsala ty.

Jana (St, 11. 3. 2009 - 11:03)

Já tě do ničeho nenutim. Ty asi taky nemáš nouzi to někam nastříkat podle toho co jsi říkal. Manželka, milenka.

Mrdodlab (St, 11. 3. 2009 - 10:03)

Ale když děláš vejšku,tak to nemáš o kuřivo nouzi......se jěště zamyslím.......dík!

Jana (St, 11. 3. 2009 - 09:03)

A předpokládám, že ty bydlíš s manželkou ve Slavětíně.

Reklama

Přidat komentář