Reklama

Polykání spermatu

Jája (St, 7. 1. 2009 - 22:01)

Ty seš asi pako blbe ne?Kdepak jsem nadávala??Ty máš v palici zase nasráno.Debile nauč se češtinu a pak tu kázej polykat s měkkým to může napsat jen buran s pomocné školy.A jestli polykám s alkoholem nebo bez po tom ti je hovno.To že ty to nechápeš se nedivím s tou tvojí inteligencí.:D:D:D ty pako

vitekk (St, 7. 1. 2009 - 22:01)

z vesnice nejsem ale příjdemy že ty žiješ někde na stomně polikat v intervalu 3 mněsicu a po alkoholu je divné but to ta holka dělá normalně a nepotřebuje k tomu alkohol nebo když se napije tak je jí to jedno ato je ubohéééééééé ty nano praštěná (polikáš ale druhým za to nadáváš do prasat v hlavě trochu vymeteno co)

Jája (St, 7. 1. 2009 - 21:01)

7. 1. 2009 20:59:13,
ty to moc žereš .Před dvaceti lety jsem ho kouřila tomu mýmu až se mi dělaly boule za ušima.jenom jsem polykala tak jednou za tři měsíce a to vždy po nějaký oslavě.A před dvaceti lety bylo těch nestydatých hodně.Ty jsi asi z vesnice co?

vitekk (St, 7. 1. 2009 - 21:01)

tak to nevim v té době se rodilo jednou tolik nemanželskych dětí než tět a pohlavnima chorobama trpělo 35% žen tak se s tou dobou moc nechubte tože holky polikaj to neni nic nového akorat se nestydí o tom mluvit

Návštěvník (St, 7. 1. 2009 - 20:01)

jste nevychovaná prasata!
To co si dovolíte vy dnes je neslýchané!
Neumím si představit,že by ženy před 20 lety a dříve byly tak nestydaté,to bývalo doménou lehkých děv!

gatsby (St, 7. 1. 2009 - 20:01)

Úžasnej příspěvek, Čurane Lulane...:)))

blb jako trám (St, 7. 1. 2009 - 19:01)

No vždyt já to polykám ty vole

Polykač (St, 7. 1. 2009 - 06:01)

Jděte do hajzlu s honěním, tady se polyká, úchyláci.

blb jako trám (Út, 6. 1. 2009 - 23:01)

ty píčo já sem si ho ted vyhonil to je žrádýlko

Curan - Lulan 5 (Út, 6. 1. 2009 - 22:01)

To ja bych nikdy nepolykal. ne za bych byl nejakej aseksual, to ne, jak mi vyjde chvilka, tak to vsude delam, napr: v sene, v lese, v bazenu, na pude, ve sklepe, ve vane na louce,ve stare tovarne,v aute, ve psi boude u kamose, na rotopedu, v divadle v opere, i ve skole v kine v kapli ale nejlepsi sem zazil u strice. mnel hada skrtice a ten Had mnel nezletily hadatka kazdej asi 40 cm. Jednou ve statni svatek jsme jeli sme ke stricovi na chatu a pak sme chteli jit na houby, ale ja filuta rek, ze radsi zustavu doma. maji radio na baterky a ze si lehnu a ze budu odpocivat rodice se stricem odesli a ja si vlezl do vytrinky pro ty hadatka jedno vzal stahl gate a sedl si do kresla ten had se mi obtocil kolem ptaka jako kdyby to byl nejakej kralik kteryho hce zezrat a zacal svirat. sevrel tak, ze to skoro bolelo a ze sem se klepal co dela a najednou se zacal dostavovat ten pocit ktery dobre znate, ta euforie, a ja se udelal, jenze to neskoncilo a ten had se cinil a zacal miho ptacka soukat do sebe nastesti se mi podarilo ho rychle sundat nez my ho sezral ale na to uz sem zapomnel. je mi 15 a to se stalo v mich 12 asi to nezkusim znova. Ale nikdy bych nepolykal.

Návštěvník (Út, 6. 1. 2009 - 21:01)

No ja bych polykala,ale nemam co???

blb jako trám (Út, 6. 1. 2009 - 19:01)

za prachy sežeru všechno třeba i hovno smíchaný s mrdkou

kikina (Út, 6. 1. 2009 - 14:01)

lucka to dela kazdej den

Marek (Út, 6. 1. 2009 - 00:01)

Totez bych mohl rici i o posevnich sekretech. Je to vzdy na domluve a toleranci.
Asi nektere meli smulu na lidi no.

Petra (Ne, 4. 1. 2009 - 13:01)

No nevim, mě to nějak extra nechutná, ale dělám to proto, že to má rád. A jsem ráda když je spokojenej.

Návštěvník (Ne, 4. 1. 2009 - 06:01)

Vždycky se najde nějaká kurva, která bude srovnávat sperma s výkaly.

Spermoník (Ne, 4. 1. 2009 - 05:01)

Nejhorší je, že moje holka je mlsná. Moje sperma ochutnala jen ze zvědavosti, ale pak si vymýšlela, co bych měl jíst, aby jí chutnalo. Ve výsledku musím jíst několikrát týdně sterilizované zelí...

Kuřínožka (Ne, 4. 1. 2009 - 04:01)

Vždycky se najde ňáká kurvička, která to spolyká a ještě se bude tvářit, že jí to chutná.

X.Pomeje (Ne, 4. 1. 2009 - 00:01)

Odpusťte, ale je to hnus. Táhne se to, je to jako hlen-fuj. Živíte se třeba i výkalama?

Návštěvník (Ne, 4. 1. 2009 - 00:01)

Jestli vám nevadí alkohol-tak prý ve vaječňáku je to strašně dobrý a když si to vymixujete do pěny a posypete drcenýma vlašákama-upijete se k smrti.Hlavně dejte i tomu chlapovi.

Reklama

Přidat komentář