Reklama

Polykání spermatu

Zuza (Čt, 24. 7. 2008 - 00:07)

Jejich volba jak nejrychleji zhebnout...
Není to snad jedno jak zhebnou?-není-je lepší zhebnout hlady,než syflem nebo AIDSem.
Chlap si musí polykání zasloužit a to dokáže tak jeden z 99.
Myslíte,že by byl schopen polknout vaši moč,jen proto,že vás to uspokojí?
Z těch mužských hovňousků tak jeden z 1000.
Takže nemám co řešit a toto téma je neřešitelné....

P (St, 23. 7. 2008 - 23:07)

Tak ty to dělat musí je to jejich volba práce

Ne-polykaný (St, 23. 7. 2008 - 22:07)

Nedostatek polykajících bab jsem dnes vyřešil návštěvou privátu s voňavou hezkou slečnou se sportovní postavou,která mi ho vyhulila a semeno spolykala,strkal jsem ji ho až na mandle...Pak mi ještě vylízala...To koukáte,závistivky,co?Že jsem si to určitě vymyslel,viďťe,vy to víte lépe!To přeci není možné,že?Ale je!!!Naučte se to také a budete ozdobou všech ložnic...

Terka (St, 23. 7. 2008 - 12:07)

:o) to jsou ale dvě rozdílný věci...pro chlapa

P (St, 23. 7. 2008 - 12:07)

Ne on se nad tím taky šklebí,když to má na břichu takže věřím tomu,že mu to opravdu nevadí

Terka (St, 23. 7. 2008 - 11:07)

Hmmm...neřekla bych, že mu to neva, spíš tě miluje natolik, že je ochoten to kousnout...hezký...

Návštěvník (St, 23. 7. 2008 - 10:07)

to P: Buď šťastná, že máš tak tolerantního přítele. Já bych to rozhodně netoleroval!

P (St, 23. 7. 2008 - 10:07)

Naštěstí mám přítele kterému to nevadí,protože ví že to žádná pochoutka není..

Terka (St, 23. 7. 2008 - 10:07)

P - jo takhle, to mě vůbec nenapadlo, připravuješ ho o něco krásnýho, víš to? Co on na to? Je smířenej?

Anonyme, díky :o)

Návštěvník (St, 23. 7. 2008 - 10:07)

Terka: "tak jasně...není to zrovna výlet do cukrárny" - dost dobrý :-)))))

P (St, 23. 7. 2008 - 10:07)

Né já si to u kuřby hlídám a do pusy si to vůbec nastříkat nenechám

Terka (St, 23. 7. 2008 - 09:07)

Tohle je nekonečná diskuze...co chcete vyřešit? Kdo chce, ten polyká a obráceně. Nevím, jestli to má něco společnýho s láskou...každopádně já to dělám i když nejsem zamilovaná. Je to prostě součást sexu, automatický, nikdy jsem o tom nepřemýšlela...tak jasně...není to zrovna výlet do cukrárny, ale patří to k tomu, zajímalo by mě, co s tím holky děláte, to mu to plivnete na břicho? :o)

Návštěvník (St, 23. 7. 2008 - 08:07)

Nechápu proč? Vždyť mrdka je zdravá na pleť.

P (St, 23. 7. 2008 - 08:07)

No jo uražená ješitnost..Jsem v klidu frigidní fakt nejsem,ale z mrdky se mi zvedá kufr..

Buzna (St, 23. 7. 2008 - 08:07)

Pojd me ho vykourit..,:-(

Návštěvník (St, 23. 7. 2008 - 07:07)

Zuza a P jsou frigidní krávy. A Zuzo, napadlo tě taky někdy, že si to ty, kdo neumí šukat? On se chlap může snažit jak chce, ale když je ženská dřevo, tak se múže třeba posrat a bude to stát za hovno. Taky máš určitě velkou macochu, to je pak těžké, zkuste to s robertkem. Ženská co nepolyká mrdku je mrdka, vyližte si navzájem kačeny, blbky.

P (St, 23. 7. 2008 - 06:07)

A baví mě jak páni ,,božští,, za projevení názoru okamžitě vřeští a nadávají do protivek a fryg. bab a podobně..Smiřte se s tím,že vaše semeno není něco extra jak vy si pořád bláhově myslíte

P (St, 23. 7. 2008 - 06:07)

No je fakt še bych radši babě vylízala buchtičku než spolka chlapovi mrdku a to nejsem lezba,ale chlapské semeno je humus..Nevím co si tu pořád všichni chlapi myslí a názor,že to pro mě udělá csss když jsou blbé a nutí se do toho jenom aby pán byl spokojený,tak ať trpí a polykají..Jejich blbost

Patrik (St, 23. 7. 2008 - 02:07)

A já jsem spokojený, přítelkyně po vyhulení mé "výmrdky", jak píše Zuza, polyká automaticky a naprosto jsem jí k tomu nemusel přesvědčovat. Já jí taky vylížu až do konce. Když to tady čtu, asi bych měl být rád, že jí mám. Před ní jsem měl 5 partnerek a polykaly všechny. Tak nevím. Jestli jsem měl štěstí, nebo většina chlapů píchá tak nezajímavě, že to pro ně neudělají a nebo jsou to takové netykavky, co se bojí pořádné dávky semene. Zajímalo by mne, jestli by moje semeno ty 2 protivky Zuza a P spolkly, kdybych jim to kvalitně udělal! A dámy, koho jste si domů pořídily, toho tam máte. Stěžovat si můžete samy na sebe.

P (St, 23. 7. 2008 - 01:07)

Přesne Zuzo myslí jak jsou úžasní jak jsou jejich mrdky nepostradatelné a přitom je opak pravdou

Reklama

Přidat komentář