Reklama

Polykání spermatu

xy (Pá, 25. 7. 2008 - 14:07)

potrefená husa nejvíc kejhá......

Petra (Pá, 25. 7. 2008 - 14:07)

Když někdo řekne,že jeho partnerka polyká hned se stane terčem,že si to vymyslel,ale tady je to i v případě když holka řekne,že jejímu partnerovi nevadí,že nepolyká..Proč taky neumíte akceptovat názor,že existují chlapi kterým to opravdu nevadí?A né,že jen šetří a v duchu se tím trápí..My s partnerem si říkáme vše na rovinu a vím,že mu to opravdu nevadí..Ještě nikdy to po mě nechtěl..

Kláda (Pá, 25. 7. 2008 - 14:07)

Terko, když nikdo, tak já si to určitě nemyslím.

Terka (Pá, 25. 7. 2008 - 14:07)

No tak to je hustý, takže jsem buď ohyzdná obluda bez sebevědomí nebo nemocema prolezlá kurva, hmmmm, teda vážení...:o)))))))

Veronika (Pá, 25. 7. 2008 - 14:07)

Sperma urcite dobre neni, nechutna mi to a ani mi to nepripada nejak uzasne, taky bych to nejradeji vzdy umyla nebo aspon utrela, kdyz to ze me vyteka, prijemne to neni... ale kvuli priteli to vsechno delam a beru v pohode, kluci holt tu svoji tekutinu povazujou za neco vzacneho, nejlepe, abychom ho milovaly...

Karel (Pá, 25. 7. 2008 - 14:07)

Já jsem měl jednou nádhernou holku, ta polykala jako divá. Kouřila tak, že se mi z toho kroutily palce u nohou...byl jsem z ní hotovej, než jsem se dozvěděl, že je to prostitutka a že jsem se od ní nakazil...
Takže na ochotný polykačky bacha!

Sony + Cher (Pá, 25. 7. 2008 - 13:07)

K příspěvku Klády a ostatních : je pravda, že se to líbí skoro KAŽDÝMU, ale je pravda, že to vadí skoro KAŽDÝ. A o tom to je.

Eva (Pá, 25. 7. 2008 - 13:07)

Vochomůrku, zřejmě jsi to nepochopil: bylo tady řečený, že pokud je holka ochotná dělat něco, co se jí nelíbí, jenom proto, aby si udržela partnera za každou cenu, tak její sebevědomí za nic nestojí. Pokud Tvoje Beruška s tímhle problémy nemá, tak vůbec o ní nebyla řeč a nechápu, za co by se jí měl někdo omlouvat?!

vochomurek (Pá, 25. 7. 2008 - 13:07)

Tady nekdo rekne, ze jeho partnerka polyka a rada a hned se stane terce, ze si to vymyslel a ja nevim co jeste. A nebo v tom druhym pripade, ze je jeho partnerka zamindrakovana osklivka, ktera potrebuje byt aspon nejak zajimava. Tak doufam, ze se mile damy-nepolykacky me berusce omluvite...

Terka (Pá, 25. 7. 2008 - 13:07)

Koukám, že se to tu furt řeší dokola. Naprostý souhlas s Kládou. I s tím, že by rád takového potkal. Taky si myslím, že se to prostě líbí KAŽDÝMU, jen má někdo natolik, jak to říct, soucitu je asi blbý, že to svý holce tvrdí, že to neva. On by se s ní asi kvůli tomu nerozešel, ale není pravda, že by se mu to nelíbilo...a každej člověk má právo mít SVŮJ žebříček priorit, tak co je špatnýho na tom, že někdo prostě potřebuje polknout? Ať si každej dělá co chce, když tím neubližuje ostatním...

Petra (Pá, 25. 7. 2008 - 13:07)

Jo kládo já takového mám..naštestí

Kláda (Pá, 25. 7. 2008 - 13:07)

Tak tu koukám, jakou vlnu vášní jsem tu vzbudil, než jsem se vrátil z oběda. To je snad 30 příspěvků. Jasně jsem řekl, že jsem nikdy nikomu nenutil, že má mé semeno polykat. Ale pro mne to je podmínka uspokojivého sexu. Takže pokud partnerka nepolyká, nemůžu s ní dlouhodobě být. Viky jediná mne částečně pochopila. Patřím mezi kluky, o které je velký zájem stran opačného pohlaví, takže si tu polykací podmínku klidně můžu klást. Přítelkyni mám atraktivní, polyká s chutí, nemáme v tomto směru žádný problém.
Tím se ale nijak nevztekám na holky, co nepolykají. Pakliže si najdete muže, který polykat nežádá, ale mimochodem rád bych takového potkal, tak si ho mějte. Ale já vám říkám, že pro mne je spolykání mrdky základní podmínkou každého sexuálního vztahu.

Návštěvník (Pá, 25. 7. 2008 - 13:07)

Tak jestli by mi to přítel dal jako podmínku, že do půl roku musím polykat, tak ho fakt pošlu k šípku hned. No a já, jestli na mě ten můj přítel bude hodně tlačit, tak to asi také nevidím moc růžově....prostě nemám zapotřebí dělat něco, co mi je opravdu proti. Dávám za pravdu tady jednomu názoru co píše, že škaredá holka to udělá (aspoň něčím je atraktivní) bohužel.V okolí to také vidím, no ale jestli chlap má tento žebříček hodnot, tak mi za to opravdu nestojí. Každý má svoje mantinely a hrdost a nějaký komplexy si nenechám vnutit tím, že to nepolykám.

Patrik (Pá, 25. 7. 2008 - 13:07)

Emmo, to je jasný, chlap se musí udržovat v napětí, pak si toho víc váží!

Emma (Pá, 25. 7. 2008 - 13:07)

Patriku, tohle by mi taky vyhovovalo...

Petra (Pá, 25. 7. 2008 - 12:07)

To Patrik:Taky dobrý způsob:-)

Viky (Pá, 25. 7. 2008 - 12:07)

No, čekala jsem toho půl roku. Říkala jsem si, že to nějak dopadne.

Patrik (Pá, 25. 7. 2008 - 12:07)

Petro, my to máme s partnerkou podobně. Bereme to jako hru. Kouří a když pozná ejakulaci, vyndá ho a dál ho jenom líže. Když to nepozná, dostane plný zásah. Máš pravdu, že před vysemeněním ještě víc ztvrdne, já to taky cítím. Úspěšnost má přes 90%. Ale já taky někdy vyhraju! Nepoblinkala se ještě nikdy!

Emma (Pá, 25. 7. 2008 - 12:07)

To je ale hodně tvrdý, Viky. Cos udělala?

Viky (Pá, 25. 7. 2008 - 12:07)

Ne, takhle doslova to neřekl, ale dost tvrdě naznačil. A dal mi na přizpůsobení půl roku.

Reklama

Přidat komentář