Reklama

Polykání spermatu

P (St, 23. 7. 2008 - 08:07)

No jo uražená ješitnost..Jsem v klidu frigidní fakt nejsem,ale z mrdky se mi zvedá kufr..

Buzna (St, 23. 7. 2008 - 08:07)

Pojd me ho vykourit..,:-(

Návštěvník (St, 23. 7. 2008 - 07:07)

Zuza a P jsou frigidní krávy. A Zuzo, napadlo tě taky někdy, že si to ty, kdo neumí šukat? On se chlap může snažit jak chce, ale když je ženská dřevo, tak se múže třeba posrat a bude to stát za hovno. Taky máš určitě velkou macochu, to je pak těžké, zkuste to s robertkem. Ženská co nepolyká mrdku je mrdka, vyližte si navzájem kačeny, blbky.

P (St, 23. 7. 2008 - 06:07)

A baví mě jak páni ,,božští,, za projevení názoru okamžitě vřeští a nadávají do protivek a fryg. bab a podobně..Smiřte se s tím,že vaše semeno není něco extra jak vy si pořád bláhově myslíte

P (St, 23. 7. 2008 - 06:07)

No je fakt še bych radši babě vylízala buchtičku než spolka chlapovi mrdku a to nejsem lezba,ale chlapské semeno je humus..Nevím co si tu pořád všichni chlapi myslí a názor,že to pro mě udělá csss když jsou blbé a nutí se do toho jenom aby pán byl spokojený,tak ať trpí a polykají..Jejich blbost

Patrik (St, 23. 7. 2008 - 02:07)

A já jsem spokojený, přítelkyně po vyhulení mé "výmrdky", jak píše Zuza, polyká automaticky a naprosto jsem jí k tomu nemusel přesvědčovat. Já jí taky vylížu až do konce. Když to tady čtu, asi bych měl být rád, že jí mám. Před ní jsem měl 5 partnerek a polykaly všechny. Tak nevím. Jestli jsem měl štěstí, nebo většina chlapů píchá tak nezajímavě, že to pro ně neudělají a nebo jsou to takové netykavky, co se bojí pořádné dávky semene. Zajímalo by mne, jestli by moje semeno ty 2 protivky Zuza a P spolkly, kdybych jim to kvalitně udělal! A dámy, koho jste si domů pořídily, toho tam máte. Stěžovat si můžete samy na sebe.

P (St, 23. 7. 2008 - 01:07)

Přesne Zuzo myslí jak jsou úžasní jak jsou jejich mrdky nepostradatelné a přitom je opak pravdou

Zuza (St, 23. 7. 2008 - 01:07)

Myslíte,vy dutohlavá stvoření,že jsme zvědavé na vaše rozkoše z něčeho,co nám rozkoš absolutně nepřináší?
Až nás budete kvalitně píchat,možná uděláme i něco pro vás,ale většina z vás šuká jak ponocnej po šichtě a divíte se,že neúpíme rozkoší nad polykáním vašich výmrdků?

Návštěvník (St, 23. 7. 2008 - 00:07)

:-))))Valmont je pořádnej vůl:-))

Daniel (St, 23. 7. 2008 - 00:07)

Valmonte, koukni na datum! Kde je Mirky konec, máš to 6 let starý.

Valmont (Út, 22. 7. 2008 - 23:07)

Ty Mirčo, a myslíš, že bys se ti to mohlo stát i se mnou???

Valmont (Út, 22. 7. 2008 - 23:07)

Ty Mirčo, a myslíš, že bys se ti to mohlo stát i se mnou???

Valmont (Út, 22. 7. 2008 - 23:07)

Ta moje drahá UA, se kterou již desetlet žiju, tď už mi vůbec nechce. Setřešeš vopici z palmy, dáš jí zdr.pojištění, soc.odvody, řidičák, přeškol. a pod a když má vše, takjseš proti ní hovno. Naprostá nula. Clapi bacha.

Návštěvník (Út, 22. 7. 2008 - 23:07)

Smolaři, tak to máš fakt nehoráznou smůlu, nezávidím. Ale nehaž flintu dožita, jednou určitě narazíš na nějakou, co to má v hlavě v pořádku a ta ti bude polykat o 106. Žádnej strach. A kravky co nepolykaj hned pouštěj k vodě.

Smolař (Út, 22. 7. 2008 - 22:07)

Mě to strašně se..,protože ve svých třiceti letech jsem zatím žádnou polykající nepoznal.Jenom takové,které maximálně vezmou péro do pusy a nazývají to kouřením.Blběny.

Návštěvník (Út, 22. 7. 2008 - 22:07)

přesně tak

Návštěvník (Út, 22. 7. 2008 - 20:07)

Ženská, která nepolyká, se nedokáže zamilovat. Musíte si najít citlivou holku a ta bude polykat jak vzteklá.

Návštěvník (Út, 22. 7. 2008 - 19:07)

Tak Louskale,ještě 6 kousků a bude to 10.Pak budeš mít statistiku přesnější.Ale kdybys jich měl 100,byla by statistika ještě přesnější.

Louskal (Út, 22. 7. 2008 - 18:07)

Jedna z 10, tak kritický to není! Asi před půl rokem sem dával jeden týpek svou soukromou poměrně rozsáhlou statistiku. Už si ty čísla nepamatuju přesně, ale šlo asi o 30 partnerek, z toho hulila asi půlka a z toho další půlka polykala. Čili asi čtvrtina. Já tolik holek neměl, momentálně mám čtvrtou a je to první, která polyká. Takže i z mojí ministatistiky to vychází na každou čtvrtou.

Hurricane (Út, 22. 7. 2008 - 17:07)

No vidíš P že to jde i bez chyb.

Reklama

Přidat komentář