Reklama

Polykání spermatu

Návštěvník (Čt, 24. 7. 2008 - 13:07)

BÁRO já tě chci!!!

BÁRA (Čt, 24. 7. 2008 - 13:07)

Ne-polykaný asi tak,holky z bordelu chodí na pravidelné prohlídky k doktorovi,takže se mnohem snadněji chlap nakazí třeba na diskotéce.Píšeš že máš štěstí na nepolykačky,já nevím,mě to příjde divný,neumím si předsavit že ho klukovi vykouřim a těsně před výstřikem ucuknu,pro mě je to na felaci to nejkrásnější,když mi teplý sperma masíruje mandle,jak to tady tak čtu,tak asi nejsem normální.

Ne-polykaný (Čt, 24. 7. 2008 - 13:07)

Pro P: Dělat to možná musí,ale tak dívky typu UK,z jiných typů privátů.Možná jsou k tomu provozovatelem toho privátu nuceny... Pro Zuzu: Ponechám stranou procentuelní odhady 1 z 99.Volím spíše 1 ze 100,1 z 1000 ... čistě z matematického pohledu... Nebudu tu řešit ani procenta,ani promile.Ale to je jedno.Jako žena to prostě nemůžeš pochopit,jako já nepochopím jednání mnoha žen.Nevím,jak bych si měl ono polykání zasloužit,nebo proč jsem si ho nezasloužil...Měl jsem vždy smůlu,že jsem narazil na holku,které přesto,že jsem ji vylizoval z obou stran,se mi stejného přístupu nedostalo.Je asi chyba,že jsem vždy s takovou umělkyní nevyběhl hned,jako to dělají moji kamarádi.Nebo jsem měl zakoupit exkluzivní automobil?Takže téma asi řešitelné je. Pro XXY: Kolika chlapům to tato slečna dělá,to opravdu nevím.Vzhledem k jejímu půvabu a cenám,to ale zase každý nebude.Předem mi ani nic neslibovala a řekla,že pokud se jí opravdu nebudu líbit,zase odejdu.Nezodpovědný asi jsem,naštěstí sám k sobě,protože teď žádnou přítelkyni nemám a kdybych měl,tak bych ani takováto zařízení nenavštěvoval.Jenže to by zas bylo(pravděpodobně) "nepolykáno",takže bych se necítil dobře.A není pravda,že bych myslel "spodkem".To je zde v diskusích již taková otřepaná fráze. Pro Majku: Pod mikroskop ji dávat nebudu,ale myslím,že kdybych pod něj mnoho jiných holek,jejímu půvabu ani kvalitám nedosahujícím,výsledek by dopadl mnohem déle.

Filip T. (Čt, 24. 7. 2008 - 11:07)

:D sem choděj asi fakt jen gumy...

Majka (Čt, 24. 7. 2008 - 07:07)

Hoď tu voňavou, hezkou a vysportovanou erotickou pracovnici pod mikroskop a možná budeš mít strach ji podat jenom ruku :-))

xxy (Čt, 24. 7. 2008 - 07:07)

Pro Ne-polykaného: Při představě, kolika chlapům ta slečna to dělá, tak na mě jde děs.Tady se pohlavní nemoci a infekce asi neřeší. Ne-polykaný, jsi nezodpovědný blázen a měl by jsi raději preventivně navštívit doktora a jestli máš přítelkyni, tak ji opravdu lituji, co za bordel do ní natáhneš.Ani se nedivím, že Ti nechce polykat.......Děs, jak začnou chlapi myslet spodkem

Zuza (Čt, 24. 7. 2008 - 00:07)

Jejich volba jak nejrychleji zhebnout...
Není to snad jedno jak zhebnou?-není-je lepší zhebnout hlady,než syflem nebo AIDSem.
Chlap si musí polykání zasloužit a to dokáže tak jeden z 99.
Myslíte,že by byl schopen polknout vaši moč,jen proto,že vás to uspokojí?
Z těch mužských hovňousků tak jeden z 1000.
Takže nemám co řešit a toto téma je neřešitelné....

P (St, 23. 7. 2008 - 23:07)

Tak ty to dělat musí je to jejich volba práce

Ne-polykaný (St, 23. 7. 2008 - 22:07)

Nedostatek polykajících bab jsem dnes vyřešil návštěvou privátu s voňavou hezkou slečnou se sportovní postavou,která mi ho vyhulila a semeno spolykala,strkal jsem ji ho až na mandle...Pak mi ještě vylízala...To koukáte,závistivky,co?Že jsem si to určitě vymyslel,viďťe,vy to víte lépe!To přeci není možné,že?Ale je!!!Naučte se to také a budete ozdobou všech ložnic...

Terka (St, 23. 7. 2008 - 12:07)

:o) to jsou ale dvě rozdílný věci...pro chlapa

P (St, 23. 7. 2008 - 12:07)

Ne on se nad tím taky šklebí,když to má na břichu takže věřím tomu,že mu to opravdu nevadí

Terka (St, 23. 7. 2008 - 11:07)

Hmmm...neřekla bych, že mu to neva, spíš tě miluje natolik, že je ochoten to kousnout...hezký...

Návštěvník (St, 23. 7. 2008 - 10:07)

to P: Buď šťastná, že máš tak tolerantního přítele. Já bych to rozhodně netoleroval!

P (St, 23. 7. 2008 - 10:07)

Naštěstí mám přítele kterému to nevadí,protože ví že to žádná pochoutka není..

Terka (St, 23. 7. 2008 - 10:07)

P - jo takhle, to mě vůbec nenapadlo, připravuješ ho o něco krásnýho, víš to? Co on na to? Je smířenej?

Anonyme, díky :o)

Návštěvník (St, 23. 7. 2008 - 10:07)

Terka: "tak jasně...není to zrovna výlet do cukrárny" - dost dobrý :-)))))

P (St, 23. 7. 2008 - 10:07)

Né já si to u kuřby hlídám a do pusy si to vůbec nastříkat nenechám

Terka (St, 23. 7. 2008 - 09:07)

Tohle je nekonečná diskuze...co chcete vyřešit? Kdo chce, ten polyká a obráceně. Nevím, jestli to má něco společnýho s láskou...každopádně já to dělám i když nejsem zamilovaná. Je to prostě součást sexu, automatický, nikdy jsem o tom nepřemýšlela...tak jasně...není to zrovna výlet do cukrárny, ale patří to k tomu, zajímalo by mě, co s tím holky děláte, to mu to plivnete na břicho? :o)

Návštěvník (St, 23. 7. 2008 - 08:07)

Nechápu proč? Vždyť mrdka je zdravá na pleť.

P (St, 23. 7. 2008 - 08:07)

No jo uražená ješitnost..Jsem v klidu frigidní fakt nejsem,ale z mrdky se mi zvedá kufr..

Reklama

Přidat komentář