Reklama

Polykání spermatu

Lola (Út, 29. 4. 2008 - 12:04)

Pro Adrianu: Tak pak to bude ve většině případů nejspíš nedostatečná hygiena nebo nějaký zdravotní problém.

Adriana (Út, 29. 4. 2008 - 12:04)

No a co kdyz mu penis i po umyti pachne hned co mu z toho zacne tect,kdyz je vzruseny..To se pak ten oral delat fakt neda

Lola (Út, 29. 4. 2008 - 11:04)

Pro Slávka: Naprosto souhlasím. Partner, který by se mnou nechtěl provozovat orální sex, tak bych měla pocit, že se mě snad štítí.

Návštěvník (Út, 29. 4. 2008 - 09:04)

juano a nestrkal ti ho náhodou do zadečku?To potom je průjem?

Slávek (Po, 28. 4. 2008 - 21:04)

Já bych partnerku, která nechce kouřit, nesnesl. Je to pro mne velmi důležité, i když si řada lidí myslí, že to je ubohé. Prostě ten pocit, kdy spokojeně roztáhnete nohy a partnerka saje vaši mužnost, to je k nezaplacení. Partnerek jsem měl rovných 10. Kouřily mne všechny, šest i polykalo. S tou současnou hrajeme perfektní hru. Já jí řeknu, když poznáš mojí ejakulaci, můžeš si ho vyndat. Ale snažím se, aby nic nepoznala a dostala do pusinky plnou dávku. Pak to nepolkne, ale vyplivne. Někdy se jí to podaří i poznat, pak mám smůlu.

Dandys (Po, 28. 4. 2008 - 21:04)

Hugo nemyslíš že ti to začne časem chybět?

Hugo (Po, 28. 4. 2008 - 21:04)

Já jsem se dopředu přítelkyně zeptal na rovinu,jestli to chce polykat nebo ne,až s vyčítavým pohledem mi řekla,že pokud mi to nebude vadit,tak že raději polykat nechce. Jasně že mi nevadí,že má přítelkyně nepolyká,prostě těsně před tím,než se udělám,vytáhnu penis z její pusy a ejakuluju do ruky. A měnit přítelkyni jen proto,že nepolyká? Podle toho rozhodně kvalitu partnerky neposuzuju..
Přítomným pánům,kteří tak rádi vystříkávají partnerkám dutinu ústní malá rada,zkuste si okoštovat své vlastní sperma,tak jak jsem to udělal kdysi já,no co budu povídat,poblil jsem se,něco tak hnusnýho jsem v puse neměl:)

Dandys (Po, 28. 4. 2008 - 21:04)

Já jsem měl vždy štěstí na kočky který polykaly a moc se jim to líbilo,nekuřačky,nepolykačky a nelízalové můžou počítat s tím že je někdo kvalitnější zastoupí aniž by o tom věděly.

pab (Po, 28. 4. 2008 - 21:04)

Některá ani nepraktikuje orál,natož polykat.Některá praktikuje ale nepolyká. No a ta úžasná je když si to vychutná se vším všudy. Střelím od oka tak každá desátá. Možná

Lola (Po, 28. 4. 2008 - 17:04)

Zajímalo by mě, jestli většina žen polyká či nikoliv. Pánové, pište Vaše zkušenosti a dojmy.

dena (Po, 28. 4. 2008 - 10:04)

hmm..takovej kopanec do hlavy toho asi hodne spravi....

p (Po, 28. 4. 2008 - 02:04)

je mi 35 let,po 9 letem mazelstvi se se mnou ex rozvedla, 524 dnu jsem nemel zenskou, moje soucasna partneka me poprve zivote delela pusou,bylo to super,jsem rad ze moje ex se se mnou rozvedla,byl jsem na tom po rozvodu dost psychicky na dne-skoro jsem spachal sebevrazdu,ale ted jsem stastnej jako blecha-uzivan si zivota,kdyby se chtela ke me vratit nakopuji ne do riti ale do hlavy aby se naucila poradne chlapa uspokojit,preju Vam hodne krasnych sex.zazitku a kur kur kur bude nam lip

josual (Ne, 27. 4. 2008 - 01:04)

jsme na tom asi stejně! Já ji uspokojím a můj orgasmus ji nezajímá ... Tak si to vesele dělám sám , je to příjemnější a bez poníženého prosení!!!

prochmeister (Pá, 25. 4. 2008 - 23:04)

Petre, ty ses fakt zoufalec co?

PETR (Pá, 25. 4. 2008 - 19:04)

KACKO RIKAL SEM,ZE O VSEM MUSIS MLUVIT.JAKMILE NENI KOMUNIKACE TAK JE TO SPATNE.MUSITE SI SEDNOUT A MLUVIT O PROBLEMU.JE MI LITO,ALE JINAK SE NEVYRESI.CO JE MI TAKY LITO,ZE NAKA PINDA O ME PISE,ZE SEM UCHYL A PRITOM NEVI NIC.DOUFAM KACKO,ZE SI TO NEMYSLIS.ME FAKT MRZI CO MAS DOMA ZA PROBLEM.RAD BYCH POMOHL ALE LEPSI BY BYLO SE SEJIT A NE SI ROZJIZDET TAKOVEHLE VECI VEREJNE A JESTE KEVSEMU KDYZ TI DOTOHO NEKDO KAFRA.PAPA POSILAM PUSINKU.OPATRUJ SE

Mámfurtchuť (Pá, 25. 4. 2008 - 17:04)

Doboru chuť a polykej raději čokoládu

Káťa (Pá, 25. 4. 2008 - 15:04)

Je pravda, že chlapa si fakt zatím nehledám. Z toho co mám doma jsem nešťastná, ale milencem to řešit nechci. Kdybych chtěla, tak je příležitostí až až. Ale nedokážu to. Jen s tím svým prostě nepohnu k tomu, aby si uvědomil, že jsme v posteli dva a jeho orgasmem by to nemělo končit. Přemýšlím o tom, že s ním prostě spát nebudu, aby si uvědomil, že i já mám své potřeby. Jen mám strach, aby si neoddechl, nezačal si to vesele dělat sám a na partnerský sex se nevykašlal úplně.

Návštěvník (Pá, 25. 4. 2008 - 08:04)

Petře, Katka tu popisovala svůj problém a nepsala, že shání chlapa co by ji udělal, tak se pořád nevnucuj.

Návštěvník (Čt, 24. 4. 2008 - 18:04)

Je to úchyl.

PETR (Čt, 24. 4. 2008 - 15:04)

JITKO NEPLET SE DO NAS JO?OVSEM JESTLI TI NECO RIKAJI ZASADY SLUSNEHO CHOVANI.

Reklama

Přidat komentář