Reklama

Polykání spermatu

SEBOOLBA (Pá, 26. 10. 2007 - 16:10)

Já osobně jsem strašně moc vysazenej na výstřik do pusy. Lepší orgasmus si ani nedokážu představit. A abych svojí přítelkyni dokázal, že si toho vážím, klidně se pak s ní líbám. Pánové, nemůžem bejt sobecký. Myslím si, že většina chlapů se svýho spermatu skoro štítí, ale chtějí, aby to holky polykali.. Něco za něco..

Pepsi (Pá, 26. 10. 2007 - 16:10)

Ahojky,
muj byvaly pritel po me chtel pokazde (cca 10x tydne), abych mu polykala. Pritom on ji za 4 mesice vztahu lizal jen 2x. Ja byla tak hloupa, ze jsem vse bez odmlouvani provadela a nic jsem po nem nechtela :-) Dnes uz jsem poucena :-)

Nadržená (Pá, 26. 10. 2007 - 02:10)

Co bych tu chtěla popsat,nemohu,snad až příště,bude-li mi při zážitku asistovat někdo jiný,přesto-dnes si dáme trochu jiný receptík,pokud se to někomu bude zdát až čuňácké-odejděte zpytovat svědomí a pobavit se s Jehovisty-Romy o stavu dnešního světa:
Recept pro dnešní ráno:
Do kundičkové díry zastříkněte jednu porci semene,poté pokapejte buchtičku medem-pokud ho mezitím slížete-zopakujte,penis potřete silnou vrstvou medu-nekouřit-zasunout,promazat-vystříkat a tuto směs po ukončení jízdy zachytit do sklínky,zalít babánovým nektarem,zakapat šťávou z čerstvého citonu a limetky,opatrně vmíchat jogurt smíchaný s oslazenou doma poctivě vyšlehanou šlehajdou a na závěr vlít rozpuštěnou mírně sladkou čokoládu,tuhnoucí povrch posypat čerstvou mátou.-dobrota,kdo chce múže ještě dozakapat medem. Dobrou chuť přeje-Nadržená
Nebojte,už s tím přestanu.

Návštěvník (Čt, 25. 10. 2007 - 10:10)

Kubo, jdi to vyzkoušet! :-)))))

k Nadržence (Čt, 25. 10. 2007 - 07:10)

No, ty se přímo vyžíváš v těch lahůdkách. To musí být vynikající i kdyby to bylo tchoří hovno. Hezké, mně se to líbí, má to vtip i grácii. Umberto

Recept pro dobr (Čt, 25. 10. 2007 - 00:10)

text

Návštěvník (St, 24. 10. 2007 - 23:10)

buzerante

Kuba (St, 24. 10. 2007 - 21:10)

Sperma má takovou dobrou aromatickou chuť. Chutná mi a nemusí být jen moje...
Komu taky chutná,
Kuba 21 let

Psst (St, 24. 10. 2007 - 19:10)

Mno, nadržená zajímavý recept. myslím že množství těch proteinů díky šlehačce to sperma neovlivní, ale budiž. Já mám zase recept pro pány. Po cunilingu řádně zarostlé vulvy a po požití nějaké masité pochoutky můžeme použít přírodní dentální niť, co nám ulpí na jazyku a patře. Nejhorší je když to ulpí v trávicí trubici a nejde to nahoru ani dolů. Proto dávám přednost holené vulvě. I kdybych se měl poškrábat o strniště.

Drban (St, 24. 10. 2007 - 12:10)

Tedy nadržená! Já zírám. Zatímco včera bych tu ještě brojil proti nepolykačkám, při představě, jak má drahá blije po tvé snídani s nimi začínám téměř sympatizovat. :-))

Marta (St, 24. 10. 2007 - 05:10)

Honzo, ten svůj orgán přwed lízáním nechráním, ale taky to nevyžaduji Jinak nevím že bych přicházela o sex. Mám ráda, když do mě chlap pinďoura strká. A udělá se ve mě. Nadržená - ten recept bych nemohla.

Recept pro dobr (St, 24. 10. 2007 - 01:10)

text

Minx (Út, 23. 10. 2007 - 13:10)

Orální sex je mnohem hezčí a pro mě osobně důležitější než samotný pohlavní styk( orální sex chápu jako mnohem intimnější a důvěrněší akt než samotné "zasunutí" )Miluji orální sex dávat i příjmat.Chuť semene(i chuť své lasturky) miluju, nikdy jsem neváhala, zda to udělat či ne, zda polknout nebo ne. Je to samozřejmostí každých mých sexuálních hrátek. Nedokážu si sex, bez toho, aniž bych to nejdřív partnerovi udělala až do konce pusou, představit...a za chvilku nanovo a trvá to déle :)
Chtěla bych se zeptat žen, které kouří, ale nepolykají, co potom s tím, když už je to v té puse a příčí se vám to polknout...?

Msp (Út, 23. 10. 2007 - 12:10)

Marto doufám že ten orgán co vlastníte vy ženy a který se někdy přeneseně používá na označování některých osob, stejně vehementně bráníš před tím aby se ho snažil partner dotknout ústy.

pro j. (Út, 23. 10. 2007 - 11:10)

K tomu článku - jenomže to platí pro orální sex vůbec, jako takový. To není jenom o spermatu. Absolutně to samé můžeš dostat od ženské při ližbě. Jenomže si to ženské nechtějí za nic na světě přiznat, jsou zbabělé i vůči sobě.

Honza (Út, 23. 10. 2007 - 08:10)

To tě lituju, nevíš že přicházíš o sex...

Marta (Út, 23. 10. 2007 - 05:10)

Hnuuuuus! odmítám polykat i kouřit pindoura Pro penis i semeno je určen jiný otvor. Vlstníme jej my ženy.....

Mrdan (Út, 23. 10. 2007 - 04:10)

Dasenko, ty jsi proste zivel!
Jeste te tak nekde vopravdu chytit a osukat, to by bylo.

Recept pro dobr (Út, 23. 10. 2007 - 01:10)

text

j (Po, 22. 10. 2007 - 20:10)

koukni se na tule stránku a najdeš odpověd http://www.004.cz/view.php?cisloclanku=2005070729-pz--poradna-zdravi-polykani

Reklama

Přidat komentář