Reklama

Polykání spermatu

anna (Čt, 25. 5. 2006 - 16:05)

holky, prvni rada pro vas. nenechte to v puse prilis dlouho kdyz to nechutna a chcete to i tak polknout. takze polykat rychle. a mit po ruce vodu na zapiti:-) a pak to s tim ananasovym dzusem fakt funguje. den predtim zadne pivo (po nem je to fakt horky) ale litr nebo dva ananasovyho dzusu. na druhy den je to fakt jiny. a kdyz si ho naucite na dve sklenicky rano a dve vecer, pak vam to uz vadit nebude. hodne stesti!

Kája (Čt, 25. 5. 2006 - 12:05)

pro Alču:
Po nastříkání Ti spermatu do pusy se začni s partnerem líbat, dej mu ho do pusy a spolkněte ho napůl. Schválně, jak se to bude líbit jemu...

andejka (Čt, 25. 5. 2006 - 12:05)

Milá Alčo,neznám chlapa,který by neměl rád orální sex.Tak mu ho dopřávej a neřeš,jestli to polikáš nebo ne.Spousta žen to dělat nechce.

andejka (Čt, 25. 5. 2006 - 12:05)

Milá Alčo,neznám chlapa,který by neměl rád orální sex.Tak mu ho dopřávej a neřeš,jestli to polikáš nebo ne.Spousta žen to dělat nechce.

Véna (St, 24. 5. 2006 - 16:05)

Reakce na předchozí příspěvek. Proč se do každej diskuze musí nacpat nějakej prasák?

prvotřídnímrdáč (Pá, 19. 5. 2006 - 12:05)

Já ti to tam nastříkám, že se zadusíš !!!

Alca (St, 17. 5. 2006 - 13:05)

Moc ráda poskytuji partnerovi orální sex až "do konce". Má to moc rád ale nikdy jsem se ještě nepřemohla, abych jeho sperma spolkla, vždycky ho vyplivnu. Vím, že by se mu to moc líbilo a chtěla bych mu udělat radost. Holky, jaké s tím máte zkušenosti, poraďte, jak na to.

webmaster (So, 11. 2. 2006 - 19:02)

Předmět: vystrek do ust Autor: Tomi LEE Datum: 11.11. 2005 15:51:11 Je zle ked sa chlapec spravi holke do pusi ma stym niekto skusenosti? Opytal by som sa to svojej holky ale bojim sa ako bude reagovat ked jej poviem tento nevrh. Předmět: vystrek do ust Autor: nagasaki Datum: 11.2. 2006 18:08:09 Majster, s tym si ty hlavu nelam. Je to normalka, je to fit. Mne to teda velmi nehovori, radsej sa robim do zeny vaginalne. Co sa tohoto tyka, povedz jej, ze ak ta nebude fajcit, vypadaju jej zuby. Vymlatis jej ich.. :))

darina (Pá, 10. 2. 2006 - 12:02)

Dave zalez! to už zase opruzuješ tady,napřed vytahuješ Thajky a teď zase Australanky.Na tvém foru ti to nevyšlo a zase mrskáš machra tady.Myslíš že si jedinej co byl Thajsku.Kdybych měla možnost tě kopnout do kulí,tak bys viděl co dokáže češka.

Dr.Rath (Pá, 10. 2. 2006 - 11:02)

Běž dohajzlu s australankama, debile!

oldřich (Pá, 10. 2. 2006 - 10:02)

To je super že jsou tu lidi jako já. Já mám hrozně rád sperma mého partnera polykám vždycky a ještě ho někdy uprosím, abych mu to mohl dělat pusou. Je to úžasný, díky Davide že v tom nejsem sám.

ajatolláh (Pá, 10. 2. 2006 - 10:02)

Děvky perverzní, patří vám do krku nalít vařící smůlu a ucpat velbloudím kopytem! Allah Agbar!

David (Čt, 9. 2. 2006 - 19:02)

Me se to stava taky Kavle.Naposledy kdyz jsem polkl sperma svemu priteli tak sem mel sracku 14dnu.

tom (Út, 22. 3. 2005 - 09:03)

Moje zkusenosti jsou celkem male, partnerka me mela v ustech do konce asi 3x, ja to po ni nevyzaduji a nenutim. Docela se mito libilo, ale radsi mam kdyz me udela na jeji telo, napr. prsa nebo brisko :-)

katae (Po, 21. 3. 2005 - 16:03)

Ano, studovala jsem psychologii u doc. Vízdala v Brně, ale musela jsem z finančních důvodů odejít.Mail Ti klidně pošlu, mám jeden, samozřejmě, anonymní, takže to nic neznamená.

katae (Po, 21. 3. 2005 - 16:03)

Ano, studovala jsem psychologii u doc. Vízdala v Brně, ale musela jsem z finančních důvodů odejít.Mail Ti klidně pošlu, mám jeden, samozřejmě, anonymní, takže to nic neznamená.

Petra (Po, 21. 3. 2005 - 15:03)

Ahoj, nevím, proč si myslíte, že je mi 14. Jen jsem reagovala na diskuzi a pravdivě. Je mi 23 let. A to jak jsem to napsala, tak tak to je. Pro mě je polykání něco krásného, ale chápu, že ne každá žena to má ráda. Myslím, že to nejde provozovat s každým mužem. A i v tomto musí být cit a láska. Rozhodně se sem nechodím bavit jako nějaká čtrnáctka, jak si tu někteří myslí.

mysh (Pá, 18. 3. 2005 - 20:03)

Promiň, nemůžu si pomoct, ale ať čtu příspěvek Petry jak čtu, nezdá se mi, že by to byla 14-letá puberťačka... to by ten příspěvek vypadal úplně jinak... Přiznám se, nejsem psycholožka, ale přecejen mám pár zkušeností... myslím, že pokud ten příspěvek napsala 14-letá holka, tak je předčasně vyspělá, a to se vším všudy... Nevím, ale tak nějak to z toho příspěvku cítím. Jestli ona Petra umí tak dobře "klamat", tak díkybohu, že se s ní neznám osobně ;-)

korel (Pá, 18. 3. 2005 - 14:03)

Katae: Poslyš, nechci aby to teď vypadalo jinak, než má, ale musím ti sklonit poklonu - ty studuješ psychologii nebo tak něco? Docela rád bych s tebou podiskutoval jinou formou než je tato - nejlépe na nějakém online chatu, pokud máš čas. Myslím, že bych se od tebe mohl dozvědět spoustu zajímavého ... Napiš mi v případě zájmu email (neber to prosím jako "seznamku", ale jen jako zájem o tvé vědomosti a chuť si popovídat ...)

Helena53 (Pá, 18. 3. 2005 - 13:03)

přiznám se , že také polykám a mám to ráda, ale je to každého věc.Nepovažuji to za nic špatného i když patřím k té střední generaci.

Reklama

Přidat komentář