Reklama

Velikost stydkých pysků

Zdeněk II (St, 13. 4. 2005 - 09:04)

Petro, neblázni!! Vždyť je to nádhera!! Opravdu bych takovou ženu chtěl mít doma!

Zdenek (Čt, 31. 3. 2005 - 16:03)

Libi se mi to hrozne moc. Jak rikam, co bych dal za to mit takovou zenu.Nebo tahle:http://www.amateri.cz/?a=obrazky&o=217875&kat=0&n=1&sess=662eb1879297d67f5faa9618a25bd891Proste krasa. Myslim, ze bys nemela mit takove mindraky. Kdyz si toto forum (a i jina, tykajici se velkych pysku) prectes, tak zjistis, ze kluku a muzu, kterym se velke pysky libi, je opravdu hodne. Lidska tela jsou rozmanita a kazdemu se libi neco jineho.Nekdi to tady uz nekdy psal a tuhle radu zopakuji: podivej se na server www.amateri.cz, tam uvidis tisice nahych tel. Muzi i zeny v cele skale tvaru a velikosti a mindraky te rychle prejdou.

Petra (Čt, 31. 3. 2005 - 15:03)

to se ti opravdu libi? vzdyt to vypada uplne nemocne :-( Prijdu si jedina, ktera je ma takhle vetsi. Vubec se mi to nelibi. Co bych dala za normalni

Zdenek (St, 30. 3. 2005 - 02:03)

Petro, co bych dal za to, mit zenu s tak krasnymi pysky.

bojs (Út, 29. 3. 2005 - 14:03)

Návod na zvětšení pysků : paličkou na maso pěkně naklepat jako řízek.

Petra (Út, 29. 3. 2005 - 13:03)

a jak se vam libi tyto velké http://www.the-clitoris.com/n_html/n_v_image20.htm . Je tu nějaká žena, která je má takové, nebo měla a nechala zmenšit?

petka (Pá, 18. 2. 2005 - 22:02)

no holky,muzu vam vsem tise zevidet,ja mam totiz opacny problem,muj pritel me po pul roce rekl ze ji mam moc "zastrcenou"a tak ze ho to moc nevzrusuje,ze ma radsi takove ty "vystrcene"jeho slova...od te doby mam mindrak a sex je u me na nule...myslim ze je jedno jakou ji tam dole mame-ten chlap co o nas stoji se snad nezameruje jen tam a jestli ano tak pryc od nej nebod clovek se pak jen stydi a stresuje a muj pritel?...ten at si najde "vystcenou"!!!..ja tak bohuzel vybavena nejsem:-(

qwak (St, 29. 12. 2004 - 11:12)

vidim romane, ze ty si je asi tahas po zemi! :-)))

Roman (Po, 27. 12. 2004 - 15:12)

Víš co kwaku, buď piš jen za sebe, nebo raději nepiš vůbec. Děláš ze sebe čím dál většího idiota. Nebo idiotku. Jinak Ti přeji hodně zdravého rozumu do nového roku.

qwak (Po, 27. 12. 2004 - 13:12)

to se mi libi, jak tady nekteri "omezenci" utoci na ty, kteri maji jiny nazor na tuto diskuzi vzajemne se utesujicich "pyskatych" dam a jejich pekařů, kteří z toho rádi splétají vánočku!!!Josefe, ty jsi XENOFOBNÍ OMEZENEC! :-))Pyskate damicky maji na svete svuj prostor, ale dle mne je to vazne nelibive!

josef (Út, 23. 11. 2004 - 17:11)

2 kwak .... jsi neskutečný mentální omezenec

qwak (Po, 22. 11. 2004 - 21:11)

jojo, mit dole "jagr" zvykacku, to je fakt desny, dyk to pak vypada jak chameleonuv jazyk! Neni na uhledny k......y! :-) a ne takovy pysky ze kterejch lze uplest cop! :-)))

pavel (Ne, 14. 11. 2004 - 04:11)

Ja proti vetsim vubec nic nemam spise naopak - predstava a pohled na ne me vice vzrusuje nez u mensich. Ale v podstate mi to je uplne jedno.

tono (So, 13. 11. 2004 - 14:11)

caute vsetciako chlap vam hovorim, ze najlepsie su take ako ma babenka ktoru milujem, vzrusuje ma cela bytost nie len to dole ,a aj keby boli male aj keby boli velke, bolo by mi to vcelku fuk. keby som si mal vybrat, fakt by som nevedel ake by to boli. takze zbytocne filozofovanie v mojom pripade. a inak baby-Qguak, ci ako sa to nazval, je podla mna zakomplexovana zenska s tymi mensimi..tak pocuj, uzivaj si svoje telo a netrep..

Baruška (So, 6. 11. 2004 - 19:11)

Ahojte všichni,chtěla jsem se vás zeptat,nebo poprosit o radu.Jeden stydký pysk mi nenerostl,mám ho jako malá holka a ten druhý je normální!teď mám z toho mindrák a stydím se za to a proto nechci dovolit svému přítali dělat mi to ústy,mám se za co stydět?bojím se že se mi bude smát:( napište mi na mail Barunka-zabka"seznam.cz Děkuji

Viky (St, 20. 10. 2004 - 20:10)

Jsem dalsi z tech, ktere upoutal nazev teto debaty. Dost dlouho jsem premyslela, proc zrovna ja musim mit tak vyvinuty "dolejsek" a stydela se, hlavne kdyz vidim modelky, ktere tam podle me snad nic nemaji... Ale tahle debata ze me udelala radostnou bytost!!!! Ze se to muze klukum libit, tak to jsem snad ani necekala a dnes se mi bude sladce usinat!!! Diky moc!

Erika (Po, 18. 10. 2004 - 10:10)

Petre diky,jsem rada,kdyz sem prispivaji sve prispevky i inteligentni muzi!!! Kdyby byly vsechny uhledne,nebo naopak vycnivajici,byla by to neuveritelna nuda.Takze diky bohu za ty rozmanitosti,ktere mame...

petr (Po, 18. 10. 2004 - 04:10)

Náhodou jsem se dostal na tuhle debatu. Rozpoutal ji myslím kdysi nějaký Honzík. Podle ohlasů se mu jeho záměr ale opravdu povedl. Díky ti. Ostatně je to roztomilé téma. Mě samotného fascinují "vyvinuté" kundičky, ale nepohrdnu i těmi "méně narostlými". Záleží na celkovém půvabu a osobnosti té které dívky nebo ženy samotné a ne jen na tom, jaké má dotyčná pysky. Je to snad taková malá úchylka, ale už od mládí mě fascinuje různorodost ženské vulvy, různé velikosti a poměry velkých a malých pysků, jejich zabarvení atd. Přirození svých přítelkyň si vždy velmi užívám, miluji jeho vůni a snažím se ho laskat a dráždit ku spokojenosti partnerky a nezáleží mi při tom na velikosti pysků. Partnerku mám rád takovou jaká je. Když jsem se s ní seznámil, na pysky jsem se jí přeci nedíval. Nejsem omezenec a primitiv, abych se pak po prvním styku rozcházel s dívkou, která nemá "faldíky" přesně podle mého gusta. Ti, co tu tvrdí, že mužů, kteří obdivují velké malé pysky u žen je menšina, vyzívám, ať předloží verifikovatelná data, prostě údaje, statistiky atd., která by potvrzovala jejich tvrzení. Jinak nemáte právo něco takového tvrdit. Nepodložené a laciné názory typu, že většině mužů v okolí nebo kamarádů se líbí méně vyvinuté malé pysky, nebo údaj o 5% beru za zkreslený a subjektivní. Vždy záleží na tom, v jaké skupině lidí se pohybujete. Naopak bych já mohl tvrdit, že většině mých kamarádů se líbí větší kundičky s vyčnívajícími malými pysky. Dívky, které mají komplexy ze svého přirození, nebo se za něj stydí, bych chtěl ubezpečit, že je mnoho mužů, kteří by z jejich kyprých buchtiček nebo vyčnívajících faldíkú šíleli a pochvalovali si jejich rozmanitost a nádheru. Mezi ně patřím i já a jsem rád že to tak je, protože mi to vždy přináší velké vzrušení a uspokojení.

Petr (Po, 18. 10. 2004 - 04:10)

Náhodou jsem se dostal na tuhle debatu. Rozpoutal ji myslím kdysi nějaký Honzík. Podle ohlasů se mu jeho záměr ale opravdu povedl. Díky ti. Ostatně je to roztomilé téma. Mě samotného fascinují "vyvinuté" kundičky, ale nepohrdnu i těmi "méně narostlými". Záleží na celkovém půvabu a osobnosti té které dívky nebo ženy samotné a ne jen na tom, jaké má dotyčná pysky. Je to snad taková malá úchylka, ale už od mládí mě fascinuje různorodost ženské vulvy, různé velikosti a poměry velkých a malých pysků, jejich zabarvení atd. Přirození svých přítelkyň si vždy velmi užívám, miluji jeho vůni a snažím se ho laskat a dráždit ku spokojenosti partnerky a nezáleží mi při tom na velikosti pysků. Partnerku mám rád takovou jaká je. Když jsem se s ní seznámil, na pysky jsem se jí přeci nedíval. Nejsem omezenec a primitiv, abych se pak po prvním styku rozcházel s dívkou, která nemá "faldíky" přesně podle mého gusta. Ti, co tu tvrdí, že mužů, kteří obdivují velké malé pysky u žen je menšina, vyzívám, ať předloží verifikovatelná data, prostě údaje, statistiky atd., která by potvrzovala jejich tvrzení. Jinak nemáte právo něco takového tvrdit. Nepodložené a laciné názory typu, že většině mužů v okolí nebo kamarádů se líbí méně vyvinuté malé pysky, nebo údaj o 5% beru za zkreslený a subjektivní. Vždy záleží na tom, v jaké skupině lidí se pohybujete. Naopak bych já mohl tvrdit, že většině mých kamarádů se líbí větší kundičky s vyčnívajícími malými pysky. Dívky, které mají komplexy ze svého přirození, nebo se za něj stydí, bych chtěl ubezpečit, že je mnoho mužů, kteří by z jejich kyprých buchtiček nebo vyčnívajících faldíkú šíleli a pochvalovali si jejich rozmanitost a nádheru. Mezi ně patřím i já a jsem rád že to tak je, protože mi to vždy přináší velké vzrušení a uspokojení.

Petr (Po, 18. 10. 2004 - 04:10)

Náhodou jsem se dostal na tuhle debatu. Rozpoutal ji myslím kdysi nějaký Honzík. Podle ohlasů se mu jeho záměr ale opravdu povedl. Díky ti. Ostatně je to roztomilé téma. Mě samotného fascinují "vyvinuté" kundičky, ale nepohrdnu i těmi "méně narostlými". Záleží na celkovém půvabu a osobnosti té které dívky nebo ženy samotné a ne jen na tom, jaké má dotyčná pysky. Je to snad taková malá úchylka, ale už od mládí mě fascinuje různorodost ženské vulvy, různé velikosti a poměry velkých a malých pysků, jejich zabarvení atd. Přirození svých přítelkyň si vždy velmi užívám, miluji jeho vůni a snažím se ho laskat a dráždit ku spokojenosti partnerky a nezáleží mi při tom na velikosti pysků. Partnerku mám rád takovou jaká je. Když jsem se s ní seznámil, na pysky jsem se jí přeci nedíval. Nejsem omezenec a primitiv, abych se pak po prvním styku rozcházel s dívkou, která nemá "faldíky" přesně podle mého gusta. Ti, co tu tvrdí, že mužů, kteří obdivují velké malé pysky u žen je menšina, vyzívám, ať předloží verifikovatelná data, prostě údaje, statistiky atd., která by potvrzovala jejich tvrzení. Jinak nemáte právo něco takového tvrdit. Nepodložené a laciné názory typu, že většině mužů v okolí nebo kamarádů se líbí méně vyvinuté malé pysky, nebo údaj o 5% beru za zkreslený a subjektivní. Vždy záleží na tom, v jaké skupině lidí se pohybujete. Naopak bych já mohl tvrdit, že většině mých kamarádů se líbí větší kundičky s vyčnívajícími malými pysky. Dívky, které mají komplexy ze svého přirození, nebo se za něj stydí, bych chtěl ubezpečit, že je mnoho mužů, kteří by z jejich vyčnívajících faldíkú šíleli a pochvalovali si jejich rozmanitost a nádheru. Mezi ně patřím i já a jsem rád že to tak je, protože mi to vždy přináší velké vzrušení a uspokojení.

Reklama

Přidat komentář