Reklama

Velikost stydkých pysků

qwak (St, 29. 9. 2004 - 22:09)

jojo, mit dole "jagr" zvykacku, to je fakt desny, dyk to pak vypada jak chameleonuv jazyk! Neni na uhledny k......y! :-) a ne takovy pysky ze kterejch lze uplest cop! :-)))

Kačenka (St, 29. 9. 2004 - 16:09)

Já nemám pocit že by tu byl někdo zakomplexovanej. Jestli se vám vaše kočičky líběj, tak jste v pohodě a z ničeho si nemusíte dělat starosti. Ale je pravda, že jsem se u mnoha mužů setkala s názorem, kdy se jim větší stydké pysky líbí, vzrušují je více a připadají jim zajímavější než normální. Prostě je to víc vzrušuje, když mají něco jiného a neobvyklejšího a hlavně si s většími stydkými pysky mohou víc vyhrát v postýlce než s malými.Na druhou stranu pokud ženě vadí velikost nebo jí to dokonce překáží, tak nevidím jediný důvod proč nejít na operaci. Jinak hlavně záleží na tom, abyste kočičku měli rádi a byli s ní spokojeni ať máte pysky jakékoliv a on to taky chlap pozná, když se máte ráda a jí taky.Kačenka

Beruška (St, 29. 9. 2004 - 14:09)

Ahoj Verčo, jsem úplně stejně úhledná tam dole jako ty. Vždycky jsem byla strašně hrdá na moji pipinku, a jakmile jsem objevila tuhle debatku, úplně jsem se divila, kolika mužům se líbí velký pysky. Přijde mi to jako léčení komplexů těchto holek a taky jsem málem dostala komplexy. Ale naštěstí mě zase realita přesvědčila o opaku, tak se ani ty nestresuj. Určitě jsi tam dole v pohodě. A vidíš, jak reagují ti zakomplexovaní, když napíšeš svůj názor trochu víc "nahlas".

Satine (Út, 28. 9. 2004 - 00:09)

Sakriš co to má jako bejt PLACHTAKY to je strašně nazvany. Trošku mi vadí jak nazýváš naše přirození. Tak toho prosim nech

Verča (So, 25. 9. 2004 - 19:09)

Ze stejného důvodu jako ty a ostatní tady.Nebo je tohle fórum jenom pro plachťáky?Asi mě zajímají různé názory.

Oli (So, 25. 9. 2004 - 14:09)

Tak proč sem chodíš?

Verča (So, 25. 9. 2004 - 13:09)

Až z vás všech začínám mít komplex z pravého opaku.Skoro všechny tady píšete,jak máte veliké a tmavé malé stydké pysky a jak se to všem mužům líbí.Já mám spíš pravý opak...úhlednou a růžovou k......u

:) (Pá, 24. 9. 2004 - 14:09)

Pro všechny, kterým to vadí a už neví co dál! Já jsem ten problém taky měla. Přečuhovaly a estetický problém nebyl to jediné. Taky kdyby byl, tak bych na tu operaci nešla. Jezdit na kole delší dobu to bylo pro mě utrpení. Jen trochu špatněji ušité, byť vzhledově nádherné spodní prádlo mi dělalo bolesti... a tak bych mohla pokračovat do nekonečna. Ty co to mají stejný problém, ví o čem mluvím. Takže jsem nad tím dlouho dumala a pořád nevěděla, jestli mám na tu operaci jít. Všichni mě z toho zrazovali a říkali hrůzné příběhy. Ale nenechala jsem se zastrašil a jsem nesmírně ráda. Teď mi nic nevyčuhuje, na kole si můžu jezdit jak dlouho chci a obléct taky! Už mi nic nedělá problémy. Takový menší komplex zmizel a teď už se jen raduju. Četla jsem tu, že nějaká žena potom přišla o jakékoliv sexuální potěšení. To je mi ji líto, ale je to asi zřejmě velice ojedinělé. U mě se nic nezměnilo, ba naopak... Ale nakonec - je to jen a jen vaše rozhodnutí a musíte se rozhodnout samy, co je pro vás lepší. Nehleďte na druhé - přece VY musíte žít se svým tělem celý život! :)

Cathy (Pá, 24. 9. 2004 - 14:09)

Lenko, existuje řešení - operace. Podstoupila jsem, nebylo to vůbec tak hrozné jak strašili a jsem teď šťastný člověk! Už žádné problémy ;)

Roman (Čt, 6. 5. 2004 - 20:05)

Tak jsem příspěvky trochu pročítal, ale nějak nenacházím, že by třeba bylo důležité, jak žena cítí. Myslím tím, že není důležitá velikost pysků, ale vzrušivost ženy, tj. žena je může mít sebevětší, ale pokud jaksi nic necítí či přehrává, pak je to tristní, často je vina na muži, který prostě neví, že pysky se nemačkají jako houba na tabuli, ale vyžadují jemné zacházení. Má zkušenost je taková, že přecházení od jemného laskání a hlazení k vášnivému, ne však zuřivému, líbání celého ženina zázraku, vede k úžasnému orgasmu. Neřeším velikost, mně se strašně její "květinka" líbí a cítím se šťastným, když mohu ji učinit šťastnou a usmívající se. A takhle je to skoro každý den.

tina (St, 28. 4. 2004 - 16:04)

Tiez by som chcela poprosit vsetky zeny,ktore maju skusenosti s operaciou nech napisu,kde im to robili,kolko trva hojenie,kolko to stoji a ci su spokojne.

GABA (St, 21. 4. 2004 - 20:04)

No na penisu těžko ty chytráku.

Jobs (St, 21. 4. 2004 - 09:04)

Ty musíš mít dobrý laple, že jo Gabo??? Nechtěl bych tě vidět.

GABA (Út, 20. 4. 2004 - 19:04)

Malé stydké pysky jsou vyvinuté jen u lidí. pokud se někomu líbí opice a má z vyvinutějších malých pysků strach, ať zaběhne do zoo.

VERONIKA (Pá, 9. 4. 2004 - 11:04)

miso mas pravdu,takto se tim trapit je fakt na nic,nejspis to napriste risknu...a doufam ze bude vse ok... :-(((

Misa (Čt, 8. 4. 2004 - 21:04)

No, nejsem pán, ale ten ,můj má taky jednu kuličku větší a co??? takhle se tím trápit, to je blbost, ne.

VERONIKA (Čt, 8. 4. 2004 - 20:04)

JANICKO...docela si me uklidnila a jsem aji rada ze na tom takto nejsem sama :-),ale stejne mi to na kurazi moc nedava...tak moc chci aby mi tam pritel sahal,libal me tam a podobne...ale co kdyz se mu tam nebudu libit nebo tak neco??? jeden mam akorat co nevycuhuje a druhy asi o 1cm delsi...a ten couha...panove piste i vy sve nazory...

Jana (St, 7. 4. 2004 - 11:04)

Veroniko, mám to samé a vůbec mi to nevadí, ani mému příteli a ani to nevadilo nikomu jinému dřív. Neboj se a užívej si :o)

VERONIKA (St, 7. 4. 2004 - 11:04)

Ahojik...vite ja jsem si cetla vase prispevky a moc me to zaujalo,ja mam jeden vycuhujici a druhy ne...proste jeden vetsi a druhy mensi...mam z toho strasny komplexy a jeste jsem nedovolila svemu priteli aby me uspokojoval jazykem...nemam na to odvahu :-(...Opravdu sem asi trhla ale kvuli tomu sem se nikdy nemilovala ani pri svetle a nikdy nedovolila priteli aby mi TAM sahal...strasne vas prosim o vase rady...NAZORY...DEKUJU... :-(((

jouzef (St, 31. 3. 2004 - 10:03)

Velke pysky su krasne, pri oralnom sexe je sa s cim hrat... nepochopim zenu co si ich da skratit a prist o tolko rozkose...

Reklama

Přidat komentář