Reklama

Neholim si prirozeni. Jsem uz jedina?

Návštěvník (Pá, 19. 9. 2008 - 14:09)

Holení beru jako estetickou záležitost. Kdybych si nechala chlupy narůst, páchnout určitě nebudu. Souhlas, je to o hygieně.

jarka (Pá, 19. 9. 2008 - 14:09)

Právě likvidace pachu potu je jedním z argumentů, kterým se zastánci vyholování ohánějí. Jenže pomůže to? Pokud člověk nedbá na hygienu, může na svém těle zlikvidovat i ten poslední chloupek, a přesto žádnou květinami vonící zahrádku připomínat nebude.

?? (Pá, 19. 9. 2008 - 14:09)

Neholit a nemoct se oholit je rozdíl.
O lidech upoutaných dlouhodobě na lůžko se tu nemluví. Je to o filozofii neholit se vůbec, když můžu.

Návštěvník (Pá, 19. 9. 2008 - 13:09)

Jano,ale tohle je snad úplně jiný případ,že jsi se neholila.Je jasné,že v takových situacích jde holení stranou,ale tady je řeč o ženským co na to ten čas a tu možnost mají..Neříkám,že se má sledovat každý nový chloupek a rychle do koupelny pod žiletku,ale občas když už je to potřeba shodit,tak to přece není takový problém ne?

Jana (Pá, 19. 9. 2008 - 12:09)

Holky, asi to bude vážně tím, že většina z vás žije opravdu jen tím, abyste dole neměly za žádných okolností ani chlup a jediné na co myslíte, je sex. Vloni jsem byla hospitalizovaná 2 měsíce v nemocnici kvůli hrozícímu předčasnému porodu a nemohla jsem ani sedět, natož chodit. I s toaletou a sprchou byl problém, protože jsem mohla být ve "svislé" poloze jen pár minut denně. To je vám pak nějaké holení úplně ukradené, protože myslíte jen na to, aby se něco nestalo tomu miminku ve vás a aby nemuselo kvůli mé chybě zbytečně brzo ven. Strašně mě to štvalo, že se nemůžu dole aspoň upravit, abych trošku vypadala, když už se do mě kažou chvíli díval nějaký doktor, ale co jsem asi mohla dělat? Tak pochopte, že jsou občas i situace, kdy se žena prostě neoholí i kdyby stokrát chtěla. Já od té doby rozhodně nestavím život na tom, jestli někde někdo nemá nějaký chlup navíc. A i kdyby, je to každého věc.

Katka (Pá, 19. 9. 2008 - 10:09)

V tehle dobe a neholit se? Tato diskuze me opravdu prekvapila, neverila jsem tomu, ze existuje jeste nejaka zena, ktera si neholi prirozeni.. Prijde mi to, mozna to zni blbe, nechutne, nehygienicke a paneboze, chudak partner pri sexualnich hratkach! Ale je to kazde volba...

leleka (Pá, 19. 9. 2008 - 10:09)

Laura, ty mas vazne super lahky zivot, ked riesis taketo debiliny. Zelam ti, aby si nikdy nemala ziadny vaznejsi problem nez to, ci sa zeny holia alebo nie. Vela stastia. A mimochodom...len aby prave pre teba nezostal len nejaky zarasteny opiciak.

Návštěvník (Pá, 19. 9. 2008 - 10:09)

Ne,dělají ostudu samy sobě..Tak je nech,jejich problém..

Laura pro janu (Pá, 19. 9. 2008 - 09:09)

porad posilat do krovi??? to si asi spatne cetla...tohle jsem napsala pouze jednou a jen proto ze je mi tady sproste nadavano od ostatnich jinach bych takle hnusna nebyla...no a vis drive se proste zensky neholily a je jich stale hojny pocet ale vetsina zen do 30 se holi uplne a bezne...pro tvoji zajimavost na zensky nejsem...stve mmne to proto ze delaji ostudu nasemu narodu...ale to asi nepochopis...

Návštěvník (Pá, 19. 9. 2008 - 08:09)

Verit nemusis, ja se zeptala gynekolozky taky. Holej se skoro všechny ženský do 60. Jestli si nechaji nejakej prouzek nebo ne snad neni velky rozdil.
Holi nebo upravuje, zastrihava si chlupy i vetsina chlapu do 40, 45.

Návštěvník (Pá, 19. 9. 2008 - 06:09)

Jo na gynde jses na tohle zeptala,to ti tak věřím..A i kdyby pacientky tam můžou chodit převážně starší..Nevím co si představujete pod pojmem holit se,ale co se týká mě i spousty mých kamarádek není to úplně do hola,vždy tam proužek zůstává..Myslím ale,že holit jen třísla nestačí.Sice to až tak nevylézá z kalhotek,ale pořád je to dost zarostlé a to by se žádnému mladému do 30 let věku nelíbilo..

David (Pá, 19. 9. 2008 - 00:09)

Souhlasím s Janou i s posledním anonymem.

Návštěvník (Čt, 18. 9. 2008 - 20:09)

laura je normální debilní hovado její bába se neholí a nemeje a tak když ji viděla tak se z toho zesrala a teď tu vopruzuje

Jana (Čt, 18. 9. 2008 - 20:09)

Vážně nechápu, proč to tady tak hrotíte? Vždyť přece nejsou jen absolutní zarostlice nebo naopak absolutní vyholenky. Já si holím jen třísla a zbytek zlehka zkracuji. Takže z kalhotek neleze nic a když jsou kalhotky dole, nevypadám jak dítě. Lauro, ty seš nějaká zkušená, ale trošku pitomoučká, viď? Byla jsem před týdnem na gyndě a tak jsem se zeptala, kolik žen se dnes holí úplně a kolik se jich jen trošku upravuje. Budeš se divit, ale těch, co se holí úplně, rohodně není většina. Je jich prý tak 20-30%. Tak tady netvrď, že se všechny moderní ženy kompletně holí. Zrovna tak těch, co se neholí vůbec, je taky kolem 20-30% a nejsou to jen starší ročníky. A ten zbytek? To si dopočítej.
A jestli se někdo neholí vůbec, je to myslím jeho věc a nemusíš ty ženy pořád posílat do křoví píchat s opicema. Jsi trapná a netolerantní. Ty jsi na ženský, že tě tolik sere, kdo se holí a kdo ne? Tak radši drž zobák, blbko.

Návštěvník (Čt, 18. 9. 2008 - 19:09)

Právě pro ty NORMÁLNÍ zbudem my které se holíme.

Laura (Čt, 18. 9. 2008 - 18:09)

pro normalni muze nezbude nic...protoze ostatni zensky (chlupaty) budou v krovi pichat z opicema...tak asi smula...

Návštěvník (Čt, 18. 9. 2008 - 16:09)

Svět je už bohužel takový. Většina "normálních" žen je pro pedofily. A co zbude na ty opravdu normální muže?

Laura (Čt, 18. 9. 2008 - 15:09)

to vetsina normalnich zen...

Návštěvník (Čt, 18. 9. 2008 - 14:09)

pedofile laura roste akorát tak pro tebe

Návštěvník (Čt, 18. 9. 2008 - 11:09)

No nemusíš dokola, tvoje sračky jsou i jednou moc!!!

Reklama

Přidat komentář