Reklama

Neholim si prirozeni. Jsem uz jedina?

x (Út, 31. 10. 2006 - 15:10)

DDK, to naozaj by si nemohol s neoholenou dievcinou? Tak to mas problem, clovece.

Mas stastie, ze zijes v tomto obdobi, pretoze pred 10 rokmi bolo uplne oholene zenske pohlavie dost raritou.

Victoria (St, 18. 10. 2006 - 11:10)

DDK: Ne neupravená, jen částečně, kolem třísel a tak.

DDK (St, 18. 10. 2006 - 02:10)

Dole zarostlá, neupravená ženská, toť pro mě asi nejúčinější antikoncepce :)

neni si jedina (Út, 17. 10. 2006 - 16:10)

http://www.abbygals.com/Natalie040806/pict/pictnatalie_m051.jpg

Victoria (Út, 17. 10. 2006 - 12:10)

Nejsi jediná, já se holím, ale jenom částečně, netoužím vypadat jako dítě.

Návštěvník (So, 14. 10. 2006 - 00:10)

odsuzovala jsem nositelky tang. Odsuzovala jsem zeny, co si holi prirozeni. DNES? Nosim jen tanga a holim si ji kazdy treti den a taky uz nikoho neodsuzuju, i kdyz ma na hlave treba duhovyho natupirovanyho kohouta.
Tak a je to.
Zije se mi dobre.

lotrando (Pá, 13. 10. 2006 - 16:10)

TAKY nechápu k čemu je tato diskuse dobrá?
je to ubohý!!!!!!!!!!!!

Návštěvník (Pá, 13. 10. 2006 - 15:10)

Jdete uz s timhle do prdeleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!
holit se neholit se holit se neholit se libi se mi to nelibi se mi to libi se mi to nelibi se mi to jsem cistounka ses prase jsem cistounka ses prase je to ptirozeny neni to hygienicky je to prirozeny neni to hygienicky
KURVA COPAK JSME NAROD BLBU??????!!!!!?????!!

klara (Pá, 13. 10. 2006 - 13:10)

bla bla bla co to meles?jakej ja mam komplex?
Klidne si nechte narust i vousy me je to uplne jedno

jojo (Pá, 13. 10. 2006 - 13:10)

klara, nenechaj sa ovplyvnovat svojimi kompleaxami. priroda vytvorila ochlpenie ako silny sexualny znak, ktory bije do oci. ak ho niekto nepovazuje za pritazlivy, zrejme ma problemy s prirodzenou sexualitou a potrebuje nejake neprirodzene zasahy.

teraz nehovorim, ze pre zmenu sa cloveku nemoze pacit nieco ine - preco nie? odmietat vsak prirodzenost nie je ukazkou zdraveho jedinca.

klara (Pá, 13. 10. 2006 - 13:10)

no blb ses mozna ty anonyme
Jo holit holit holit,nevyholeny zensky jsou nechutny

Návštěvník (Pá, 13. 10. 2006 - 10:10)

ano

Návštěvník (Pá, 13. 10. 2006 - 10:10)

Jdete uz s timhle do prdeleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!
holit se neholit se holit se neholit se libi se mi to nelibi se mi to libi se mi to nelibi se mi to jsem cistounka ses prase jsem cistounka ses prase je to ptirozeny neni to ygienicky je to prirozeny neni to hygienicky
KURVA COPAK JSME NAROD BLBU??????!!!!!?????!!

Návštěvník (Pá, 13. 10. 2006 - 10:10)

Jsi hodně blízko, ženo 40+, a taky se nikdo nezmiňuje o tom, že chlupy a vlasy jsou antény...
Nuže, ještě nedávno se za podobnou neposlušnost upalovalo, dnes se používá metod mnohem sofistikovanějších, jako např. módní diktát a následný výsměch a opovržení v případě jeho nedodržování. Důvody jsou stále tytéž..

žena 40+ (Pá, 13. 10. 2006 - 09:10)

Překvapuje mě, že se nikdo nezmiňuje o tom, že chloupky jsou maximálně citlivé při hlazení, elektrizující prožitek, takže já všechny osůbky zmanipulované a holící se ( všude po těle) považuji za frigidní, protože se připravují o velmi důležitý vjem, ale je to jejich volba. Samozřejmě připouštím úpravu do plavek, protože je to okolím nepřímo vynucováno, ale ze sexuálního pohledu mě přijde, že jsou ženy zbavovány všech sexuálních znaků dospělé ženy, aby nám ještě nezakázali i to vyvrcholení, že to je něco nevhodného. Takže NEHOLÍM se a holit se rozhodně nebudu.

Návštěvník (Pá, 13. 10. 2006 - 08:10)

To je fakt, že to vypadá strašně komicky když je žena sice nahoře vyholená ale kolem konečníku jí trčí jiné chlupy. Hlavně že si myslí jak je in.

kamila (Čt, 12. 10. 2006 - 20:10)

To já bych se třeba holit chtěla, ale bohužel mi zarůstají chloupky, takže výsledek vypadá fakt hnusně.... :(

eva (Čt, 12. 10. 2006 - 17:10)

A neni to jedno? At kazdy dela jak chce a jak se mu libi? Proc odsuzovat nekoho proto, ze ma jiny nazor?

k. (Čt, 12. 10. 2006 - 16:10)

evo teda nekvalitni osklive chloupky??co to je za nesmysl,jednou se vyholis a uz nebudes chtit nikdy jinak

Marika (Čt, 12. 10. 2006 - 15:10)

To jsou zase moudra :-))) Že vás pořád baví tlachat o chlupech.

Reklama

Přidat komentář