Reklama

Délka předkožky

K. (Pá, 24. 6. 2005 - 12:06)

Ne, ožužlal mu ji brbla a borec a §§§ a všichni ti ostatní co se jimi podepisuješ - TY OCASE PRASEČÍ, kysele PÁCHNOUCÍ, ČU*** NEMYTÝ, U ÚCHYLE ZAKOMPLEXOVANÝ a PI** NIKDY NEVIDÍCÍ!!!

bolek (Pá, 17. 6. 2005 - 13:06)

Jo asi ju odrezal Mečiar nebo Dzurinda!!!

m (Pá, 17. 6. 2005 - 13:06)

funkcie predkozky:http://www.circumstitions.com/Functions.html

m (Pá, 17. 6. 2005 - 12:06)

asi ti ju niekto odrezal

=== (Pá, 17. 6. 2005 - 09:06)

...a nejsem chlap, ale dub!!

Hans (Čt, 16. 6. 2005 - 21:06)

Co to předkožka? Já žádnou nemám. K čemu je to vlastně dobrý? Mám prostě na konci penisu žalud. Už jsem jí asi u pár kluků viděl, ale připadá mi to fakt divný.

m (Čt, 16. 6. 2005 - 16:06)

ako to? mas ju v stoporeni do polovice zaludu... a mozes ju stiahnut uplne?mne sa pri postaveni cela zhrnie... je pohybliva ale sama zostava zhrnuta.

Josuk (Ne, 2. 1. 2005 - 15:01)

U každého muže jedélka předkožky jiná, jak jsem si všiml ve sprchách. Já osobně ji mám ve stopořeném stavu penisu pouze v půlce žaludu.Pokud chci mít intenzivní prožitek v pochvě manželky , tak si ji maximálně stáhnu a použiji škrtící kroužek ! Jednak napomáhá erekci a prodlužuje mou slast.Doporučuji mužům bez obřízky to vyzkoušet

dvid (So, 8. 5. 2004 - 21:05)

Jo a kdo má zájem si to nechat uříznout tak hurá na http://www.mujweb.cz/www/obrizka/mapastr.htmFotky přímo ze zákroku takkdo nesnáší krev, ani tam nechoďte.Je tam i obřízka pro dámy kdyby měli zájem.

dvid (Út, 4. 5. 2004 - 10:05)

Jo,o obřízce jsem už taky přemýšlel (ta vojnější předkožka trochu vadí),jenže ten konec kůže je u mě na celém penisu to nejcitlivější tak nevím co by mě tam kromě žaludu ještě vzrušovalo.Jo když si tu předkožku stáhnu a podržím napnutou pak je sex opravdová slast!! Doporučuju

madlen (Po, 3. 5. 2004 - 20:05)

je to normalni neboj

michal (Po, 3. 5. 2004 - 15:05)

kratka predkozka vyzera celkom zaujimavo. ja mam predkozku cez cely zalud, niekedy uplne, niekedy mi trcia "pery" na zalude. niekedy v lete ju nosim zhrnutu, kvoli hygiene. a tej slecne co sa kvoli muzom maluje a dava si zvacsovat prsia odkazujem, ze to pre mna robit nemusi. ja sa kvoli takzvanej hygiene obrezat nedam. postaci sa umyvat. predkozka je fajn.

Robin 21 (Ne, 18. 1. 2004 - 20:01)

Já mám předkožku taky asi jen do půlky žaludu jako Janis. Obřízku nemám. Mám prostě předkožku kratší.

josef (So, 11. 10. 2003 - 10:10)

Ahoj! Taky jsem se zajímal o obřízku, ale po zkušenosti obřezaných , jsem odtoho upustil. Ve starších letech ,kdy jsou problémy se ztopořením , může být zvýšená necitlivost žaludu na obtíž. Zatím to reším tak , že přetáhnu předkožku za žalud a zafixuji ji škrtícím kroužkem, a mám stejný pocit jako obřezaný!Někdy se obřízka spojuje s hygienou,ale každý muž při koupeli si shrne překožku a umyje se i tam !

ivan (Ne, 25. 5. 2003 - 18:05)

Olga je chlap co je na chlapy.

Lili (Út, 20. 5. 2003 - 14:05)

Milá Aleno,jseš vedle v jiné sekci tady se bavime o penisu!Hodně zdaru s fleky...

Alena (So, 25. 1. 2003 - 21:01)

Nevim, jestli jsem zvolila spravne "zatrideni " meho dotazu..ale myslim, ze ano.Jedna se totiz o esteticky problem... alespon ho tak pocituji. Takze k veci: pri zvyseni teploty, nebo pri nervozite se mi na krku, dekoltu a ramenech vytvori velke rude fleky. Vypada to priserne. Da se to nejak vyresit? Existuji pripravky (leky), ktere by mi mohly pomoct? Ma nekdo stejny problem? Prosim, poradte mi. Diky Alca

JanVa (Út, 21. 1. 2003 - 04:01)

Pánové,pokud chcete fungovat jako muži i ve vyším věku,tak pusťte z hlavy obřízku.Po třicítce u mně klesla citlivost tak,že v partnerce nic necítím a mám problém se uspokojit sám.Když si přečtete problémy obřezaných američanů,tak je nás hodně.S hygienou to nemá nic společného.

Návštěvník (So, 2. 11. 2002 - 14:11)

Mě dlouhá předkožka hrozně vadila. Nechápu, jak s ní někdo může provozovat bez problémů sex. Nechal jsem se před lety obříznout a jsem moc spokojený stejně jako má partnerka.

Návštěvník (Pá, 27. 9. 2002 - 17:09)

no, ja myslim, ze je to totez, jao by ses ptal, jak veliky maji byt zensky prsa. proste kazdej to ma jinak ... muj kluk az moc dlouhou, zalud se mu poradne neobnazi ani pri uplnym ztoporeni (a to nema zadny tintitko :-))je to pro tebe dulezity ?

Reklama

Přidat komentář