Reklama

Tlak a bolesti v oblasti krku

Lucie (So, 8. 12. 2007 - 11:12)

Makyno, mám hodně podobný problém jako ty, na sonu jsem byla asi před 3 měsíci a vše bylo v pořádku, našli mi pouze malinkou uzlinku, ale nezvětšenou a jinak vše ok. Bohužel ale můj stav je nyní o trochu horší, jelikož se mi bulka na krku lehce zvětšila a objevilo se par dalších.. celá strana krku mě tak zvláštně pobolívává , jako by byla ztuhlá, pořád mám hlen v krku a takovou divnou pachut v puse.. Navíc si myslím že si svůj stav zhoršuji tím, že se na to moc soustředím a bojím se že je to něco vážného.. No mám v plánu navštívit znovu lékaře, ale mám strach... A jak ti dopadlo to sono??'

makyna (St, 5. 12. 2007 - 12:12)

tak uz se to blizi zitra me ceka sono krku :(

lena (Út, 4. 12. 2007 - 09:12)

Mona: jak a kde se dostat k takove rehabilitaci?

lena (Po, 3. 12. 2007 - 19:12)

tak kontrola na orl dopadla asi takto: jsem objednana na MLS vyšetreni (v narkoze), podezreni stenoza subglottis, nebo systemove imun.onem (jel ta stitnice je autoimunitni)tj. musim zpet na alergologii, jejda ty si me prehazujou a abych se ukidnila as zajdu na kineziolog.konzultaci :))'

makyna (Po, 3. 12. 2007 - 13:12)

mam zvetsene tvrde uzliny na krku pod uhlem mandibuly(pod uchem)leva vetsi.bolest obcasna hlavy,caste skrabani v krku leve ucho zanety caste pichani v uchu tlak na levou polovinu hlavy a ucha pocit zalehnuti ucha atd,buseni srdce,motani hlavy,obtizne polykani.fakt uz nevim krev prej OK,pouze prodelana Mononukleoza a zrejme i Toxoplazmoza,jinak Ok,stitna zlaza OK,ted jsu na sono krku a mam desny strach ze ta uzlina nebo neco v krku je nador rakovina atd.mam to uz pres rok zvetsene ale posledni dobou i bolestive na pohmat ale jen ta leva.nezvetsuje se jen vic stvrdne a boli obcas.:(jinak nekourim nepiju,potim se jak chlap,mam pocit knedliku v krku jakoby me nekdo skrtil,obcas afty na jazyku,povlak jazyka trochu belejsi,nadmerne slineni..jo a jeste jdu na infekcni ,jinak posledni tri dny bolesti tylni oblasti hlavy ale na pohmat jakoby sem se poradne prastila fakt to nechapu

AŤA (So, 1. 12. 2007 - 20:12)

Mám stejné problémy po operaci štítné žlázy-tlak v krku,zhoršené dýchání ...atd.Laboratorní výsledky v pořádku. ?Udajně = psychika!!!!'

Mona (So, 1. 12. 2007 - 14:12)

občas to může způsobovat napětísvalů v oblasti krku a temporomandibulárního kloubu,tzv.,nadjazylkové a podjazylkové svaly,mohla by pomoci rehabilitace - uvolnění těchto svalů'

lena (Čt, 29. 11. 2007 - 20:11)

tak to me to zacalo trapit tak pred 5 dny... TLAK V KRKU (jak kdyz me nekdo skrti), ani ne obtizne polykani, spis musim polykat furt!
Hypofunkce stítne zlazy, dušnost při zatezi a hlasivky v pr.. tak to me trápi uz snad rok - ale cca pred 3 mesici zjistili ze mam obstrukci ve vyssich dých. cestách (ORL + alergologie) takze me ceka CT a bronchoskopie pro upresneni kde to presne je (podezreni na stenosu) no a ten tlak v krku co me ted desi tak s tim budto souvisi nebo je to psychicke nebo je to nejaky zanet (si myslim ja)...takze lidi muze byt i hur'

kacenkajirik"se (St, 28. 11. 2007 - 11:11)

Ahoj Hanko psal jsem ti na tvuj meil a nikdy si to nedostala,a tak bych chtel poradit.Jetli budes cist tuto zpravu tak mi posli meil na kacenkajirik"seznam.cz,abych vadel presnou tvoji adresu.Dekuji Petr

zuza (Út, 27. 11. 2007 - 14:11)

ja mam podobne problemy nejdriv me zacala bolet hlava spis tlak az do usi poslali me na neuro tam jsem ok.ted me ceka ct krcni pater me take boli brni me oblicej mam tlak v krku tak nevim jestli je to od krcni patere a nebo mam neco v hlave mam i skoliozu

pet (Po, 26. 11. 2007 - 19:11)

to by mohlo být...ale podle té bolesti by ta játra měla být hodně špatná:-), spíš to vidím na krční páteř, svaly.'

Hanka (So, 24. 11. 2007 - 11:11)

Bolesti kolem lopatek ukazují podle čínské medicíny také na Játra. Viz můj mail výše. Hanka.'

pet (Pá, 23. 11. 2007 - 21:11)

To Edita, mám podobné pocity, mne bolí pod lopatkou do ramene, to už začlo dřív, ten krk až po "blbém" pokroucení na lehátku na břiše na sluníčku... Ráno je to dobré a za chvíli to začne bolet, i šíje , při spaní taky nic moc, mění se to ale ze dne na den, sem tam. Mám pocity jako při rýmě a nuceném polykání. Obecně mne ale zlobí hlavně záda okolo lopatek výš, hrudník ok.'

Riči (Pá, 23. 11. 2007 - 07:11)

Edit: A jaký máš ještě pocity, nebuší ti taky srdce, nebo se lekneš, když ti toma jakoby škubne? Já mám někdy jenom tlak až na ohryzek, někdy to jde do ucha i brady, někdy top cítím jako škubnutí a potom se mi zrychlí tep.'

Edita (Pá, 23. 11. 2007 - 04:11)

ja mam tez knedlik v krku,ne porad ale casto,na sonde do zaludku,testy krve atd,vse ok.Ktomu mrtveni koncetin.Ale vim ze mam uz 2 roky potize s krcni pateri a ted i s bederni,na CT,MR,zase vse ok.Ina plicich boli az do mezi lopatek.Ija zkousim vse mozne a nemozne.Ale vim,kdyz mam zablokovany krk,mam knedlik v krku a boli mezi lopatkama.Vim,je to neprijemny,a i kdyz doktori nic nenajdou,clovek nevi od ceho to je.Me pomaha masaz,a bankovani na zada.Pak je na nejaky cas klid.

Hanka (So, 17. 11. 2007 - 15:11)

Pokud máte problémy v oblasti krku a lékaři Vám nic nezjistili, můžete vyzkoušet tradiční čínskou medicínu. Obvykle problém způsobuje "stagnace energie v oblasti hrdla", ale problém může být i s Játry. Zkrátka je třeba zjistit, kde je problém, a podle toho vybrat příslušnou bylinnou směs, která poměry v těle upraví a problém odstraní. Máte-li zájem, napište mi na jin_jang"volny.cz, zašlu Vám dotazník, udělám zdarma diagnostiku a doporučím vhodné bylinné směsi. S pozdravem Hanka.'

Petra Fouňová (Ne, 2. 1. 2022 - 13:01)

Mohu poprosit o kontakt, abych Vam mohla napsat?
Dekuji

riči (Po, 12. 11. 2007 - 09:11)

to Vlasta:
Ahoj, chci se zeptrat, když ti ťuká v krku, je to i jakoby takové zaškubání a nezrychlí se ti u toho tep? Dík za odpověď.'

zdenek (Po, 29. 10. 2007 - 20:10)

Me to ted dela asi tri tydny.Taky mam pocit ze mam neco v krku.Nekdy je to lepsi nekdy horsi.Taky me to jako tlaci na mandle se mi zda ale nevim no.Strasne me i pali zaha.Uz jsem dva roky nekurak ale za dob koureni jsem to taky mival.Pak to pestalo na nejakej rok a ted znova

pet 36 (St, 17. 10. 2007 - 22:10)

Ještě k tomu pocit polykání vzduchu při jídle a nepříjemné pocity v ohryzku. ORL v pořádku, nikde nic nezvětšené...'

Reklama

Přidat komentář