Reklama

Tlak a bolesti v oblasti krku

Bacuri"seznam.c (Ne, 4. 3. 2007 - 18:03)

Dobrý den ,moc bych potřebovala radu a už nevím na koho se obrátit ,je mi 22 let a měla bych být zdravá jako řípa.Místo toho jsem neštastná!!Už od vánoc mě trápí -tupé bolesti kolem ucha , spánku a občas i v rohu dole v čelisti.Ale upozornuji -nejvíc jde cítít jakoby bolest tupá-uvnitř v uchu a kapičku před ním ,mírně nahoru. Na ušním mi řekly,že od ucha to není , na zubním , že to muže ale nemusí být prořezávání osmičkou,která se mi klube .Doktorka mě ale řekla ,že nemá místo a pravděpodobně ani nevyroste.Nevím vubec co tím myslela.Ale taky řekla ,že pokud mě to nějak moc nebolí ,tak by to netrhala!-Mě ale samotný zub nebolí-ani okolo něho.Nemám to ani nateklé, nic.Jen mě bolí jako -kdyby uvnitř ucha a před ním.Někdy i pod uchem až mírně do krku.Ale to jen někdy.Bolesti tupého a trvalého charakteru,které večer cítím víc.Už vážně nevím ,čím to může ale být.Moc prosím!!!poradtě mi! už nevím za kým jít! Jana M.'

miska (So, 3. 3. 2007 - 19:03)

ja mam uplne rovnaky problem. tiez mam problemy s tlakom v krku. a tiez sa mi zle prehlta a obcas mam pocit ze sa mi zle aj dycha. tiez mam absolvovane ORL a vsetko je v poriadku.

Jana (Po, 26. 2. 2007 - 20:02)

Múžeš mít zánět stítne zlazy, ktery utlacuje tracheu atd. Jdi k doktorovi.'

Marek L (Po, 26. 2. 2007 - 15:02)

Ahojte...tak ja uz mam par mesiacov problem s hrtanom....Zacalo to tym ze som sa rano zobudil o 4:00 a mal som teploty bla bla..a strasnu bolest krku..to vsetko preslo ale ostal len tlak pod hrtanom...se tam tazke prehltanie...a akokeby som vnom nieco mal....a ked si to chytam a myslim na to tak porad mi je konec....vidim ze nejsom sam....a ze to moze rtrvat velmi velmi dlho:((

Návštěvník (Út, 9. 1. 2007 - 11:01)

AHOJ,JÁ MÁM TEĎ TAKY PODOBNÝ PROBLÉM S POLYKÁNÍM.NA SILVESTRA JSEM DOSTALA ANGÍNU. PO PRÁŠKÁCH JSEM ZVRACELA A TAK MI DALI 10 INJEKCÍ.PO 5 INJEKCÍCH JSEM ZAČALA MÍT POCIT JAKO BYCH MĚLA NĚCO V KRKU.NA ORL VŠE OK.JE TO VELICE NEPŘÍJEMNÉ.OBJEDNALA JSEM SE NA GASTROSKOPII.KDYSI JSEM MĚLA HELIKO BAKTER PYLIRI OD TÉ DOBY CHRONICKOU GASTRITIDU.POSLEDNÍ KONTROLU NA GASTROSKOPII BYLA V SRPNU A VŠECHNO BYLO V POŘÁDKU'

E..... (Po, 8. 1. 2007 - 23:01)

to jsem odpovidala ALICI...ale i ostatnim

E..... (Po, 8. 1. 2007 - 23:01)

Ahoj,mela jsem a jeste mam to co ty,nevim kde jsi,ja ziji ve skandinavii,byla jsem u doktora a mam reflux jicnu,taky,tlacilo me na hrudi,az to slo do krku,kysely stavy,atd...dal mi prasky...LANSOPRAZOL HEXAL.MAM TO JIST MIN 14 DNI.A PAK JDU K NEMU NA KONTROLU.pomohlo mi to od nejhorsich bolesti.a i uz nezvracim.ale stejne 25.jdu na sondu.nevim kde ses,ale tyto prasky jsou aspon co vim v severni i zapadni evrope v lekarnach.nevim kde si ,ale tady jsou na predpis.jdi opravdu k doktorovi,protoze ti dlouhodoby zaludecni kyseliny muzou poleptat jicen atd..to mi rekl doktor.preji ti stesti

agata (Út, 4. 4. 2006 - 17:04)

Mám také problémy s krkem a krční páteří.Stále mě bolí na pravé straně za krkem Někdy nemůžu ani otočit hlavu. rehabilitace nepomohli.Ale nejvíce mě trápí právě bolest hrtanu,jakoby z venku.Když otočím hlovu hodně do strany mám podivný tlak na hrtanu a nenohu skoro ani polknout.Až se mi spustí dávivý reflex jak je to nepříjemné.Občas,když si na to místo lehce přitlačím je to velmi nepříjemné až se zvedá žaludek.Stále cítím,jakoby mi na krku něco překáželo.Co s tím,nevíte někdo??? Na krčním jsem byla na podzim a hrtan v pořádku.'

Jarča (Út, 28. 3. 2006 - 21:03)

Zdravím, mám také tlak v krku "oblast ohryzku",nekouřím, nepiju. Nejlepší je to ráno a nejhorší to bylo večer. Tlak v krku byl dost silný až šel do uší. Nevím také co s tím na štítné žláze jsem byla loni a předloni a nic. Můžete mi poradit? V Blesku pro ženy bylo napsáno něco o svěračích v potravinách, takže není vyloučena i alergie na některé potraviny. Mějte se.'

Janina (Pá, 24. 3. 2006 - 13:03)

Mam uplne to same, jako popisuje Iva v prvnim prispevku. Absolvovala jsem vsechno mozne a me zase rekli, ze je to psychickeho puvodu ze stresu. Bohuzel mi pomaha alkohol. Kdyz se napiju, vsechny obtize zmizi,

Mr. L. (Pá, 24. 3. 2006 - 13:03)

Zdravim mam problem na krku mam tam nejakou bouli, obcas me boli celist a zaleha mi ucho

Návštěvník (Pá, 17. 3. 2006 - 19:03)

Ahoj,taky mám stejné problémy, a na problém se štítnou žlázou přišla lékařka až při druhém,podrobnějším vyšetřením.'

Vláďa (Po, 13. 3. 2006 - 16:03)

Ahojky lidi, tak jak jste s tím krkem dopadli? Začínám mít stejný problém. Mám pocit cizího tělesa v krku a skoro mě to nutí zvracet. Mám co dělat abych nezvracel. Můžete říci své zkušenosti? díky'

Alice (So, 25. 2. 2006 - 05:02)

Zdravim. Mam to stejne, myslim,ze se jedna o ten reflux jicnu.Mam pocit pripotomnosti "neceho" v krku. Citim popaleny krk a kyselou chut v ustech. Mam zachvaty "sucheho" kasle, hlavne v noci. Pridaly se k tomu bolesti hlavy (myslim,ze to je v dusledku toho namahani pri kasli). Pokud nekdo mate stejne zachvaty,poradte co s tim. JSem zrovna v zahranici a navstevu lekare proto odkladam.Zkousela jsem srazit kyselost zaludku,ale moc to nepomaha.Diky A.

Miss (Ne, 27. 11. 2005 - 19:11)

Mna to tiež čas od času potrápi, najhorsie je že vsade vam povedia to je psychika, ale ja ked prehltnem mne tak nieco škvrka, tam daco bude, ma ide z toho už porazit, v kuse na to myslim, lekari mi v živote s nicim nepomohli tak už som zufala.'

CH (So, 25. 9. 2004 - 16:09)

Taky jsem to mela si 4 mesice. Taky jsem myslela na reflux, stress atd. Mate ve spravne vysce monitor a vubec spravnou polohu u pocitace? Co vase krcni pater??

Lucka (So, 25. 9. 2004 - 16:09)

Já mám podobný problém, jak zde popisuje hodně lidí - už asi 5 let, tlak v krku, hlavně vpravo a občas mi to jde do celé pravé části zad, hrudi a někdy i do ucha. Nevím, za jakým doktorem jít. Může mi někdo poradit, kam se chodí? Jestli ORL nebo neurolog nebo někdo na štítnou žlázu? fakt nevím. děkuju moc.'

Jarca K. (Po, 19. 4. 2004 - 22:04)

Milá Marie,i já měla (mám) různé potíže týkající a začínající právě na krku.Zkrátím to byla mi nalezena infekce-borelioza. Při dalším lékařském zkoumání se přidružili i potíže se ŠŽ - tlak na přední část krku.Celkové vyšetření ŠŽ jsem podstoupila v Endokrinologickém ústavu,Národní 8, Praha l, je nutné doporučení od PL.Přeji ti hodně štěstí v hledání a rychlé zlepšení.Jarča K.PS:co imunologické vyšetření?'

Marie (Po, 19. 4. 2004 - 17:04)

Nikdo jste se mi neozval,ale to nevadí.Chtěla jsem se zeptat Nadi,jestli jí bolest na hrudi vystřeluje do zad mezi lopatky.Přemýšlela jsem o tom refluxu jícnu,ale mě gastroskopii dělali a prý vše v pořádku.I když jsem na jícen myslela jako první,když mě moje problémy začaly.Ale v tom krku je to někdy tak nepříjemné,že se mi i špatně mluví,jako kdybych měla i něco na hlasivkách.Byla bych ráda,kdyby se mi ozvala hlavně Iva,která podle popisu má úplně to samé co já.Nevím si vážně rady.Ahojte všichni Marie'

Marie (Út, 30. 3. 2004 - 17:03)

Po dlouhé době se opět ozývám.Je to k neuvěření,ale po roce mých problémů se vůbec nic nezměnilo.Už ani nevím,kam mám jít pro radu.Lékaře jsem vyčerpala.Stále se mi střídá tlak,řezání a pálení okolo hrtanu.Každé ráno se vzbudím a škrábe mě v krku.Po pár polknutí se cítím strašně zahleněná.Později se k tomu přidá bolest na hrudi,která vystřeluje až do zad mezi lopatky.Někdy je ta bolest na hrudi opravdu velká a i jak to vystřeluje do tich zad.Nevím,jestli mě ty záda bolí od nějakého chronického zánětu v krku,nebo jestli naopak ten krk bolí od krční páteře a od zad.Pro připomenutí mám za sebou vyšetření krku,štítné žlázy i z krve,2-krát gastroskopie žaludku a jícnu,celkové vyšetření krve,test na Boreliozu-negativní.Prosím o pomoc někoho se stejným problémem,nebo aspon o radu.Mám opravdu velký strach,do 30-ti let jsem byla úplně zdravá.Tak zatím ahoj Marie'

Reklama

Přidat komentář