Reklama

masturbace v práci

Kluk (Ne, 7. 11. 2010 - 00:11)

Zítra jsou volby v Řecku......Vendulo?
A čím si se udělala? Že jsi neřekla já bych zaskočil ti ho tam zasunout a pořádně ti ji vystříkat.

... (So, 6. 11. 2010 - 21:11)

Zítra jsou volby v Řecku... prý bude nejlepší volit Ali Babu, ten má jen 40 loupežníků :-)

Vendula (So, 6. 11. 2010 - 21:11)

prej : Samozdrejmne

ha...Jsem v práci. Mám noční...právě jsem se udělala.

Sapart (Pá, 5. 11. 2010 - 22:11)

Renčo, to byla narážka na to, když Karel psal "co když jsem nějaký úchyl?" Ono těžko jde uvěřit, že by se ženská až takhle důvěrně dopodrobna vykecávala veřejně. Taky mě samozřejmě napadlo, jestli si tady někdo nedělá srandu, nebo jestli nejste dvě a spolu si vymýšlíte a bavíte se nad tím. Ale jak tak koukám, poněkud jsem se asi zmýlil a ty jsi jedna z mála těch přímých a otevřených v sex.vztahu. Popravdě, pročítal jsem si to v práci a pěkně mi při těch představách tvrdnul, ale nejsem tam sám :( Jinak ještě doporučuju ICQ, to je rychlejší než mailování, ale zase v práci to asi nebudeš moct nainstalovat.

ha ha ha (Pá, 5. 11. 2010 - 17:11)

A co když je renca úchyl...ja sem zenska na to vem jet chlapecku a urcite zadnej uchyl kdybych byla uchyl tak tu nebudu sedet a budu se zabyvat necim jinym taky ti preji krasny zbytek pozdniho odpoledne treba podle stylu psani zjistis ze jsem zvlastni kdo vi co z tebe jeste vyleze ale diky za tu mailovou informaci to je urcite lepsi nez takhle otevrene si dopisovat papa

Karel (Pá, 5. 11. 2010 - 16:11)

to same si muzes myslet i ome...Tak čau, Renčo, pěknej víkend a snad se tady ještě někdy potkáme.
Pokusím se mezitím najít nějakou chatovací místnost, kde bychom byli sami dva.

renca (Pá, 5. 11. 2010 - 16:11)

Renčo, podle stylu psaní to...to same si muzes myslet i ome nebo ne?? je jasny ze by chom se museli nejprve malinko poznat ale to nevadi vzdyt mame hodne casu??? Samozdrejmne treba na verejnosti.
A spet k tomu uchylovy nejsme to tak trosicku vsichni ale ne uchylove ale herci vzdyt kazdy z nas ma nejakou fantaziji kterou chceme radi prozit nebo ne??? za chvilinku budu koncit takze kdyz tak kouknu v sobotu do prispevku a nebo jsem zase ve ctvrtek a patek v praci tak zatim papa

Sapart (Pá, 5. 11. 2010 - 16:11)

A co když je renca úchyl (hošan :)))
Prostě si dejte na sebe kontakt (třeba mailovou adresu na seznamu, kterou můžete kdykoliv zrušit) a hotovo.

Karel (Pá, 5. 11. 2010 - 15:11)

hm,,, karle to si necham...Renčo, podle stylu psaní to vypadá na Jossku, alespoň některé příspěvky.
Ale možná jich tady bude víc.
A Ty bys mě opravdu chtěla vidět, vždyť mě neznáš, co když jsem nějaký úchyl?

renca (Pá, 5. 11. 2010 - 15:11)

No tak pokud bych si mohl...hm,,, karle to si necham libit tak co jak to udelame mam takovy pocit ze se musime videt. Hele co to tu pise za vola??? Doufam, ze se sem nevmotalo nejaky dite proboha!!!! Toto je pro dospeli a ne pro detcka

hele ty myslite (Pá, 5. 11. 2010 - 15:11)

tady si nikdo brka nehoni a tomuto se rika viziallizace ty blbce mladej nebo co jsi. Vypadni od sat jestli se ti to nelibi nemas tu co slidit

Karel (Pá, 5. 11. 2010 - 15:11)

ja to miluju protoze muj je...No tak pokud bych si mohl vybrat, tak bych rozhodně raději chtěl Tebe. Tvoje vlhká stříkající prcina a velkej tvrdej poštěváček by mě vzrušil tak, že bych stříkal aspoň metr.
A to kouření by se mi samozřejmě líbilo taky - jako každému chlapovi.
Hlavně bych Tě ale pořádně vylízal.

hele ty myslite (Pá, 5. 11. 2010 - 15:11)

bežte honit jinam honiči...nekecej takovy kraviny toto je normalni flirt mezi muzem a zenou nejsme zadny deti precti si to tema poradne a jinak odejdi mladezi do 18 nepristupne pa pa

renca (Pá, 5. 11. 2010 - 14:11)

No to je jasný, já mám...ja to miluju protoze muj je velikej a ty si aspon mas s cim hrat hm,,,tvuj jazycek nebo ho vzit do rtu karle to je sila a muzu tect znovu. Ja bych ti jazykem olyzala tvoje tvrdy koulicky a potom bych te vysala libi se ti to`??? a nebo by jsi mohl me mit i smoji kamaradkou jeji prcina je uplnej opak malo vlhka maly postevacek a hodne ouzoucka nebylo by to spatny co??

Karel (Pá, 5. 11. 2010 - 14:11)

tak predpoklad je ze musi...No to je jasný, já mám rád jedině čerstvě umytou prcinu.
Nejraději bych Ti olízal poštěváček, máš to ráda nebo ne. Některým ženám se to moc nelíbí, protože je to moc citlivé.

renca (Pá, 5. 11. 2010 - 14:11)

To se nedivím, že se to...tak predpoklad je ze musi bejt zenska cista a krasne vonet a nebo chutnat to je jasny v tomto mam tu vyhodu ze moje prcina je opravdu cistounka ale to ti verim ted jsem byla na .... trvalo to chvilinku ale krasny mohla bych okamzite znovu

Karel (Pá, 5. 11. 2010 - 14:11)

do tedka se jeste nikdo...To se nedivím, že se to všem Tvym chlapum libilo, takhle si nechat postříkat ruku nebo jazyk, tak bych taky hned stříkal.

renca (Pá, 5. 11. 2010 - 14:11)

No to Tvoje stříkání by...do tedka se jeste nikdo neosocil takze nevim ba naopak se to mym chlapum libilo moc je to vzrusovalo. Predevsim kdyz tam mely ruku a nebo jazyk moje kundicka opravdu strika treba ti to budu moci ukazat kdo vi`??? kdyz si budeme rozumnet nejako dobu na chatu nema problem jsem dospela zenska a zadny dite takze muzu delat co chci.

Karel (Pá, 5. 11. 2010 - 14:11)

no tak musim odejit na zachod...No to Tvoje stříkání by mě hodně zajímalo.
Pravděpodobně bych se okamžitě udělal, kdybych to viděl. Rozhodně bych ho měl tvrdej, jako kámen.

renca (Pá, 5. 11. 2010 - 14:11)

No já začínám mít v...mam docela velky postevacek takze mi staci si ho drazdit nemusim si tam nic strkat o to nestojim to je prace chlapa ale pekne si ho drazdim mam za co chytit a potom vystriknu treba i nekolikrat po sobe mela jsem sex i s holkou mam jednu co ke mne chodi obcas a kdyz si to delame ta je z moji dirky div ziva a jak???

Reklama

Přidat komentář