Reklama

masturbace v práci

heda (Čt, 29. 1. 2004 - 12:01)

sedim v pocitacove mistnosti, precetla jsem celou diskusi a ted a jsem uplne vlhka, bohuzel je tu spousta lidi a tak si to nemuzu udelat, ale mam hodne prilehave kalhoty a tak si alespon tru postevacek o sev v rozkroku a nenapadne se vrtim, asi se mi ale nepodari se takhle udelat. Chtelo by to neco dovnitr.

beruška (Čt, 29. 1. 2004 - 12:01)

No Arrmando, napsal jsi to fakt moc hezky...!!! Taky mám trošku mokro v kalhotkách. Ale bohužel, kolegyně už přišla z oběda a nejsem tady sama...

Arrmando (Čt, 29. 1. 2004 - 11:01)

Jak tak koukám tak letos se vůbec neonanuje! Co to s váma holky je? Nevěřím, že by vás to už nebavilo. Tak kde jste? Trochu vám pomohu.Hezky se usaďte, uvolněte se a zapomeňte na všechny problémy. Představte si báječnýho chlapa svých snů a uvědomte si jak moc ho chcete mít a zrovna teď. Jednou rukou si přitom lehce přejeďte po svých prsech, které touží po nádherném něžném laskání. Polehounku zakružte kolem bradavek až budou trčet přes oblečení. Teď úplně lehce pohlaďte obě až budete cítit jak vás bodají do dlaní. Pomalu a nespěchejte! Zlehka přesouvejte ruku na bříško, zase je polaskejte a užívejte si ten nádherný pocit touhy a vzrušení. Představujte si přitom, že vám to všechno dělá váš idol. Právě vám krouží jazykem kolem pupíku a rukama přitom citlivě masíruje bradavky, které se nadouvají k prasknutí. Nyní opatrně zasouvejte ruku pod kalhotky, nádhera! Štávička už nabývá na množství, na krajíčku namočte prstík a přesuňte ho na některou bradavku a třete ji jak to máte nejraději. Úžasná rozkoš! Žádnou jahůdku neošizujte a prstík průběžně namáčejte zatímco druhá ruka se zasouvá mezi hohy a celou dlaní masíruje štěrbinku. Jste už krásně rozpálené a toužíte čím dál víc po tom nejkrásnějším okamžiku, chcete čím dál víc, víc, víc.... Jeden nebo dva prstíky zasuňte do jeskyňky, je to nepopsatelné blaho a bude mnohem větší, když budete prstíky masírovat g-bod a poštěváček střídavě nebo i současně. Váš idol vám právě celým jazykem přejíždí odspodu nahoru až na uzlíček rozkoše a prsty přitom zasouvá dovnitř. Je to úžasné, nádherné, nepopsatelné........Tělem vám projíždí orgasmický blesk a vaše tělo se zmítá rozkoší a neuvěřitelným blahem. Toužíte po tom aby tahle chvíle trvala snad věčnost........Prodlužujte si ji tak dlouho jak jenom to jde.Laskejte opět celé tělo a svými doteky mu děkujte za ty překrásné chvíle.Tak a já mám teď mokro v kalhotách!

Mirka (St, 10. 12. 2003 - 10:12)

No,já konkrétně musím mít impuls a to je chlap. Stačí představy...to když má třeba erekci...trochu ho vyprovokuješ...My máme v práci i sprchu,takže já si to radši dělám tam a to sprchou a prstama...Máme ji společnou a já se nezamykám.To mě vzruší i to riziko,že někdo vejde a uvidí mě při tom.Ale zatím nikdo nepřišel.No a na záchodě si sedneš,máš roztažený nohy a dráždíš klitoris.I to ale chce trénink...Hodně zdaru Moniko

MONIKA (Po, 8. 12. 2003 - 16:12)

ja jsem nadrzena,dost casto,ale nemuzu dosahnout orgazmu ani s pritelem :.(,natoz na zachode.jak to delate?

Michal (Po, 8. 12. 2003 - 15:12)

Nechci se nikoho dotknout,ale holky to maj s onanií v práci jednodušší.Jen stáhnou kalhotky a jedou až k vrcholům.Ale kluci? Já když jsem naposledy v práci masturboval, večer u počítače s fotkama...tak jsem si pak zadělal stůl spermatem.Nadával jsem na sebe,že jsem si nevzal kondom,ale mě to s ním tolik nebaví...To ostatní s tím nemaj problém? Kam pak s tím semenem? Míval jsem tam malou skleničku přesně na žalud penisu a stříkal to tam,ale někam zmizela a jsem líný si sehnat novou a do kapesníku nebo ručníku? Každý den? Tak se krotím,ale posledně to nevyšlo a začalo to stříkat všude.Ale jinak je fakt vzrušující zábava...i když národní produkt nám tak asi nevzroste...

Michal (Po, 8. 12. 2003 - 15:12)

Nechci se nikoho dotknout,ale holky to maj s onanií v práci jednodušší.Jen stáhnou kalhotky a jedou až k vrcholům.Ale kluci? Já když jsem naposledy v práci masturboval, večer u počítače s fotkama...tak jsem si pak zadělal stůl spermatem.Nadával jsem na sebe,že jsem si nevzal kondom,ale mě to s ním tolik nebaví...To ostatní s tím nemaj problém? Kam pak s tím semenem? Míval jsem tam malou skleničku přesně na žalud penisu a stříkal to tam,ale někam zmizela a jsem líný si sehnat novou a do kapesníku nebo ručníku? Každý den? Tak se krotím,ale posledně to nevyšlo a začalo to stříkat všude.Ale jinak je fakt vzrušující zábava...i když národní produkt nám tak asi nevzroste...

Marek (Ne, 7. 12. 2003 - 19:12)

Prave som v praci je sedem hodin vecer vsetci uz odisli a na nete hladam hole baby a masturbujem ak je tu nejaka holka co si chce sprijemnit zivot nech mi napise na majl...

Zizza (St, 3. 12. 2003 - 21:12)

Nehádejte se!Já pracuju doma, takže tu mám pohodičku a můžu vstávat kdy chci. Jednou, když jsem se vyspinkala do růžova a osprchovala se, cítila jsem, že to potřebuju. Nejprve jsem to ignorovala, ale začala jsem se vrtět na židli a když jsem zajela prstem do štěrbinky, zjistila jsem, že jsem úplně provlhlá. S tím se musí něco dělat, a tak jsem si stahla kalhotky, rozkročila se a sedla na dvě židle. Báječně jsem se tak uvolnila a zároveň zpřístupnila to důležité. Jezdila jsem svým prostředníkem po hrášku tak, až ze mě sliz odkapával na podlahu. Zrůžověly mi tváře a moje rty byly naběhlé a krvavě rudé. Když to mě přicházelo, tak jsem přestala. To jsem několikrát opakovala, až jsem se začala strašně klepat chtíčem. Nakonec jsem to dodělala tak, až mi z toho uvnitř pěkně škubalo.

Patrik (St, 3. 12. 2003 - 19:12)

no ale ono se to stalo chces dukaz od te doby nejsem panic.bylo mi 14.

Johan (St, 3. 12. 2003 - 08:12)

A pak ses probudil a mel si ruku v nocniku. Sorry ale tohle je celkem "seriozni" diskuse. Pokud chces eroticky mailovani tak di na seznamku. A zes toho tolik prozil - proc mas na kazdou diskusi tu samou prihodu jenom adaptovanou na dane tema. Asi proto ze kecas....

August (Út, 2. 12. 2003 - 22:12)

a co je na tom spatnyho? proste jsem toho dost zazil, tak si o tom chcu psat. zavidis snad?

Johan (Út, 2. 12. 2003 - 09:12)

Pozor, August se snazi ruzne upravenou historkou o tom jak v 22 ucil na stredni skole nalakat na erotickou korespondenci!!!! Viz dalsi rubriky.

August (Út, 2. 12. 2003 - 00:12)

Petulo,provokovaly me pohledama, oblecenim (na prvni hodine, kdy nevedely, ze tam budu mely samy stary obleceni, ne pekny a na dalsi hodine uz byly vsechyn sexy obleceny), ruznyma poznamkama atd. nevim, jestli to poznaly, mozna ze jo. nechces si psat po mailu? byl bych radsi kdybys mi napsala. ja se bojim, ze by me tady mohl nekdo odhalit, kdybych sel vic do detailu...Tomas

Martin (Po, 1. 12. 2003 - 17:12)

ahoj všichni,čtu vaši debatu a jsem z toho tak vzrušený,že mi asi brzo prasknou kalhoty,jsem ale bohužel ve studovně,takže to budu muset vydržet na kolej. Těší mě,že se holky takhle pěkně rozepsaly. A určitě by se neměly stydět o tom mluvit! Sex je sex a je v něm dovoleno všechno podle našeho gusta,saomozřejmě,pokud to neobtěžuje ostatní,jako například různí úchylové.Takže na otázku jestli masturbace v práci?Odpovídám ANO a nejen tam,kdykoliv a kdekoliv,hlavně když je to příjemné,skvělé a uvolňující. A jestli bych si měl,milý Ostraváku, vybrat mezi ODS a masturbací nebo sexem,tak politika může jít do... P.S. Milujme se, množme se a masturbujme

Petula (Po, 1. 12. 2003 - 11:12)

...a jak tě rajcovaly?Chodím taky na gympl,takže mě to zajímá? A to to na tobě nepoznaly nebo jim bylo jasný,kam a proč jdeš? A hlavně,pomohlo ti to? Nemyslím si,že jsi úchyl,je to lidský,pokud to neděláš před nima,tak je to přirozený ,ne?Petra

Radka (So, 29. 11. 2003 - 21:11)

Uff, teda vy ste me dali!! Jsem si ze cteni tech prispevku a jednoho typu na net. stranku taky musela ulevit :-) Jeste tedkom mam tam dole napeti a sem mokra... Jen nevim, jak to treba delate v kabince v obchode - kdyz prece vyjdete, tak musite byt cervene a zadychane - aspon teda ja jsem :-) A treba v praci pod stolem si to delat - je vzrusujici si o tom cist, ale asi bych to v praci neudelala. Myslela bych si,ze to na me kazdy uvidi :-) A prece kdyz dosahujete orgasmu na zidli, ostatni si toho musi vsimnout, ne? :-)

August (So, 29. 11. 2003 - 18:11)

ahoj,ucil jsem jeden mesic na gymplu telocvik a zemak a mel jsem na telak i par skupin holek. samozrejme me hrozne provokovaly (je mi 22) a me to hrozne vzrusovalo. vzdycky o prestavkach nebo o volnych hodinach jsem si to musel aspon dvakrat za den udelat. jednou jsem musel dokonce odejit z hodiny a nechat je samotny, ja k me rajcovaly. mam z te skoly spoustu zazitku, na ktery nikdy nezapomenu.nechce si se mnou o tom nejaka holka psat? nebo o necem kolem onanie?

Petula (St, 19. 11. 2003 - 13:11)

Tak to máš recht, tohle mě taky dostane. Dostalo se mi do rukou i hodně staré vydání časopisu Afrodita a to je něco. Nevíte, proč už to nevychází? Proč tu není péčko časák pro holky? Jinak máme třídu tak šikovně danou,že je z ní vidět do klučičí šatny na tělocvik...A to je pokoukání.Oni vyjdou nahatý za sprchy...Musej vědět, že na ně koukáme,jinak by jich tolik nemělo tanga. No a jednou tam byl nevím proč jeden sám a najednou si ho začal honit.Vůbec jsem nevnímala výuku,jak mě dostal.Fakt to vypadalo,že neví,že na něj s kámoškou koukáme.Dodělal to až do konce.No o přestávce jsme i s tou kámoškou utíkaly na záchod a tam si to udělaly.Každá sama ve svý kabince.Musela jsem hodně stisknout zuby,aby mě nikdo neslyšel.Bohužel tohle představení už se nikdy neopakovalo.

Ostravák (St, 19. 11. 2003 - 00:11)

V práci máte radostně roztáčet kola naší ekonomiky a budovat rozvinutou kapitalistickou společnost a na todlencto :-) NECHLASTAT A NESOULOŽIT! "Třetí pětiletku s ODS splníme, v jednotě stran a lidu". :-))

Reklama

Přidat komentář