Reklama

masturbace v práci

jaňule (Čt, 26. 6. 2003 - 16:06)

chcete vědět, jak jsem si to dneska v práci udělala já, aniž bych si tyto příspěvky četla? Můj přítel mne zanedbává a tak mi nic jiného nezbývá.....Dnes jsem si svlékla kalhoty a kalhotky a dvěma prsty jsem si začala hladit klitoris. Když jsem byla krásně vhlká a horká, tak jsem si vzala zrcátko. Jednou rukou jsem zintenzivňovala tlak a rychlost na klitorisu a druhou jsem se na to zrcátkem koukala. Byla krásně růžová a horká a rozevřená a bylo vidět, jak je vlhká...všude. Když jsem přicházela, tak jsem moc moc chtěla, aby mi ho tam přítel vsunul a začal se svým mocným nástrojem pracovat...Bože, ještě teď cítím tu horkost...........

Alena (Čt, 26. 6. 2003 - 14:06)

"hanko", chodíš zároveň do práce i do školy a ještě k tomu na obou místech masturbuješ?

hanka (Čt, 26. 6. 2003 - 12:06)

Výborná rubrika. Není dne, abych si to neudělala v práci, anebo někde jinde než doma. Není to problém. když mám minisukni, tak strčím prstík pod kalhotky a za chvíli je vystaráno. Když mám kalhoty, tak si zaříznu kalhotky a tahám. Když se udělám, tak si je ale honem musím jít vyndat, protože je to nepříjemné.

marek (St, 16. 4. 2003 - 13:04)

v práci je to super, krásny slečny, kostýmky, to se někdy nedá vydržet

marek (St, 16. 4. 2003 - 13:04)

chtěl bych ti k tomu něco říct, ozvi se prosím na můj mejlík

Kubas (So, 8. 2. 2003 - 15:02)

No jo, to máš sebou nosit kapesníčky! Hele to by mě zajímalo, holky, kterou rukou si to nejčastěji děláte-pravou nebo levou (pokud jste praváci, nebo naopak)?

julie (Pá, 7. 2. 2003 - 10:02)

Ctu si vase prispevky v internet cafe a doslova mi promokly kalhotky.Ted jsem se totalne rukou udelala a nevim co dal. Kalhotky uplne promoceny, ruka mokra a kolem mnoho lidi.Vypada to ze si nikto nic nevsiml.Cauko lidi, masturbace je nadherna...!

Ivoš (Po, 27. 12. 2021 - 18:12)

Máš pravdu, neustávej

Jana (St, 5. 2. 2003 - 17:02)

noooooooooooo, ten je hezkej, i když jinak vyholený nemusím :) to budu mít společníka na noční službě, jestli bude klid...na TO

D.Pošepný (Út, 4. 2. 2003 - 21:02)

No, já dneska taky. Tahám tý putný s tím uhlým a kdýž jsem šel se zklepa tak jsem na to dostál chuŤ. Tak sem ho tám vytáchnul a kdýž jsem šél s plnó putnó spátky od náklaďáka, tak sém tam pocákál chodnik. Eště že tam byl zrovna ten zametač sněchu. Von to zamet a myslel že je to sních. Chi chi chi. Paka. Šoustání v práci je lepší!

Standa (Út, 4. 2. 2003 - 08:02)

teda holky!!! musím na wc nebo budu mít flek na kalhotách!

Monča (Po, 3. 2. 2003 - 10:02)

čau, zrovna jsem se dodělala taky. Tyhle příspěvky mě nažhavily a ještě jsem našla dneska ráno na netu krásně vyholenej penis, takový mě rajcujou, http://www.sexus.cz/clanek/1274-amateri-pred-objektivem-antiproton.html tak jsem tam zase zabrousila a představila si ho tady před sebou. šéf šel během toho dvakrát okolo, kdyby viděl na co koukám a věděl, že mám pod stolem ruku v kalhotkách, a jezdím ve svý mokrý, vyholený...hmmmm, už mám zase chuť, jdu na to ještě jednou, čus a pište, sex je náš!

janulka (Čt, 23. 1. 2003 - 00:01)

fuuuj, tak vam muzu rict, ze to bylo paradni, jeste ted funim na obazovku. Mam notebook a jsem v pololeze na posteli oprena v rohu. Jak tak ctu ty prispevky, nejake podivne mrazeni dole, sahnu a on nabehlej. Tak si ho hladim, laptop na noze a uz jsem jela, jsem doma a dvere vytlemeny do koran, bylo to dost rychle, ta skutecnost, ze nekdo muze prijit, me vzrusuje jeste vice. Ani jsems i nestacila oddalit orgasmus, musela jsem to mit rychle. Jindy si se sebou hraji a mam vicenasobny orgasmus, ten trva dele nez normalni ktery je 4-5 vterin. Holky, muj pritel mi to neumi udelat pusou a ja nevim, jak mu to rict nebo taktne naznacit. Ma ten jazyk nejakej tvrdej, stejne tak jako prsty, jinak je skvelej.

L. (St, 22. 1. 2003 - 12:01)

pěkně mě ty Vaše příspěvky nažhavily, asi to nevydržim a půjdu si to udělat na WC. V kanclu by to taky bylo zajímavý, ale mám tu ještě dva kolegy a ty by asi nevěřili.Přeji všech krásnou a uspokojivou masturbaci v práci i jinde!!!!!!

honza (Čt, 16. 1. 2003 - 15:01)

Teda lidi, jsem taky v práci a když tady čtu ty příspěvky od holek (starých jako já - 25), tak uz se mi dělá boule na kalhotách a hned jak to dopíšu, jdu si to udělat na WC. Hrozně mě to vzrušuje, vy se teda fakt nezdáte, vy mršky. Doufám že tu ještě něco přibude.

Radoslav (St, 15. 1. 2003 - 14:01)

Než jsem přečetl všechny odpovědi, tak jsem se tu vystříkal na stůl jen kousek od klávesnice. Je to strašně vzrušující číst tyhle články. Ale jinak si to dělám tak někdy i dvakrát v práci i když jsem ženatý a mám pravidelný sex. Může mi některá popsat svoje žážitky a zkušenosti na e-mail.

Návštěvník (Út, 10. 12. 2002 - 08:12)

Odpověď Janě č. 2: masturbovat nebo souložit je zcela normální tak často, jak na to máš (nebo s partnerem máte) chuť se sami či vzájemně uspokojovat. Někdo to potřebuje jednou za 3 roky, jiný (nebo jiná, samozřejmě) by si nejraději užíval 6 krát denně. Pokud se dostavuje potřeba sexuálního kontaktu a nemusíte se do toho příliš nutit, je to úplně normální. M.

Návštěvník (Po, 9. 12. 2002 - 09:12)

Lidi takhle po ranu nemivam na to naladu, ale sem tak vyhecovana, ze sem se prave udelala, me nejvic vzrusi napeti, ze je nekdo hodne blizko, to si pak zajedu prstama do kalhotek a behem chvilky se mi oci zaviraji v krecich a nedokazu s tim prestat, za 10 minut pujdu za pritelem do jeho kanclu a rozhodne to rozjedem, tak si dnesek taky sexualne uzijte, ale ne jenom tady.

Návštěvník (Po, 9. 12. 2002 - 08:12)

Nejsem většinou sám v kanceláři, vedle pracují dvě o 10-15 let mladší děvčata. Když dostanu chuť, zajdu koupelny, zamknu dveře, stáhnu kalhoty a honím si ho. Většinou mi ho postaví už ta představa cestou, ty holky jsou jen pár metrů ode mne za jedněmi dveřmi, nebo představa, že tam chodí taky za tím stejným účelem, někdy se tam po nich vznáší trocha vůně vzrušené kundičky. Někdy si ho jen chvilku pohoním a zase jdu, někdy si to udělám celé se stříkáním. A teď tady sedím a honím si ho pod stolem, zatímco píšu, a představuju si, jak si to budete dělat při čtení mého příspěvku, a pak mi o tom taky napíšete ;-)

Návštěvník (Ne, 8. 12. 2002 - 01:12)

Ahoj jani teda reknu ti ty jses ale číslo ale suprove se to cte ja nemam moznast si to udelat v praci ale zato jsem to dokazal ted u pocitace.

Reklama

Přidat komentář