Reklama

Sex v rodině

Default User Image
Dan (Ne, 1. 9. 2024 - 06:09)

Opčas unás přespávala teta. Jednou večer když unás opět přespávala jse šel na záchod a uslišel slabé vrnění a vzdycháníOzíe to z obýváku kde teta spala. Opatrně jsem nakou a zahlídl jsem tetu snohama od sebe a vybrouše měla v sobě. Zahlídla mě a hned co tam tak koukáš pot sem. Odložila vybrouše a zakryla se. Já vešel do obýváku a rukama jsem si zakrýval erekci. Řekla mi že at to mámě neříkám, že to bude naše tajemnství. Pak se mě zeptala zda jsem už vydnákou holku nahou a zda jsem už snákou by. Řekl jsem jí že jen v časopise nebo na počítači. Bylo mi 1. Zeptala se mě zda bych chtěl jí vydě. Řekl jsem jí že moje teta ale ona že to nevadí a hlavně že jsem jí už stejně přitom vyděl tak co. Byl jsem zvědavej a tak jsem kývl že jo. Nakonec vše slékl. Roztáhla nohy vzala vybrouše a zasunula do dirky. Začla se předemnou ukájet. V ptáku mi doslova hučelo. Podívala se na mě a řekla mi že už dlouho neměla vsobě pravího ptáka který by jí pak pořádně vystříkal dirku. Zeptala se mě zda bych jî to neudělal já. Když jsem se jí zeptal co by na to říkala máma, řekla mi že se nic nedoví. Chtěla abych jí ho ukázal. Nakonec jsem ho přední vytáhl. Pochválila mi ho že ho mám moc krásního a velkýho. Pak odložila vybrouše stranou a ŕekla pot a strč ho do mě. Sundal jsem zbylé věci mezitím rozthla nohy a já si mání leh. Pomohla mi ho zavést do dirky a já začal přiráže. Hrozně u toho hekala a povzbuzovala. Hlavně chtěla pořádně vystříkat dirku. Ani to dliuho netrvalo a už jsem jí plnil. Byla úplně štastná že jí plnim. Nakonec jsem jí naplnil ještě 3x stoho jednou do zadečku. Prostěradlo bylo pod náma úplně mokrý. Nakone otom mamka celou dobu věděla že to sní dělám, prí se splolu na tom spolu dohodli že budem spolu mít sex a nevadilojíto.

Anonym (Ne, 1. 9. 2024 - 23:09)

Hloupé opičky, šukají v rodině, bóže to je ale úroveň, asi cikáni! :D

Anonym (Ne, 1. 9. 2024 - 07:09)

"Opčas" je zase tady. To je masakr tedy.

Anonym (St, 28. 8. 2024 - 18:08)

Asi po půlhodině souložení při rozsvíceném světle, tak jak to měla ráda, mi manželka řekla, že má pocit, že v bytě někdo je. Tak jsem všeho nechal a šel se podívat tak jak jsem byl nahý a ztopořený. Za přivřenými dveřmi ložnice ve tmě, stála tchyně, jednu ruku pod noční košilí v rozkroku, oči jako lampióny a druhou dělala před ústy "pssst", abych jí neprozradil. Chvíli jsem se u ní zdržel, aby to vypadalo, že procházím byt a ona mi stále zírala na přirození. Pak jsem párkrát klapl dveřmi, vrátil se, nechal jí dveře nastevřené, prohlásil jsem, že v bytě nikdo není a pokračovali jsme. 

Default User Image
David (St, 28. 8. 2024 - 17:08)

Když k nám na vánoce na chalupu přijela sestra moji manzelky, která byla už nějakou dobu sama, dali jsme svaracek, zábrany pominuly a my skončili ve trojce. Zjistil jsem, že švagrová je stejně naruziva jak manželka, takže proběhlo sukani obou kundicek i prdelek, vše ukončeno v koupelne nádherným vzájemným pocuranim a ochutnáním našich chcanek. 

Anonym (Ne, 4. 8. 2024 - 09:08)

Tohle nevadí?

Anonym (Pá, 2. 8. 2024 - 16:08)

Máte zaděláno na pěkný průšvih. Jde jen o to, stojí-li to za to. Teď je prima chlap , ale co za deset let ?

Anonym (St, 31. 7. 2024 - 20:07)

Ty debile, to už tu bylo, dej něco jiného a neopisuj !!!

Anonym (St, 31. 7. 2024 - 21:07)

Tož promiň génie, že jsem tě dotkl. Občas se opakuje každý. Ty ne. Nepíšeš příběhy, ale jen kritiky a tam se to smí.

Anonym (St, 31. 7. 2024 - 08:07)

Pořád mám pocit, že byly domluvené. Jsem doma sám. Manželka na služební cestě a tak si mastím péro, když v tom přijde tchyně. Chce, abych toho nechal, že švagrový teče voda v koupelně a že jí to hned musím opravit. Ptám se, proč jí to neopraví syn, její manžel? Ten, že je v práci a ani to neumí. 

Tak se nadržený a ztopořený oblékám, beru si nářadí a těsnění. Mám to jen přes ulici, tak jsem tam hned. Švagrová už mne čeká jen v župánku a hned, aby bylo jasno o co jí jde, ukáže že je pod ním nahá a sápe se na mne. Jemě jí odstrkuji, protože práce má přednost. Při ní mi netrpělivě sahá na přirození, až ho dostane ven, prohlíží si ho, chválí jeho velikost a tvrdost a jemě ho masíruje. Hotovo. Umývám si ruce a sahám jí do žlábku. Teče snad víc než ten vodovod. Táhne mne do ložnice, říká abych do ní šel hned, nebo že se zblázní. Vklouznu do ní a kloužu dost rychle. Za moment vykřičí orgasmus, ale chce abych pokračoval a zběsile přiráží. Při dalším jejím orgáči už to skoro mám a najednou ve dveřích tchyně. Zastavil jsem pohyby a nevím co dělat, protože švagrová se mne drží jako klíště a nemohu se dostat z její sevřené pochvy. Tchyně na nás kouká a klidně povídá, že to máme dokončit, že počká v kuchyni a pak si promluvíme. Z toho leknutí se mi to oddálilo a tak mrdáme ještě půl hodiny. Když se konečně dočkám a s řevem jí zleju mohutnými výstřiky semene, tak už je úplně hotová a musím jí pomáhat vstát. 

Loudáme se, ještě nahatí, do kuchyně jako provinilí puberťáci. Tchyně nás nejdřív pošle umýt, protože jsme celí zapatlaní semenem a pak nám přísně řekne, že se nikdo nic nedozví, když se to nebude opakovat. Sama je roztřepaná protože se při nás taky ukájela. Slibujeme, ale už přemýšlíme o repríze. Takové příjemné sexuální odpoledne s dramatickou zápletkou. Dobrá rodina drží při sobě

Anonym (Pá, 5. 7. 2024 - 16:07)

https://photos.app.goo.gl/x1jooQcLk5PU5uQp9

Anonym (Pá, 5. 7. 2024 - 15:07)

Když mi bylo čtrnáct tak mi pomohla mamka.

Default User Image
Jana (Út, 18. 6. 2024 - 08:06)

Já jsem měla sex hrozně ráda, ale v poslední době už to nějak není ono. Nevím čím to je.... ale prostě na to už tak nějak nemám chuť no.... 

Anonym (Pá, 21. 6. 2024 - 11:06)

Útlum sexuálního apetitu souvisí s klimakteriem- menopauzou. Což je mezi 45. a 55. rokem věku ženy. Potká to cca 2/3 žen. 1/3 šťastnějších to překoná bez výrazných změn. Některé naopak ožijí, protože odpadnou obavy z možného otěhotnění, menstruace, ovulace atd. Nastalý hormonální deficit lze řešit doplňky, které jsou dostupné. Víc neporadím, protože ženy, které znám, jsou sexuálně aktivní i po přechodu.

Anonym (St, 31. 7. 2024 - 08:07)

Pravda. U mužů oproti tomu dochází k poklesu libida postupně. U většiny mužů dosahuje libido a sexuální funkce vrcholu na konci dospívání a na začátku 20. let, kdy je hladina testosteronu nejvyšší. Ve věku 30 let začíná testosteron klesat přibližně o 1 % ročně. Libido začínají ovlivňovat i další faktory, jako jsou nemoci, užívání léků a životní návyky. Vzorce se však u jednotlivých mužů stejně jako žen  značně liší.

Libido můžů může začít klesat kolem 30-40 let.

 

Anonym (So, 22. 6. 2024 - 06:06)

Ženy, které masturbujou i po přechodu, jsou stále sexuálně aktivní.

Anonym (So, 22. 6. 2024 - 06:06)

Jeden se oženil se starší ženou. Když měla po přechodu, tak vychladla, ale stejně jim to v sexu klapalo. Ten její povídal, že jí tak dlouho líže poštěváčka, až zvlhne a chce aby zasunul čůráka a mrdal. Už to není tak divoký jako dřív, ale můžu do ní stříkat semeno, takže spokojenost. Říkal.

Default User Image
Klára (St, 19. 6. 2024 - 20:06)

Hele ono se chuť v průběhu života prostě hodně mění. Také jsem měla období, kdy jsem chuť na sex tak nějak vůbec neměla. Ale když jsem se svvěřila kamrádce, tak ta mi doporučila prášky pro ženy, které dokáží zvyšovat libido. Hele díky tomu mám zase perfektní se, který si s manželem dokáži vždy užít. 

Default User Image
Jana (Pá, 21. 6. 2024 - 08:06)

Tak to se přiznám, že by mě opravdu zajímalo, jaké ty prášky tedy berete? Také bych si chtěla zase pořádně užívat, takže mě to prostě zajímá no... 

Default User Image
Klára (Pá, 21. 6. 2024 - 21:06)

Můžete sama vyzkoušet jak vám to dokáže perfektně zase změnit sexuální život k lepšímu. Vyzkoušejte prášky pro ženy FLY od supererekce .cz Až si budete užívat první noc díky nim, tak si na mě ještě vzpomenete, jak z toho budete nadšená. 

Reklama

Přidat komentář