Reklama

Močení ve stoje

Silva (Út, 20. 8. 2013 - 09:08)

Jako malá holka jsem chodila si hrát s klukama protože žádné holky v mém věku nebyly tak že kluci se vždy otočili když se mi chtělo na malou.Jednou když kluci si dělali ze mě zase legraci ze neumím čůrat ve stoje jsem to doma ve vaně zkoušela a našla recept jak na to.Od toho času jsem s klukama čůrala ve stoje a umím to dodnes a to mi je čtyřicet dva,je to dobrá věc hlavně tam kde je u ženských záchodu fronta tak jdu na mužský.

Jarda (So, 20. 7. 2013 - 07:07)

Právě jsem se vrátil z ranní procházky se psem a šel jsem se podívat na most kde jsme jako kluci o prázdninách chodivali čůrat na parní lokomotivy z mostu do komínu kdo se trefí.To bylo v padesátých letech kdy jezdily ještě parní lokomotivy.Chodila s námi i Anička Tomšů a taky se trefovala do komína vím že jsme jí říkali že ji to nepůjde protože nemá pinďoura ale čůrala dál než my.postavila se k tomu zábradlí trošku se prohnula dozadu a krásným obloukem skrápěla mašinku.My zvědavci jsme se ji dívali mezi nohy čím to vlastně čůrá? Anička nám osmiletým capartům to ukázala to byl pro nás zážitek.Ale co jsem chtěl říct že holky už v padesátých létech uměly čůrat ve stoje a ještě takové mladé slečinky.Dělali jsme i závody v čůrání do dálky Anička skoro všechno vyhrála.

Dan (Pá, 5. 2. 2016 - 13:02)

Ahoj všichni.
Před nedávnem jsem na netu narazil na portál "bez kalhotek." Jsou tam fotky nahých děvčat. Je tam i spousta fotek na kterých dívky čůrají, a to i ve stoje. Všechny dívky, které tam čůrají ve stoje si buchtičku popotahují nahoru buď za klitoris nebo za stydké pysky. Ale většinou si drží kundičku i ty které čůrají v dřepu. Je tam dokonce jedna, která si drží pysky oběma rukama a čůrá ve stoje do pisoáru. Jde ji to lépe, než kdejakému chlapovi. Tak se na tenhle portál podívejte. Holky proto, aby se inspirovaly v jakých pozicích mohou čůrat, no a kluci prostě proto, že je na ta děvčata krásný pohled.

Pavla (Út, 19. 1. 2016 - 14:01)

Taky to tak někdy s přítelem děláme ,nejprve on mi roztáhne pysky a stáhne kapucku s frajtříka a já spustím splav pak mi ji pěkně ještě roztaženou umyje intimním mádlem a vysprchje a na oplátku já mu ho podržím stáhnu předkožku až na konec a vyčůra se někdy to jde někdy když se mu postaví tak to nejde tak mu ho pohoním až do konce.To vše ale děláme ve sprše pak se osprchujem a hajdy k sobe se přitulit do postýlky.

Honza (St, 13. 1. 2016 - 16:01)

Já jsem minulý týden na záchodě jedné holce přidržoval pysky a klitoris, když čůrala. Potom jsem ji kundičku důkladně vytřel papírem a pak ještě důkladněji vylízal.

Tibor (St, 13. 1. 2016 - 07:01)

Hnwd po výdtříku mi to taky nejde čúrat ale po chvilce když trošku erekce opadne tak se už vymočím.Chtěljsem to zkusit ve sprše když mi stál ale nic tlačil jsem jak blázen nešlo to.To moje přítelkyně múže být v největší extázi a jde ji to vyčůrá se krásným obloukem a ještě si u toho dráždí poštěváčka ,jo prostata to je taková pojistka aby jsme tan holkám dovnitř nenačůrali.

Steve (So, 9. 1. 2016 - 02:01)

Jak kdy, někdy to jde a někdy to opravdu nejde ... např. hned po ejakulaci. Ta prostata je taková výhybka a ví kdy co pustit a kdy co zase né a tak to brání. Např. nejde mýt zároveň výronsemene a zároveň čurat - zkuste to, nepůjde to myslím nikomu :-D

Tomáš (Pá, 8. 1. 2016 - 23:01)

Pták mi stojí a vychčím se parádně jde to blbost že to nejde

ja vím, (St, 6. 1. 2016 - 23:01)

ale se ztopořeným to...že mě to normálně jde i s postaveným

no nevím (Út, 5. 1. 2016 - 13:01)

ale se ztopořeným to čurání moc nejde, takže jako povídka pěkné, ale nereálné.

Sandra (Út, 5. 1. 2016 - 12:01)

Tak jako každý silvestr tak...Taky by se mi líbil takový silvestr Marku to bych asi nevydržela se jenom dívat jak se chodí s přírozením venku a močí bralo by mě i na sex.

Zuzana (Po, 4. 1. 2016 - 15:01)

Přečetla jsem si některé starší názory, někdo napsal že holka nebo žena nemůže močit ve stoje když má kalhoty. Není to pravda, já už jsem tak močila několikrát a šlo to. Jak jsem měla normálně na sobě džíny tak jsem se v nich vyčurala. Sice jsem je měla potom počurané a nateklo mně to i do bot, ale v džínách ve stoje čurat jde.

Kanál (Po, 4. 1. 2016 - 14:01)

Chcaní ženských ve stoje má výhodu, že si nepřišlápnou pysky, nebo poštěváka. Jako kanál jsem to párkrát viděl.

Marek (Po, 4. 1. 2016 - 14:01)

Tak jako každý silvestr tak i ten letošní nebyl vyjimkou.Sešli jsme se zase celá parta čtyři páry abychm udělali po půlnoci soutěž v čůrání do dálky.Pravidla byly pořád stejné kluci si mohli nechat od svých poloviček postavit tu svou ozdobu a holkám zase mohli partneři při čúrání přidržovat pysky aby měla moč ten správný střik.Od dvaadvacáté hodiny nesměl nikdo na malou stranu aby se potom nevymlouval že nemá nabito.Jako první šla nová naše kamarádka Laura,svlíkla si džíny i kalhotky a prsty si roztáhla krásně vyholenou frndu a ve stoje spustila krásný splav do sněhu spíše jinovatky ,nasadila laťku pěkně vysoko poslední kapky od prahu balkonu kde byla startovní čára 1,89m krásný výkon.Druhý jsem šel já už se mi chtělo čúrat a když jsem vidělLauru tak se mi i postavil.s obnaženým žaludem kapky které byly nejdál měly délku 2,15m nebylo to nejhorší ale uvidíme.Další byla loňská vítězka Zdeňka,dřepla si jednu ruku si roztáhla pysky a druhou se opřela v zadu o zem doširoka roztáhla nohy a spustila splav který se jí vůbec nepovedl protože ji prsty sklouzly s pysků a načúrala pod sebe tak že první výstřik měl délku 0,85m propadák oproti loňských 2,18.Další byl Robert se svou hadicí při erekci 20cm ale to letos nehrozilo nechal ho v klidu a taky tak dopadl proud krásný ale krátký 1.9m Další byla Ivetka ta už po pokoji běhala od pasú dolú nahá že se ji moc chce ať jde už na řadu doslova přiběhla na práh balkonu čapla si spustila krásný oblouk bylo vidět že měla to na krajíčku,no a naměřili jsme 2.21m rázem vedení.Pak nastoupil Pavel trošku si necal pohonit od Jany jeho ženy a s postaveným bimbasem začal kropit balkůn docela daleko ale Ivetu nepřekonal 2.15m Aposlední dvojice.Poslední s holek šla na čur metu jak tomu říkáme nejstarší z nás Jana taky už měla svršky i spodní prádlo dole a zdobil ji krásně zarostlý černý porost jemně upravený čapla si nohy doširoka od sebe Pavel ji přidržel chlupy a pysky a to už krásně daleko dopadaly krpěje zlatavého moku myslím že nejdále co jsme viděli,měříme 2,54m nejdále zatím,to byla paráda.Poslední byl na čur metě nejmladší chlap Lauřin partner Láďa vytáhl svoji nádobíčko již v silné erekci asi to bylo na něj hodně tolik nahých žen a silou vúle vytlačl ze sebe takové dva střiky se slovy jak mi stojí tam mi to nejde délka 1,22m.Tak že vítězkou se stala jako v loni žena Krsavice Jana a to ne jenom dole ale i vizáži je krásná žena třicet pět let by ji nikdo nehádal.Jako cenu dostala od nás 3litrový šampus s tím že až ho vypijeme tak se pokusí z dálky jednoho metru se do něj trefit alespoň kapku se svoji pipiny jak to udělá to už je její starost.Múžu říct že to zvládla se vší bravůrou ale to už popisovat nebudu.Čau za rok.

mirek (Ne, 3. 1. 2016 - 21:01)

Není nic krásnějšího když si holka roztáhne pysky prsty palcem si popotáhne jakoby celou frndu nahoru a potom spustí ve stoje splav a dočúra někdy dál jak chlap s pořádným ocasem to mi věřte viděl jsem to z blízka a na vlastní oči.

gin (St, 30. 12. 2015 - 23:12)

Proč asi? nemusí si vyklepávat tu černou hadici.

... (St, 30. 12. 2015 - 23:12)

Myslela jsem si, že tato...A proč jsi oproti mužům ve výhodě?

Petule (Pá, 25. 12. 2015 - 14:12)

Myslela jsem si, že tato diskuze bude o zkušenostech tohoto stylu močení. Sama ho používám a nemůžu si to vynachválit. V létě jsme ve výhodě oproti mužům.

Markéta (So, 19. 12. 2015 - 17:12)

No tak já už jsem močila...Jitko ! To jé jsem ve stoje mošila v Praze na koncertě Kabátu na Vypichu,lidí kolem jak much na hovně a já zvedla sukni jen zepředu a kalhotky dala na stranu roztáhla pysky a vyčůrala se mezi lidma utřela pipinu a nikdo nic nepostřehl jen můj přítel mě trochu kryl držel mi sukni abych si mohla prsty roztáhnout pysky.Když níš jak na to tak to není nic složitého.

Jitka (St, 16. 12. 2015 - 13:12)

No tak já už jsem močila ve stodole, ve městě, ve vaně ale ve stoje ? To tedy ještě ne.

Reklama

Přidat komentář