Reklama

Močení ve stoje

Tom (Ne, 24. 7. 2016 - 10:07)

Nic na tom není, rozkročím...a jak ti to syčí Jano? :-)

Jana (So, 16. 7. 2016 - 17:07)

Nic na tom není, rozkročím nohy trošku ji popotáhnu nahoru a krásně se vyčůrám obloučkem dopředu.

rad bych byl sv (So, 4. 6. 2016 - 02:06)

Ukaze mi bejaka holka jak chutna moc jaky je to pocit bejt pocuranej ??

nejvic mi stoji (So, 4. 6. 2016 - 02:06)

Jde to také strychtyrkem,...Uzasny komaentar

Steve (Ne, 29. 5. 2016 - 01:05)

jj, čurokap ... +1 :-D

GABRIELA (So, 28. 5. 2016 - 23:05)

Jde to také strychtyrkem, trenuji to doma na záchodě a objednala jsem si curokap.

Karin (Pá, 27. 5. 2016 - 12:05)

Chtěl jsem se zeptat holek,...Karle já se svým přítelemráda experimenuji tak že i při čůrámí si s tím pomáháme já mu ho podrřím a on mi zase prsty natahuje pysky když močím je to fajn zábava.

Karel (Út, 24. 5. 2016 - 10:05)

Chtěl jsem se zeptat holek, zda jim někdy nějaký kluk pomáhal při čůrání. Třeba tím, že jim roztahoval pysky, nebo jim utíral kundičku po močení, a zda by Vám taková pomoc byla příjemná?

Chrocht (Čt, 19. 12. 2013 - 14:12)

Když bylo mě a mé sestřenici asi 12 let, tak si ona ve stoje popotáhla stydké pysky rozevřela je a taky se vyčůrala obloukem. Dočůrala snad dál já. Jěště si pamatuju, že si tu svoji buchtičku ani neutřela.

MaDi (Pá, 13. 12. 2013 - 04:12)

dva metry neni to moc
ja to...Tak to je snad jasný ne? Přečůrávaj (přechcávaj) se jen psi, ne feny ...

Karel (Čt, 12. 12. 2013 - 22:12)

Jednou jsem to také viděl u holky na letním táboře,ale ona o mě nevěděla.Stála a měla oběma ručkama zmáčklou pindu a krásně to z ní stříkalo obloukem ven.

Hanka (St, 11. 12. 2013 - 23:12)

Je to fajn když umíš čůrat ve stoje,taky mi to jde když se prohnu dozadu tak jednou rukou se opřu dozadu o zem a druhou od sebe roztáhnu malé pysky tak dočůrám i dva metry daleko.

pavel (Čt, 28. 11. 2013 - 12:11)

Ahoj Petruško,tvůj...Tak to fakt teda ujetý!!!!!

Daniela (Út, 15. 10. 2013 - 18:10)

Je to paráda čůrat ve stoje naučila jsem se to před pěti lety u kamarádky na dovolené. Byli jsme na pouti a lidi jak myší na sile ze nebylo kde čupnout a vyčůrat se a kamarádky přešla k plotu rozepla si rifle a krásně čůrala jako chlap,čuměla jsem na to jako blbá a tak mi to doma ukázala jak to dělá.Prsty si roztahne pysky a prohne se dozadu a jde to, prsty nesmí být v proudu moči protože tak si potřísníte kalhoty kapkami moči které o prsty se rozstřikují.Je to praktická věc dá se to používat i na mužském wc když je na ženském fronta.

Honza (Pá, 13. 9. 2013 - 12:09)

Děvčata, poďte ať mají...Ahoj. jak se jmenuješ? mám rád čůrání, tak jsem si řekl, že by bylo fajn si o tom psát. můj e-mail je: [email protected]

Tommygun (So, 31. 8. 2013 - 15:08)

Děvčata, poďte ať mají...dobrej nápad,ostatně milovnící takové srandy se scházejí na http://www.pissmanie.ic.cz/. tak mrkni.

Jééé! (So, 31. 8. 2013 - 12:08)

Děvčata, poďte ať mají ty ropuchy vzteka! Uspořádáme závody, která ve stoje dále dočůrá! Bude při tom prča!

Tommygun (So, 31. 8. 2013 - 09:08)

Jako malá holka jsem chodila...Silvo,ano,holky umí čůrat ve stoje,to je pravda,a na javurekovou se vykašli,neví o co přichází. Já zase nedávno nechal dospělou ženu vyčůrat jako malou holku,chytl sem ji pod kolenama a pokropili sme stromeček.pěkně vyšpulená prcinka.Docela vzrušující pro oba.A pak sem ji ještě hezky utřel.Jo,hezký proudy a hezky to syčelo::-) A koho toto téma nabví,tak ať sem neleze anebo si založte vlastní diskuzi:nikdo nestojí o komentáře typu javureková nebo podobných individuí.

nehledě na to,že sepíše "ZKAŽENÁ",ne "SKAŽENÁ", takže nejdřív kurz češtiny než polezeš mezi slušný lidi.

Silva (Út, 27. 8. 2013 - 22:08)

Ale nesmrdím jako některé čubky ty javurekova kačeno kva kva kva

javurekova. (Út, 20. 8. 2013 - 14:08)

Jako malá holka jsem chodila...ty jseš čupko skažená...

Reklama

Přidat komentář