Reklama

Močení ve stoje

Jana (Po, 16. 6. 2014 - 18:06)

"pri dokonceni par krat pretahnout" - vždyť ty onanuješ...

Max (Po, 16. 6. 2014 - 18:06)

Ja si predkozku stahuji pravidelne davam pozor aby se nestahla naspatek a pri moceni je stazena a pri dokonceni par krat pretahnout oklepat a hotovo

Steve (Ne, 15. 6. 2014 - 20:06)

S předkožkou se klidně čůrá i 90° bokem co? :-) To je pak překvapení že to neteče do záchodu ale přímo vedle něj. Takže trošku se asi musí popostrčit k žaludu.

hh (Ne, 15. 6. 2014 - 18:06)

...já si předkožku nestahuji když čurám jen si potom utřu žalud a je to)

Libor (Po, 24. 3. 2014 - 23:03)

Když čůrám tak si ji trošku stáhnu a ať je mučící dírka volná a jde to krásně,nemusím ji stahovat až za žalud.Ženy to mají obtížnější,moje žene taky umí čůrat ve stoje ale musí si prsty přidržet pysky a pod pipinu si dá papírový kapesník aby si kapkami moči nepotřísnila kalhotky.V létě když je na ostro tak to je bez problému.

Iveta (Ne, 12. 5. 2013 - 06:05)

Močit na stojáka to neni žádný problém.Naučila nás se sestrou to naše máma.od mala jsme byly vedené ať si nesedáme na záchodech jinde než doma na desku.Jak tedy čůrat.třeba na pánském pisoáru stáhnu si kalhotky do půlky stehen rozkročím se nad pisoár prsty si roztáhnu malé pysky a potáhnu pipinu trošku nahoru,ať se močová dírka pořádně obnaží a spustím proud moči a když končím tak si dám pod pipinu druhou rukou papirový kapesník ať si nenakapu do kalhotek.Děláme to už tak 10 let někdy když jsou tam i chlapi tak mají s toho druhé vánoce že vidí babu na pánském čůrat.Používám tento styl i v přírodě.Nevýhodou je u holek větší malé pysky tam o nich moč může cvrnkat a to je špatně potřísní to oblečení.Tak holky nebojte se toho a zkuste to přeba doma na nečisto ve sprše a napište jak to šlo.

Karin (Čt, 9. 5. 2013 - 08:05)

Včera bylo krásně teplo tak jsme na chatě se sousedy grilovali a taky něco upili (švestky v tekutém stavu)Šel jsem se na konec zahrady vyčůrat je tam takový svah a tam chodíme čůrat.Viděla mě sousedka a říká"já taky tak daleko dočůrám" tak ji říkám tak se ukaž,stáhla si bermudy i kalhotky jednou rukou si roztáhla pysky trošku se prohla dozadu a ve stoje spustila močopád zíral jsem na ten proud moči ale hlavně jak daleko jí to daleko dopadalo no přechcala mě na plné čáře.Viděla to i moje žena a soused,manžel té přebornice atak to zkusili taky ale slabota on tak metr před sebe a moje paní machrovala chtěla napodobit sousedku tak si taky tak nachystala a roztáhla pysky a akurát si počůrala ruku a nohy ještě štěstí že si sundala kalhotky úplně jinak jich měla mokré taky. Jo hold čůrat se musí umět,ale aspoň jsme nasmáli.

gin (Čt, 6. 3. 2014 - 16:03)

Co je na tom zvláštního,...Proto jsem napsal popřípadě, někdo je vopižlanej a jinej chčije jako prase bez ní a pak se netrefí do záchodový mísy.

jouda z Prčic (Čt, 6. 3. 2014 - 15:03)

Co je na tom zvláštního,... Hele mluv za sebe ty předkožko, já si nemusím vůbec nějakou stahovat, při močení nemám problém, mám ji pořád za žaludem, je to přirozené a bez obřízky, mám to brácha, synové, skoro každý koho znám! Víš co gine, nůžkami si vystřihňi na kůžičce ďouru a přetuhuj si co chceš, máš ptáka vola.

gin (Čt, 6. 3. 2014 - 13:03)

Tak jsem to zkoušela jak...Co je na tom zvláštního, že si musíš při čůrání ve stoje roztáhnou pysky. My si ho také musíme vzít do ruky popřípadě stáhnout předkožku, jinak by to šlo sotva.

miro (Čt, 6. 3. 2014 - 12:03)

To unas v robotě byla taká děvucha co že stoja aj maringotku přechcala

Lenka (Čt, 6. 3. 2014 - 12:03)

dva metry neni to moc
ja to...Tak jsem to zkoušela jak daleko dočůrám a asi metra a půl ve stoje ale musím si ji roztáhnout jinak to brzdí pysky.

Hary (Po, 29. 4. 2013 - 15:04)

Je to krása močení ve stoje.Soutěžíme s ženou kdo dál dočůrá.Skoro vždy jsem na tom líp ale ten její proud když stojí je nádhera,já to mám jak z okapu a ona krásný vodopád.A ten pohled zepředu když je buchtička rozevřená ten stojí za to,kolem ještě krásná chlupatina nemá to chybu.

Lida (Ne, 28. 4. 2013 - 20:04)

Mi to nevadí když čůrám ve stoje ještě se trochu prohnu dozadu a pindulu natáhnu nahoru tím se močová dírka zvedne a krásně obloukem močím před sebe používám to hlavně při procházkách v přírodě nebo při piss erotice ve sprchovacím koutě s manželem.

Dusan (Pá, 26. 4. 2013 - 10:04)

Ja som mal tiez zazitok s kockou na panskom zachode. Bolo to uz davnejsie v jednej restauracii, vojdem dnu a tam kocka v minisukni obkrocmo nad pisoarem! V prvom momente ma cuklo reku nebudem rusit, ked sa ozvala pod kludne dalej mne to nevadi. Tak som si zastal k druhemu pisoaru a mocil som tiez, samozrejme ze sa mi postavil, ked som ju tak videl. Jasne ze si to vsimla popozerali sme sa navzajom a nakoniec z toho bol prijemny vecer a este krajsia noc

Veronika (Čt, 25. 4. 2013 - 11:04)

Na sex ne ale divili se jak mi to krásně teče z toho kornoutu do pisoaru.Je to pro chlapy něco nového baba na pánském záchodě.

Dusan (Út, 23. 4. 2013 - 18:04)

To mám ale umím si s chlapy...Tak si dobra! Nemala si ponuku na sex?

Veronika (Út, 23. 4. 2013 - 18:04)

Noo curat na panskom zachode,...To mám ale umím si s chlapy udělat pořádek.A než chcát na záchodě v humuse a posadit se na pochcánou desku tak to raději budu s chlapy na záchodě.

Dusan (Út, 23. 4. 2013 - 14:04)

Je to paráda naučit se...Noo curat na panskom zachode, to mas dost odvahu. A nestalo sa ti ze ta niekto chcel obtazovat?

Veronika (Út, 23. 4. 2013 - 10:04)

Je to paráda naučit se čůrat ve stoje.Chodím na pánský čůrat do pisoáru,mám sebou ten čůrací nástavec pro ženy,stydlivá nejsem tak mi na záchodě chlapí nevadí,když tak ať se podívají že taky umíme čůrat ve stoje jako oni.Je to vždy lepší než sedět na pochcané špinavé hajzlové desce.

Reklama

Přidat komentář