Reklama

Močení ve stoje

Robert (St, 28. 12. 2011 - 13:12)

Již loni jsem psal jak jsme na silvestra dělali závody kdo dál dočůra do sněhu. Pravidla jsou takové že od 22 hodin už nesmí nikdo na malou stranu a v půlnoci jdeme všichni na terasu kde je sníh udělé se startovní čára všíchni závodníci se svlečou tak aby byli dole na holo a chcani do dálky může začít. Prvni nastoupila Ivetka loňský vítěz 2,83m povolený doping je u nženy když ji muž trošku pomasíruje poštěváčka at se ji trošku roztáhne pipinka a muže ji prsty roztáhnout malé pysky aby po nich nestékala moč a nevadila tak v dálce vystřiku a u mužů je to snadné žuna mu ho muže trochu pohonitale nesmi dosahnout orgasmu to by byla diskvaifikace.Ivetka se opřela dozadu rukama příčapla si šíroce roztahla nohy a už to s ni stříkalo ale nic moc to nebylo při přiměřeni 1,54m dopadly poslední kapky. Druhý na start šel Milan ženuška mu ho promnula až se mu postavil a už to teklo proud krásný ale jenom 1.92cm slabota.Na startovní čáře je teď Renča krásně se prohýbá v zádech a jeji chlupatici manžel Mirek roztahuje krásně ale i účelně pysky jsou roztaženy frajtřík napřímený už to stříka přímo rovně krásně daleko měříme a 2,33m zatim nejdál.A teď Ivetka už masíruje mužství svému Zdeňkovi a už to s té 18ti centimetrové hadice ale jenom teče no nic moc na to délku těla ptáka jen 2,24m A na řadě byla moje paní Janička opřela se rukama dozadu o zem doširoka roztála nohy já jse ji trošku projel frajtříka ještě vice roztáhl pipinku až se to řinulo krásný střik dlouhý a hustý 2,74m prozatím vedeni.A teď já už se mi chce chcát půl hodiny ta přetahuji předkožku a Jana mi ho chytá že mi ho trošku projede ale nebylo třeba stál sám už s toho jak viděl ty lasturky kamarádek i tu domáci prou vyrazil v mžiku ven a střik byl impozantní za značku 3 metrů měříme 3,15m VITĚZSTVÍ Tak jsem vyhrál poprvé za 12 let co tuto soutěž pořádáme.je to vždy na silvestra ale letos jsme se sešli na první svátek vánoční protože sai na silvestra nebude snih tak jsme to udělali už teď. Na silvestra uděláme nahradní soutěž ve stříku semenem a na ženy taky něco vymyslíme můžete nám dát typ. Podotýkám že už se známe 15 let a jezdíme spolu po dovolených na nuda pláže chodime tak nemáme žádný ostych před sebou ještě je s nami jeden pár ale ti jsou teď pracovně mimo ČR Jak dopadne Silvestr napíšu čau Robert a Jana

99999 (Po, 5. 12. 2011 - 08:12)

ženy,existujú aj pomôcky.Sú to také jednorázové papierové lieviky,ktoré si priložíte na lono a môžete veselo močiť ako my chlapi.Niekde som to zahliadol.

Tony (Čt, 1. 12. 2011 - 00:12)

Holky já močím ve stoje...Kdo by taky podezíral stojící holku, že na ulici chčí, mě v Brně stálo vytáhnutí z puntu litr.

Darina (St, 30. 11. 2011 - 21:11)

Holky mě to nejde protože mám pysky jak michelin.

Bára (Po, 28. 11. 2011 - 14:11)

Ivetko aby si se nepočůrala tak zkus si podržet oba pysky a pipi si tak roztáhnout a uvidíš že to jde.Potom to již zvládneš jednou rukou tedy dvěma prsty vytvoříš véčko.Chce to jen nacvičit.

Anna (Ne, 3. 7. 2011 - 21:07)

Dříve za mých mladých let ženský nosily pracovní pláště plátěné a chodily bez spodního prádla/na vesnici/Venku ženy se mírně rozkročily a vymočily a pokračovaly v práci.Na venkově se pracovalo dříve celý den venku.Záchod se používal jenom v zimě.

lidi (Út, 15. 2. 2011 - 23:02)

lidi jděte se vysrat vychcaný jste dost

eva (Út, 15. 2. 2011 - 14:02)

Tak jak jsem slibil tak...Holky já močím ve stoje již od mala.Vlétě když mám sukni tak jen poodhrnu kalhotky a vyčůrám se kdekoli.Je to velice pohodlné.Když stojíš třeba u auta tak to nikdo ani nepostřehne.Když jsi predkloněná ve dveřích auta tak můžeš použít uříznutou PETláhev.

Radim (Po, 3. 1. 2011 - 21:01)

Tak jak jsem slibil tak činím,na Silvestra jsme to rozbalili jako každým rokem čůraní do dálky na sníh.v půlnoci po odpálení ohňostroje jsme se všichni odebrali na terasu,ve sněhu se vyšlapola startuvní čára mohlo se začít. Bylo 8 pod nulou ale to nebyl problém , prvni na start šla Andrea roztahla nohy opřela serukama dozadu auž se jí mezi nožkama rozevřela mušlička a proud močí stříkal na snih,ale jen 2.14m nic moc.Druhá šla Iveta ta si pipku trošku protřela rukou prsty roztáhla pysky ty zústaly rortažené ruce do sněhu a tělo a pipinu vyšpulenou dopředu a už to stříká na sníh krása,3.08m není to jak minule ale jeto paráda.Třetí jde Eva ta si dává jiny způsob ve stoje již hodnou chvilku si kačku honí umělákem a pak najednou už kříčí honéééém pozooor už to jde roztahuje buchtu a ve stoje prohnutá dozadu čůra moc ji to nešlo moč se jí odrážela od pysků které se neroztáhly a tak výkon mizerie 1.22m .My chlapi jsme šli najednou holky nam to trošku pohonily a ta nám to dobře chcalo ale na Ivetu jsme neměli nejdál dochcal Milan 2.81 Já 2.55 a Pepa 2.15 .Tak že baby nas porazily . Ivetka nas už porazila potřeti tak jsme ji museli prohlidnout tu čůrací dírku čím to je že to čůrá tak daleko , Pepa její přítel to zkoumal a celá špička malíčku jí tam vlezla do té čůrací dírky .Tím to asi bude ,zabava pak pokračovala vyměnou manželek až do rána .Příští soutěž bude ve stříku semene do dálky a každá partnerka si na to partnera připravi až do vyvrcholeni už se všichni těšíme čau Radim

Derek (Čt, 20. 11. 2008 - 11:11)

Nemějte strach s počůrání. Jel jsem domů z hospody a čekal na noční autobus. Chtělo se mi hodně na záchod tak jsem si řekl že něco zkusím. Počůral jsem se a pak počkal na noční bus a jel domů. Nikdo se mi cestou nesmál ani nic neříkal, tak se tím milé dámy nestresujte když to neudržíte

Karel (Čt, 13. 11. 2008 - 17:11)

Radko, počůrala by ses přede mnou?

Radka (Út, 11. 11. 2008 - 14:11)

Veřejný záchody jsou hnus, a než bych na ně šla tak to radši pustím. Vždyť co, kalhoty nakonec uschnou

Návštěvník (Čt, 29. 5. 2008 - 00:05)

je dobre se umet vymocit

Bimba (Ne, 16. 12. 2007 - 20:12)

Na veřejných toaletách čuram jedině ve stoje,teda záleží na oblečení,pokud mám jen sukni a jsem bez punčoch,tak není problém obkročit mísu,schází mi tu tzv. turecké záchody,je to daleko hygieničtější,nevím,jak vy,ale já se štítím sedat na prkýnko a jednorázové papírové podložky na prkno se mi nezdají dokonalou ochranou.

Mila (Ne, 16. 12. 2007 - 17:12)

Nekde jsem cetl, ze u nejakeho domorodeho kmene zeny curaji vestoje a muzi na bobku!

Andy (Pá, 14. 12. 2007 - 11:12)

Já kakam ve stoje:-)a co je na tom?

sára (Pá, 14. 12. 2007 - 11:12)

můžeme si o tom psát

Firana (Út, 30. 10. 2007 - 23:10)

Já bych to přivítala,jako příjemné erotické rozptýlení,to víš,záleželo by,jaká sešlost by se tam zrovna vyskytovala,celoživotně neukojený baby by remcaly cosi o úchylech,ale většina by se přinejmenším uchechtávala,možná by tě tak rychle nepustily ven!Jestli chceš,dám ti pár typů,na kterých veřejných toaletách by to bylo vhodné,na některých jsem i souložila pro vzrůšo z veřejně přístupného prostředí.Osobně mohu říct,že při velkém absťáku po močících mužích jsem občas,jakoby omylem vlítla na pánské.Pravidelně jsem to dělávala na Můstku,ještě,než je zrekonstruovali,ten Ukrajinec,co tam obsluhoval už to tak nějak přehlížel,dokonce z toho měl prču,no proč si nevyjít vstříc,že?

Pan Josef (Út, 30. 10. 2007 - 18:10)

To je sice hezke, ze to umis, ale panske toalety jsou pro pany a damske pro damy. To by me zajimalo jak by na mne asi koukaly zensky na zachode, kdybych jim tam vlitl a vycural se 'protoze na panskych je plno a tady to jde taky'. Krome teto spolecenske nezdvorilosti vuci tomu nijakych namitek nemam. Ono by na tech zenskych zachodech taky nebylo vecne obsazene, kdyby se zenske sli jenom vycurat, utrit, umyt ruce a ven.. si myslim. Nikdy jsem nezjistoval co tam holky vlastne tak dlouho delaj takze nevim :)

Firana (Út, 30. 10. 2007 - 01:10)

Jsem zapomněla pro natvrdlé dodat,že je to sam.možné jen v sukni a bez silonek,kalhotky se dají nádherně shrnout na jednu stranu,u mně vévodí ta levá a blažený pocit v buchtičce z pohledů šokovaných samců.

Reklama

Přidat komentář