Reklama

Výprask

Mira (Čt, 30. 3. 2017 - 19:03)

Mozna i od kluka. 603 950 550

Alena (Po, 19. 3. 2018 - 12:03)

Ma tu nekdo zkusenosti s vychovou tvrdou a tresty? Mlade sub - domestic discipline a podobne? Jake? Poradi nekdo...? Dik

Krákorka 204 (So, 17. 3. 2018 - 23:03)

Tak mám video z výprasku za únor. Bylo to 309 ran NEJTENČÍ RÁKOSKOU! A na stehna! Já se počůrala 2x a 1x jsem se posrala a řvala snad na celé město! Nikdy jsem větší bolest nezažila. Každopádně video mám a zveřejním ho a s mamkou udáme toho kripla na policii :) je to skoro měsíc a ještě mám na prdeli slabé pruhy :D

pro Anabel (Pá, 16. 2. 2018 - 12:02)

Hej fakt sranda jak se tu...je nám to jasné a je nám jedno co se svými dětičkami děláš. Zda je nenecháš koukat na internet, nebo zda je třeba vůbec nenaučíš číst.

Anabel (Pá, 16. 2. 2018 - 10:02)

Hej fakt sranda jak se tu vsichni ponizujete a delate ze sebe idioty pred celym narodem proberte se vy kreteni uz z toho snu vsem jste u prdele a vratte se rychle do te kurvy z ktere jste vzesly protoze takovyhle picoviny pisou vazne jenom magori a to vy jste se svyma deckama si delejte co chcete valte je do krve a sukejte nahe na fb ale me deticky si tohle cist nebudou je vam to jasny

Tony (So, 3. 2. 2018 - 03:02)

Nesnášim výprasky! U nás...To zní jako z devatenáctého století. Proč netrestá váš táta jenom viníka? A jak se tam můžete všecky vejít na tu stoličku? Kolik vám je vlastně let?

otin (Út, 30. 1. 2018 - 16:01)

Eliško, to by chtělo...mám na to stejný názor

Jana (Po, 8. 1. 2018 - 11:01)

Nesnášim výprasky! U nás...Tak já třeba nedostává tolik, ale na rozdíl Tebe a sester na holou.

Petr (Ne, 7. 1. 2018 - 23:01)

Nesnášim výprasky! U nás...Eliško, to by chtělo používat na všechny jen tu rákosku.

Eliška (Ne, 7. 1. 2018 - 17:01)

Nesnášim výprasky! U nás probíhá výprask tak že když něco udělá jedna z mých sester dostaneme všichni tak například moje sestra Lenka si hrála v garáži a našla toluen. Čuchla si k němu a vtom na ní vlítl táta. Lenka, Lucka, Štěpánka a Simča a já samozřejmně si musíme lehnout na dlouhou stoličku a táta nám všem přiváže nohy, záda a ruce. Pak si před nás sedne a musíme si vybrat nástroj čím dostaneme. Máme: vařečku, důtky, rákosku (tou dostává nejvyšší viník výprasku) a kožené vodítko pro psa. Ihned jsem si vybrala důtky protože těmi to podle mě nejmíň bolí ale cítit to rozhodně je. No při minulém výprasku měla: Já -vařečka , Štěpka: důtky, Simča: rákoska protže zavinila nám všem výprask, pak Lenka řemen a Lucka vodítko. Jsme v pořadí: Lucka, já, Lenka, Simča, Štěpka. Vždy na konci je největší viník výprasku takže dnes Simča. A začalo se. Lucka dostala 25 ran koženým tenkým vodítkem. Bolelo to jako tygr podle toho co mi vyprávěla protože ječela, bulela, řvala a sténala po první ráně. Já dostala 25 ran vařečkou. Jednou jsem skoušela jak to vařečkou bolí a bouchla jsem se malinko že by se člověk nerozbrečel a měla jsem co dělat. A teprve tátovi silní rány. Hrůza. Lenka machrovala že řemenem vydží se nerozbrečet ale pravda sticha bvyla do 10 ran a pak ječela a nebrečela. Štěpka dostala důtkama a ta se nerozbrečela vůbec jen pofňukávala a pak nás táta odvázal a dával Simče. 50 ran rákoskou a minule se povedlo jí protrhnout kůži když ní tekla krev. Rákoskou jsem ještě nikdy nedostala ale musí to bolet a tak se snažím být hodná ale i tak je to příšerně nespravedlivé že musíme dostat všichni. Prosím poratte mi jak mám tátovi vysvětlit že kdo zavinní výprask dostane jen on aniž by mě seřezal?

Lenka (Ne, 7. 1. 2018 - 17:01)

když jste dostávali...Kláry přesně úplně stejná věc se mi stala taky. Akorát mě chtěla řezat za to že jsem lhala ale páska se hned srulovala a já se začala tak strašně smát a mamka se nejdřív tvářila že si dojde pro vařečku a nakonec se rozesmála taky a pak jsem v životě nedostala už žádný výprask

Mira (Út, 20. 12. 2016 - 11:12)

Ahoj.Stihly kluk z Brna Bystrce by rad dostal vyprask na holou od holky.Mira 603 950 550

tohno (Po, 12. 12. 2016 - 22:12)

JK: souhlasím, pravidelnými výprasky si člověk zvykne. Pokud se jedná o sub povahu, je třeba nástroje střídat i intenzitu , protože pak nejde o výprasky jako takové, ale o hru,kterou chce ona hrát v sub roli.

Nakonec je kouzelné, že jsi na to přistoupila, protože sehnat kamarádku, co takto "vyplatí" je občas nadlidský úkol.

jk (Pá, 2. 12. 2016 - 13:12)

jednou mně kámoška požádalaabych ji seřezala zadek. dala mi bičík a musela jsem ji sešlehat zadek do červena až měla modřiny. normálně prý ji to dělal partner, ale právě byla sama tak požádala mně. prý to dělá pravidelně mnoho let, protože je prý pak pevnější zadek a vypnutá kůže. musím uznat že zadek má výstavní na svuj věk. myslíte někdo že to tak je. od té doby nad tím přemýšlím zda by to nestálo za to tu bolest vydržet.

Mira (Pá, 2. 12. 2016 - 13:12)

Jsu kluk.Rad bych zkusil vyprask od holky.Mira

Martin74 (Po, 26. 9. 2016 - 11:09)

Ahoj, rád bych našel ženu, na věku nezáleží, z okolí Rumburku,Českolipsko,Děčínsko, s kladným vztahem k výpraskům pro společné chvíle.
Já jsem bezkonflitkní, tolerantní muž,42/190/93 štíhlý sport.postavy.Jsem rozvedený, tedy zázemí mám
[email protected]

Petr (Ne, 18. 9. 2016 - 18:09)

Petruško, možná bych ti mohl splnit přání...

PETRUŠKA (St, 7. 9. 2016 - 11:09)

ma to taky někdo tak ze se snazi zit v mezích normálnosti ale je to proste v nem? na chvíli to jde v sobe podtlacit ale pak zase je to silnejsi nez já. není tu nejaky pscholog který by si se mnou napsal? snazim se byt normal a chci ale nejde to.

PETRUŠKA (St, 7. 9. 2016 - 11:09)

ahojky jsem tu po delší pauze. hodne jsem psala v roce 2008 :o) dost věcí se od té doby změnilo. ze snění jsem přešla do realu a skočila do světa BDSM po hlavě . Setkala sem se s některými muži tady přímo z diskuze. s nekterými na pokec s jinými na "akci" plnou mojich pravidel které nikdo neporušil. jako dite sem na zadek nikdy nedostala a touha zkusit si to se stupňovala. řekla bych žese s tim lidi už narodí. a pak mužou rodice trosku ovlivnit prubeh .je to ve me a je to jako zavyslost. rekla bych ze je v tom i nejaka mala psychicka porucha osobnosti.nikoho ale neomezujeme a delame to mezi svými.je na svete mnhem vic úchylek který se dejou a jsou nebezpecny.

Alenice (St, 31. 8. 2016 - 17:08)

Ahoj, najde se někdo zkušený ko by poradil mladé sub ohledně domácí
discipliny , výchovy,.. zavedení toho a tak? Díky

Reklama

Přidat komentář