Reklama

Výprask

Foibe (St, 27. 6. 2007 - 21:06)

Zajímalo by mě, jak jste řekli svým partnerkám, že vás přitahuje spanking ? Nějak nevím, jak po 10 letech manželství mluvit s manželem o sexu - když chci mluvit o sexu,tak mě většinou zchladí větou "prosím tě kolik je ti roků", nebo "uvědom si, že už ti není 18". Tak se obávám, že kdybych mu svěřila, že mě vzrušuje být spoutaná a dostávat rákoskou na zadek, tak nejspíš dostane infarkt. Jak jste to řekli vy ? díky za každou odpověď.

Plyšák-na-pomaz (Ne, 24. 6. 2007 - 11:06)

Se svým miláčkem si brzo budeme hrát na školačku a pana učitele.A k tomu výprasky patří taky.Dost mě to chytlo,je to extrémně vzrušující.Já říkám,že hraní určitých rolí k tomu patří,jde mi spíš o tu atmosféru.A různý doplňky jsou taky nutný.Není vzrušující výprask třeba venku v parku,každej vás může vidět a nejde se odvázat.Mě láká třeba prostředí školy,zámku,nebo luxusní pokoj v hotelu.Musí být klid.A taky se nechci zrovna moc krotit.Neznamená to,abych holku mlátil jak Bud Spencer,spíš aby to bylo takový rafinovaný a promyšlený.Jsem moc rád,že mám takovýho miláčka,s kterým si rozumím.Zdá se mi,že jsem čím dál vášnivejší a jsem za to rád;-)

Roman (Ne, 24. 6. 2007 - 08:06)

Můžete hlasovat v anketách.
Jaká barva Vás v sexu nejvíce vzrušuje?
http://www.bondagecompanion.com/bondage-forum/viewtopic.php?t=1906
Čím se Vám líbí provádět spanking?
http://www.bondagecompanion.com/bondage-forum/viewtopic.php?t=1282
Přeji všem fandům do výprasků pěkné léto a těším se na Vaše nové příspěvky zde.
Ještě nakonec uvedu můj profil na centrum:
http://xchat.centrum.cz/~guest~/whoiswho/profile.php?uid=9202606

Plyšák-na -poma (Pá, 1. 6. 2007 - 22:06)

Já o tom taky uvažuju,že bych něco takovýho na svým miláčkovi zkusil.řemínek je sice dostupnej a snadno se převáží,ale s tim bičíkem by to bylo takový jiný.Já jí řežu výhradně přes velkou sukni,aby to nebolelo a kvůli tý atmosféře.Mám rád princezny.

Roman (Út, 22. 5. 2007 - 16:05)

To je fakt, co se týká té dobré pružnosti. Mám jeden drezurní bičík 130 cm dlouhý, super-pružný s gumovou tvarovanou rukojetí, který je opravdu skvělý na "ovládání".
Ty tvrdší moc příjemné nejsou, ale záleží na vkusu a také na tom k jakým "hrám" se přesně bude používat, nebo jestli půjde jen o doplněk k erotickému oblečení.

Milan (Út, 22. 5. 2007 - 15:05)

Bičíky a ostatní cajky vyrábím už několik let. Ale speciálně na BDSM. Koňácký bičíky mají dole plácačku ohnutou, malou a poměrně tvrdou... Já dělám o něco větší a hlavně dvojité a nespojené. Takže i malá rána plácne jako by to byla řacha. Bičíky na koně jsou mnohem tvrdší - já používám velmi pružný laminát - aby se dalo bičíkem jen pérovat nebo kmitat....

Plyšák-na-pomaz (So, 19. 5. 2007 - 21:05)

Plánuju napsat taky několik povídek na téma erotický spanking.Né žadný tvrdý S/M ale spíš taková rafinovaně perverzní romantika.Dík za adresu,určitě se tam zastavím a přispěju.Můj miláček třeba taky.Inspirace není nikdy dost.

Roman (Čt, 17. 5. 2007 - 09:05)

Tak jsem se odhodlal a napsal a zveřejnil první moji povídku.Pokud Vás láká čtení erotických povídek, či by jste chtěli sami napsat a zveřejnit vlastní, můžete jako já učinit na www.marteen.cz
Název autora je: " Erotický spanking"

dorian (Út, 15. 5. 2007 - 04:05)

Ahoj lidi,narazil jsem na vaši diskuzi a musím vám říct, že se to moc pěkně čte :o) Já osobně patřím mezi velké vyznavače spankingu, oboustranného, a vše s tímto tématem spojené. Zkušeností už jsem získal poměrně dost, ale poslední dobou nemohu najít tu správnou spřízněnou dušičku. Má poslední přítelkyně to myslím praktikovala jen kvůli mě a to už vážně nechci zažít. Kdyby se tu náhodou našla nějaká stejně upřímná duše jako já moc rád byc si s ní třeba jen popovídal :o)) dorian30"eznam.cz

Plyšák-na-pomaz (Po, 7. 5. 2007 - 21:05)

Já jsem našel starej rybářskej prut z bambusu.Chtěl jsem ho vyhodit,protože mám lepší,ale ta špička by se k tomu dala dost dobře použít.Uvidíme,třeba to bude dobrý,ale musí se dávat pozor,aby to nebolelo.Ale v tom,že je bičík sexy,máš pravdu.Hned je ta atmosféra taková jiná,romantičtější.Ještě dodávám že svojí holku nemlátím na holou,ale jedině přes plesové šaty s velikou sukní,ta látka je příjemná a sexy a do výprasku se můžu víc opřít,protože nehrozí riziko poranění,navíc mám princezny moooc rád;),zkus to taky,doporučuju.Je to takový rafinovanější.

Roman (Po, 7. 5. 2007 - 07:05)

Přírodní prut na jaře by měl být pěkně pružný, kdyžtak napiš jaký jste vybrali. Slyšet asi bude víc, než ten kabílek s tím řemínkem a také bude hůř skladnější - pokud při objevení nechcete někomu vysvětlovat na co to máte. Co se týká bičíků, je to investice na léta a pochybuju, že by jsi ho s partnerkou brzy opotřeboval.Navíc jsou dost sexy. Co se ceny týká, pokud nechcete nějaké důtky(ty se dají pořídit kolem 700,-),tak doporučuju prodejny chovatelských potřeb pro koně,kde mají drezurní a skokové bičíky od pár desetikorun do stovek.Sám několik vlastním a jsou lepší pružnější a ohebnější.Taky se tam dají levně pořídit dlouhé třmenové řemeny(130 cm)na případné připoutávání aj. věcičky.

Plyšák-na-pomaz (Ne, 6. 5. 2007 - 11:05)

Zkusil jsem použít takovej slabší koženej řemínek a je to lepší než te USB kabel ,jak jsem tuhle psal.Šlo mi o to,aby to nebylo něják slyšet.A příště vyzkoušíme nějákej prut.Malá navrhle,že by mohla dostat i nejákým bičíkem,ale ty jsou drahý,takže uvidíme.

Návštěvník (So, 5. 5. 2007 - 23:05)

kanec: tě měla mařena pořádně dopráskat!!! abys nemusel žvanit pořád blbosti!

Plyšák-na-pomaz (So, 5. 5. 2007 - 18:05)

Jo,to se občas stává.Ale klepáčem na koberce?Není to moc ujetý?

jiříček (Út, 1. 5. 2007 - 17:05)

kanec má v hlavě hoven ranec.!!

Barborka (Út, 1. 5. 2007 - 14:05)

Kanec má dnes konečně svůj den a svěřuje se, jak to s ním je doopravdy. To je tak milé.:-)

kanec (Út, 1. 5. 2007 - 09:05)

Jednou me marena tak spraskala klepacem na koberce, az me v hlave preskocilo a jsem z toho tak vypatlanej, ze nevim co se sebou. Proto vas tu tak casto otravuji,ale treba se to tou castou masturbaci spravi.

Franta (Po, 30. 4. 2007 - 14:04)

Pro Jíťu: Abych řekl pravdu, až tak prostě jsem to zase nemyslel, abych někam dojel, tam mě zmydlili a já jel zase zpět. Mnohem více si to představuju jako hlubší a možná i romantičtější vztah (i když může jít i o přátelství, ne o vážný vztah, ale ten by byl lepší), ke kterému budou patřit pěkné, a někdy třeba i důkladné, výprasky. V žádném případě mě nezajímá bezduché mlácení, ať už kohokoliv.

Franta (Po, 30. 4. 2007 - 14:04)

Ahoj Romane! Díky za přeposlání, uvidíme :-).

Jíťa (So, 28. 4. 2007 - 23:04)

Franto,tak přijeď za mnou do kolína,já tě spráskám jak psa dostaneš co se do tebe vejde.

Reklama

Přidat komentář