Reklama

Výprask

Marek R. (So, 14. 2. 2015 - 23:02)

Hledám harmonický trvalý vztah, pokud možno do konce života se ženou co ráda chodí v sukních a pravidelně vyžaduje dostat výprask, Jmenuji se Marek a jsem z Brna, věk 40 let. Mobil 721 499 959

Marek R. (So, 14. 2. 2015 - 23:02)

Hledám harmonický trvalý vztah, pokud možno do konce života se ženou co ráda chodí v sukních a pravidelně vyžaduje dostat výprask, Jmenuji se Marek a jsem z Brna, věk 40 let. Mobil 721 499 959

caramela (Pá, 13. 2. 2015 - 10:02)

Přeji pěkný den,
ráda bych dostávala pravidelné výprasky od starší přísné ženy v letech od 50 do 65 let. Pokud bude psát muž, tak má smůlu, na první schůzce u kafe ho stejně prokouknu, takže, pánové, nesnažte se, prosím. Pokud má nějaká žena zájem, tady je kontakt na mě [email protected] (Pozor na dvě a po prvním písmenku). Nechci sběratele fotek, fotku pošlu až když uvážím, že je to i z druhé strany vážné, takže rozhodně ne po čtyřech konverzacích atd. Pokud máš/te zájem, tak prosím, napiš/te. Hezký den ;-)

K... (So, 29. 11. 2014 - 00:11)

To je zvláštní.... já...Šárko,též mám přítele kterému když sem řekla že se mi tohle líbí tak napsal že on to nedokáže. Avšak jsem ho začla mlátit já,štípat,kousat...A on mi to vrátil...bylo to super a sám zjistil že se mu to moc líbí. Takže toto realizujeme dál ;)....mě je 17,příteli 24...nekombinujeme to se sexem... jen je to trest za naší neposlušnost ;)

petr (Ne, 9. 11. 2014 - 11:11)

chtel bych se nechat serezat divkou nebo zenou moc mito vrusuje a na oplatku bych ji zlibat chodidla nebo cokoliv by si prala

petr (Ne, 9. 11. 2014 - 11:11)

vyprask me strasne vzrusuje chtel bych ho prozit jestli se najde nejaka zena tak bych mel zajem nechat se serezat hezky na holou

Pavel (So, 8. 11. 2014 - 21:11)

Jako kluk jsem nedostával výprask.Ve třídě jsem se cítil méněcenej, když se kluci strachovali po průšvihu čím a kolik dostanou.
A když po třídní schůzce si včetně holek ukazovali na zadku jelita, tak jsem jim záviděl.Dnes mě láká dostat výprask při sexu, ale nevím jak to říc přítelkyni, aby si nemyslela kdoví co.

martin (Pá, 24. 10. 2014 - 10:10)

já si ve výprascích...Me bys mohla mlatit jak bys chtela.ja si ve vyprascich libuju.chci dostavat

martin (Pá, 24. 10. 2014 - 10:10)

I já jsem v détstvi...Ja dostavam porad na holou a je to super.miluji varecku i rakosku

Jitka (Po, 15. 9. 2014 - 12:09)

Naše mamka nám vždycky dala na výběr: týden domácí vězení bez televize, bez telefonu a bez kapesného, anebo výprask.
Tak jsem většinou raději podstoupila to minutové bití. Ale žádná legrace to nebyla, velká vařečka, minimálně pětadvacet na holou, řvala jsem na celý barák.

Marie (Po, 8. 9. 2014 - 10:09)

Já jsem doma dostávala asi 15 let střídavě vařečkou a rákoskou. Často a hodně.
O výprasku, i když se mu říká eufemisticky spanking, už nechci nikdy ani slyšet.

Mir (Út, 19. 8. 2014 - 13:08)

já si ve výprascích...Mužem si povídat o zážitcích ve spankingu máš-li zájem napiš [email protected] dík a pa

Mir (Út, 19. 8. 2014 - 13:08)

Vyplácet bys chtěl co? Ale...Ano máš pravdu mlátit kolem sebe to není umění,ale udělit výprask tak aby se sexualně uspokojily obě strany holt to chce zkušenosti a používat mozek.

Petr Strnad (Pá, 18. 7. 2014 - 13:07)

I já jsem v détstvi dostával výprask někdy přes kalhoty nebo trenky,ale nejčastěji jsem výprask dostával na holý zadek,a to mnohdy i takový až jsem měl zadek pořádné rudý s nabíhajícími jelity,stejný výprask bych zaslouźil dostávat i dnes,mobíl:7739ö1339.

lubos (Ne, 6. 7. 2014 - 12:07)

Ja dostavam temer kazdy den remenem nebo vareckou nekdy i placackou ato vyhradne na holy zadek.Pritom musim byt sleceny cely do naha,aby tam nic neprekazelo.Pak jsem prehnut pres zidli nebo postel a dostanu nekdy i 50 ran,ze si pak ani nesednu.Navic musim mit zadek navlhceny vodou nebo pytralonem,aby to poradne stipalo a zadek byl poradne zmalovany do ruda.Trenky si nesmim vzit vubec,pry skoda rany,ktera padne vedle a na hruby pytel hruba zaplata.

bretpitt (So, 5. 7. 2014 - 18:07)

Právě takového chlapa jsem...Chtél bych tu holku co chce nařezat a postarám se o ní

Kate (Út, 29. 4. 2014 - 11:04)

já si ve výprascích libuju, teda v těch mě udílených. nedokážu si představit že bych měla někomu nasekat já :D
trošku jsem fantazírovala a zapisovala a na výsledek se můžete juknout sem: http://tajne-choutky.webnode.cz/

d (Pá, 17. 1. 2014 - 20:01)

Máte tu někdo ask.fm z těch co dostávají popřípadě odkaz

Lenka (So, 11. 9. 2010 - 17:09)

Já teda nejsem žádná masochistka, ale mám pro tuto pochopení. V menší míře to mají stejně všichni. S přítelem sice neprovozujeme nic jako je toto, ale třeba když kvůli něčemu histerčím (nestává se mi to často), tak mi jednu pořádnou střihne, aby mi srovnal. V tu chvíli jsem sice uražená, ale pak s odstupem času jsem ráda, že dovede být chlap a jednu mi lísknout, protože se o něj můžu opřít a vím, že není žádná máčka. Tak si umím představit, že někdo to má rád i víc nebo že to má někdo naopak a pak je zase ta žena ta silná. A ta paní, která dělá na psychiatrii by nás asi chtěla mít všechny podle jedné šablony.

MilanXD (So, 11. 9. 2010 - 12:09)

Docel ahezký a vše vysvětlující článek...
http://zena.centrum.cz/sex-vztahy/vse-o-sexu/2010/9/9/clanky/kdyz-zena-bicuje-zenu/

Reklama

Přidat komentář