Reklama

Výprask

Ivana (So, 28. 8. 2010 - 14:08)

Ahoj subinky. Rád bych touto...Pro všechny co píší do tétp rubriky, pracuji na psychiatrii na uzavřeném akutním příjmovém oddělení, nepotřebujete náhodou pomoc? to, co tady čtu je nenormální, mám pocit, že u nás žijí samí úchylní devianti a vy nic jiného nejste.

legolas.dom@cen (Ne, 15. 8. 2010 - 10:08)

Ahoj subinky. Rád bych touto cestou poznal sympatickou submisivní dívku/ženu, která má stejně jako já zálibu v bondage, rafinovaném a jemném SM. Zkrátka hledám subinku pro život. Jsem rozumný a pohledný mladý muž (28,VŠ), který by rád poznal spřízněnou dušičku. Rozum a zdraví ti nesmí být cizí. Platí pro Pardubický a Královehradecký kraj. [email protected]

Eva (St, 28. 7. 2010 - 12:07)

ty seš ale vychcanej. O místo se mám postarat já a ty mi za to nabídneš to, co nabízí každý bez kladení podmínek a ještě bude rád, když zrovna na něj padne volba? Prober se!

spanking25nahol (St, 28. 7. 2010 - 12:07)

Hledám Paní, která má ráda spanking a mohla by si to na mém zadku pravidelně užívat. Výprasky by se odehrávaly u Vás. Na oplátku nabízím sexuální uspokojení, případně dle dohody. Praha

Roman (Pá, 23. 7. 2010 - 13:07)

Prostory a seznámení

Ahoj, hledám pro sebe a partnerku vhodné místo na spanking, pouze žena(y). Na oplátku možné zúčastnění se a splnění si přání. Pouze Praha. Své nabídky pište na e-mail [email protected]

Zdeněk (So, 10. 7. 2010 - 19:07)

Ahojky, také mě vzrušuje...Nechceš se sejít můžeme to spolu zkusit odpověz .Jsem z Prahy

Roman (Pá, 18. 6. 2010 - 14:06)

Ahoj, jsi žena z Prahy a láká Tě obdržet výprask i orgasmus? Tak dej o sobě vědět.

[email protected]

Orientovanej (Út, 8. 6. 2010 - 01:06)

Ahojky, jsem z Čech a taky mám orientaci.

Pavlina (Po, 7. 6. 2010 - 14:06)

Ahoj všem, já to mám...Ahojky, také mě vzrušuje výprask, jsem z M.B

Marky Ramone (Út, 1. 6. 2010 - 14:06)

Najdu zde slečnu,která by se ráda přátelila s mladíkem co rád vyplácí přes sukně a pak na holou? Normálně bych sem nelezl,ale i slušný člověk má prostě orientaci a za komošů vše bylo potlačováno,jedině zde je šance,protože inzerce je neseriózní.Omlouvám se zároveň,že sem dávám tak trochu inzerát. Email je [email protected] Jsem z Brna.

! (Po, 31. 5. 2010 - 13:05)

ahoj, je mi 36,188 cm,...Pridat prace !!!!!

martin (Po, 31. 5. 2010 - 13:05)

ahoj, je mi 36,188 cm, štíhlé, sport.postavy.Rád bych našel přísnou ženu s pádnou rukou, která by mne dala na holou jako zlobivému klukovi...vařečkou, páskem apod.Zkušeností mám celkem dost, jen zrovna teď nění žádná, která by se toho ujala.
[email protected]

PETRUŠKA (So, 29. 5. 2010 - 23:05)

Mila Petrusko, staci napsat...JSEM fakt hodná....lidi se mění.Něco mám už za sebou a ted si dávám pauzu..vstřebávám

Gorgó (Čt, 27. 5. 2010 - 12:05)

No koukám, že se tady...To je tak sexy... Už dlouho takový přívěšek sháním poradíš prosím výrobce, můj e-mail [email protected]. Díky

katka (St, 5. 5. 2010 - 16:05)

ja jsem dostavala na prdel jako mala a musim rict ze me to opravdu nevzrusovalo, zacit to znova tak dotycneho kopu do prdele.

ramone (St, 5. 5. 2010 - 11:05)

Vyplácet bys chtěl co? Ale...Vyplácet bys chtěl co
Vyplácení musí dělat oběma stranám radost,dle hohody počet ran,intenzitu a polohu.Hlavně pro radost obou stran

MilanXD (Čt, 22. 4. 2010 - 14:04)

:-)))) Já sice nejsem z Brna, ale z Prahy a i když znám těchto lidí asi tak 1000, tak se rád seznámím s novou jelitchtivou ženou. :-)))))
www.eroticke-pomucky.cz
mail je v redakci - autor webu.

Panavl (Čt, 22. 4. 2010 - 10:04)

Ahoj,
jsem taky z Brna a hledám kamarádku nebo partnerku, která má ráda nebo by chtěla vyzkoušet výprasky. Rád poznám i lidi, kterým se to líbí.
Mail: [email protected].
P.

Pavla (St, 21. 4. 2010 - 01:04)

Jsem z Brna a rád vyplatím...Vyplácet bys chtěl co? Ale máš na to? Tvářit se jak pan táta a mlátit zvladne každej...Používáš u toho i hlavu?

ramone (Pá, 16. 4. 2010 - 13:04)

Jsem z Brna a rád vyplatím Brňačku,budete li nějaká chtít vyhrnout sukni,tak [email protected]

Reklama

Přidat komentář