Reklama

Výprask

Pavel (Po, 21. 4. 2008 - 20:04)

Aleno,budu rád,když mi napíšeš víc. pavsedlacek"seznam.cz

Alena 2 (Po, 21. 4. 2008 - 18:04)

Klidně ji nabij a pořádně do jelit a uvidíš... Určitě se ji to moc líbí. I když možná ne přímo sexuálně, ale psychicky určitě.

Pavel (Po, 21. 4. 2008 - 18:04)

To jsi psala mě?

PETRUŠKA (Po, 21. 4. 2008 - 16:04)

Tak sem nekoukej když sme jiný a nemusíš nám to psát.každý máme svého koníčka ,ikdyž někdo o tom jenom sní.
No tak já bych dospělou dceru už výpraskem na zadek nebila.Ale je třeba jako my.a líbí se jí to.

Alena (Po, 21. 4. 2008 - 14:04)

Také ráda provokuji,abych byla bita.Adresa Chrenovice"seznam.cz

Pavel (Po, 21. 4. 2008 - 14:04)

Moje dospělá dcera se mě snaží vyprovokavat tak,aby došlo k výprasku.Naposled byla bita včera v neděli,když se od 8 do 10 hodin producírovala vkalhotkách a několikrát jsme jí upozorňovali,aby se laskavě dooblékla.Jsem zvědavý,zda mi někdo vysvětlí,zda jsem normální já nebo ona.Pokud dostanu rozumnou odpověď,rád zašlu meiloovou aresu.

Prisny_Pan (Po, 21. 4. 2008 - 11:04)

Ano, jsme. Z tvého pohledu. Coz nam je srdecne jedno.

org00h (So, 19. 4. 2008 - 06:04)

Lidé, jste zvrácení!

Jirka (Pá, 18. 4. 2008 - 22:04)

Ale o to mu třeba jde. Mně by se líbilo dostat od holky na zadek a pak jí to vrátit. Nebo naopak, byl bych na ni tvrdý, aby mi to pak mohla vrátit ještě víc.

PETRUŠKA (Pá, 18. 4. 2008 - 22:04)

Králíček jak milé :o)
aby se mi to ale nezalíbilo.co pak.?to není mlácení-to vypadá jinak ,to je dobrovolný.
ono nařezat ti může každá ale aby to uměla.špatně padnutá rána ti může udělat pěkný bebíčko .

králíček (Čt, 17. 4. 2008 - 23:04)

Já ti kašlu na mlácení ženských, Petruško. Nechtěla by tu nějaká hezká slečna zbít mě? A třeba ne jednou :)

PETRUŠKA (Čt, 17. 4. 2008 - 21:04)

koukám nikdo nic nepíše :o/ všichni šli do sebe a nikdo nemyslí zvrhle??

PETRUŠKA (St, 16. 4. 2008 - 22:04)

Tak Pavlíku vysvětli nám koho jsi a jak šel vychovávat??
Neuhodil-moje rodiče mě nikdy nebili jen mamka pořád řvala a po puse mi dala jednou a táta taky za celé mé dětství.
četla jsem článek-jak ze mě matka vychovala spankera.tam máma bila bráchu a toho kluka ne a spank se mu ted líbí.
u nás to bylo zase že já něco provedla a kámoška dostala na zadek a já doma né.no a ted to chci hlavně zkusit jeké to je.a tak ze mě rostl docela hajzlík ve 13letech jsem utekla z domova :o) hledali mě policajti mě a kámošku.v skoro 15 sem z legrace napsala dopisy na rozloučenou jako že se otrávím a táta je našel a přečetli si je.domu sem si chodila jak sem chtěla........prostě hajzl kterýho měli seřezat!!!!!!!!!!mě tohle dělat synek tak si nesedne :o/
někdy sem si říkala že mě mě asi nemají moc rádi když je jim jedno co dělám.
no stačí nebudu ze sebe dělat chudinečku .občas si dali i pivko ale to asi každý rodiče a pak sem si dělala úplně co sem chtěla.
jak občas někdo říkává budu své děti vychovávat jako mě moji rodiče ,tak já tvrdím opak já je budu bít protože mi na nich záleží .pokud nejde o týrání tak je bití většinou z lásky.
ale když mi synek vběhl do silnice tak sem se na nějaké bití ani nezmohla :o(

Prisny_Pan (St, 16. 4. 2008 - 16:04)

Zdravim ve spolek,
tak by me zajimalo, kolik lidi sem chodi jen "na kukacku" a nezapoji se do diskuze.

Milane: nedavno jsem mluvil s jednou milovnici spanku a ta chudak dopadla. Vzala si za (uz druhyho) muze chlapka, ktery byl pro spank a to byla hlavni pricina proc ji pritahoval. Nanenstesti padla na takovyho, ze kteryho se vyklubal uchyl. Ale az po vic nez roce. Neudrzel se a rezal ji pres stopku, zle do krve. PAk se ji priznal, ze to o sobe vi a je to hlavni duvod, proc se dal k policajtum.
Takze ona se samozrejme s nim boji dal cokoli zkusit a pri tom ji spank chybi. Doma ma "spanekera" --- a hleda ho zas jinde, jako driv.
Pouceni:
1) se spankery si uzivame, ale neberem si je
2) je to nakonec vzdy trochu risk - jako vse v zivote.

Pro Petrusku: Nikdy na 100% nevis, co v kom je ukryte. Ale kdyz nezariskujes, nic nezazijes. Chce to pouzivat rozum, zvlast zpocatku. Nastesti vetsina uchylu se prozradi dost brzy.

JOJ...tohle je na dlouhou debatu.

Milan (St, 16. 4. 2008 - 07:04)

Tohle s výchovou nemá absolutně nic společného. A pokud si to někdo plete nebo spojuje, tak by potřeboval smrkovou šišku do zadku.
Já jsem dominantní - a docela dost. Mám dvě děti a nikdy (slovy NIKDY) jsem je neuhodil - stejně jako manželku.
Chlap, kterej bije ženu je rozbředlý hovado, který má komplex sám ze sebe a hojí si to na ní. Pokud je ta ženská svině nebo špína - tak ať jí vyhodí a nebrečí pak. Ale aby se předváděl metrákovej chlap na vyděšený buchtě .... Na to je nejlepší rozumnej syn.
Jeden takovej týpek takhle dotloukal manželku kousek za Prahou. 18ti letej kluk jednou viděl, jak jí zase kope do břicha, vzal kudlu a zabořil mu jí až po střenku do zad. A jak tak fotr lapal po dechu - došel v klidu pro jeho bouchačku a popravil ho. Dostal od prezidenta milost...... A tak to má být...

PETRUŠKA (Út, 15. 4. 2008 - 22:04)

JO v pohodě.je dobře že si to napsal.at ostatní vědí co jim může napsat nebo komu můžou naletět.Já nejsem urážlivka.Nebyla sem doma a neměla sem přístup k pc.Měla sem abstáky po netu.člověk se rychle stane závislákem.
Vychovávat???nebít moc jestli jde o děti :o/

Pavel (Čt, 10. 4. 2008 - 23:04)

No koukam, ze jsem tady uz dlouho nebyl..
Neni cas.. Musim vychovavat.. :-)

Milan (Čt, 10. 4. 2008 - 23:04)

Ale ja to vubec nemyslel proti Tobe! To sis to spatne vysvetlila. :-P
Bylo to jen obecne zamysleni..... Omlouvam se, jestli to tak vyznelo ;-)

PETRUŠKA (Čt, 10. 4. 2008 - 12:04)

NO TEDA?? :O( CO PAK TO O MĚ PÍŠEŠ:O/
JÁ NIKOHO NEBALÍM ,NIKOHO NEHLEDÁM,NIKOHO SI DOMU NEZVU,PO NIKOM NECHCI PRACHY ANI DOBÍT KREDIT(MÁM PAUŠÁL HIHI),NIKOMU NIC NESLIBUJU.!!!!JSEM KDO JSEM.
JE FAKT ŽE SI MŮŽU VYMÝŠLET SPOUSTU VĚCÍ ALE MYSLÍM SI ŽE TO BYCH PSALA EXTRÉMY NEMYSLÍŠ?A JÁ SPÍŠ SE DĚSÍM TĚCH DRSNĚJŠÍCH SM PRAKTIK A TVRDÍM ŽE BYCH DO NICH NEŠLA.
KRASAVICE NEJSEM,TWIGI TAKY NE.NORMAL HOLKA CO JE ZMATENÁ SAMA SE SEBOU A NEVÍ JESTLI MÁ SVOU ÚCHYLKU V SOBĚ PODTLAČIT NEBO SE ROZJET.
ASI BY SES DIVIL ALE NAPSAL MI JEN JEDEN ČLOVĚK A POSLAL MI EMAIL DVAKRÁT STEJNEJ :O) =O)

Milan (Čt, 10. 4. 2008 - 08:04)

:-)))))))))))))))))
Heh Teď se Ti sypou nabídky a největší legrace je ta, že to vůbec nemusí být Petruška, ale nějakej rychlej srandista :-)

Jednou jsem pátral - proč vlastně se Ti kluci vydávají za atraktivní nebo žádané holky. A jeden mi prozradil naprosto lapidární věc - dej si na seznamku fotku nádherný holky nebo napíšou, že to chtěj do všech otvorů od třech kluků naráz a pak jejich psa - ale že brzy letí fotit plavky na Karibik. A nebo že bez výprasku neusne apod. Přijde jim záplava nabídek - oni si vyberou tu nejlepší a nejrozumnější a tu pak sami používají na balení.... A hned mají encyklopedii stylů a mnohdy skvělé fráze.

:-)))))))))))))))) Asi tu virtualitu miluju :-)

Reklama

Přidat komentář