Reklama

Výprask

Prisny_pan (St, 2. 4. 2008 - 13:04)

Petruško, je tu jedno další řešení, které už použila nejedna žena nejistá reakcí svého partnera a neochotná riskovat odmítnutí, zesměšnění, ale taky třeba zjištění, že to pro ni vlastně není, že si to jen představovala a realita ji zklamala.
To řešení je: zkus to někým jiným, kdo bude diskrétní a koho v případě neúspěchu, trapasu nemusíš už nikdy vidět. Ale neměl by to být začátečník v oboru. :-)

PETRUŠKA (St, 2. 4. 2008 - 08:04)

AHOJ já to říkala máš to zmáklý.už hodněkrát sem si představovala nějakou situaci a nic.jsem prostě srabík.je to hrozně těžký.když už se k tomu odhodlám tak si myslím že v tom žádně vzrušení nebude ,jen bolest.v našem vztahu je on ten dominantní a bojím se že pak mu to stoupne do hlavy jěště víc.Jednou jsem dostala odvahu v sms a napsala mu že doma je nepořádek takovej jako když odešel na odpolední.a že malej už spí a než aby na mě zase řval tak at mi dá na zadek.hm a on mi napsal že řvát nebude :o/mě vzrušuje pásek.bič mě děsí.důtky mě taky nějak neberou.

milan (Út, 1. 4. 2008 - 16:04)

Petruška. S tímhle problémem za mnou přišla už řada lidí. - Dokud to ještě nevíš - jak bude reagovat, máš šanci, ale mnohdy se to partner dozví a rezolutně odmítne. S tím se pak hýbe už těžce.
Výprasků je obrovská spousta a stejně velká spousta je přístupů k nim. Takže může existovat zbičování do krve plné obrovské srandy a chechotu a na druhé straně obrovský nářek pod důtkami, které nebolí ani přes obličej. Může jít o atmosféru, o bolest, o pokoru, submisivitu, ponížení. Slovo "výprask" je něco jako slovo "auto". Obě v sobě zahrnují spoustu možností.

Mě by spíš zajímal ten blok, který máš proti tomu mu něco naznačit. Až něco vyvedeš - ohni se mu přes koleno a ve srandě mu řekni. "Prosím o potrestání - pantáto!" a vyhrň si sukni - musí to být legrace. Když to klapne a zasmějete se tomu, vlez mu na klín stejným způsobem jako naposled, ale už do toho dej víc erotiky.... A prozraď mu, že se Ti to moc líbilo - až Tě to samotnou překvapilo. (Žádné - že o tom už půl roku sníš!!!! On je ten samec, který to v Tobě probudil! Jeho moc, síla, velikost. Jsi z toho celá zmatená... ) Jestli se dozví, že sis to vysurfovala na Netu a pak ho lstí donutila abys to mohla zkusit - nejspíš dostaneš neconsensuální a nezapomenutelnou dělofku. Až prozradíš, že Tě to vzrušuje a on se za tímto účelem pustí do nějaké akce - dej najevo vzrušení mnohem víc, než bys to cítila. Pamatuj, že je-li to inteligentní chlap - jde mu o uspokojení partnerky především. A najde-li způsob, který jí dostává do vrcholné extáze - je schopen s nadšením dělat i věci, které by před tím dělat nechtěl. = neuč ho jak na to - Ti nařezat...., uč ho dělat cokoliv, co Tě vzruší...

PETRUŠKA (Út, 1. 4. 2008 - 08:04)

ahoj on neni na bití .táta ho byl páskem a když už ho chci vyprovokovat k tomu aby mi dal na zadek ,tím že biju já jeho tak řve jako blázen au au au.a dá mi jednu.on má 100kg ja 59kg (není tlouštík)ale má velký ruce a sílu takže když bouchne tak je to cítit až až.takže mi dá jednu ránu ale velkou a řadši nepokračuju protože by mi byl schopnej dát přes"hubu"než aby mi dal na zadek.takže když ho provokuju tak mi říká přestan nebo ti jí jednu fláknu.představa že bych si o výprask řekla je pro mě nereálná.na to se hrozně stydím.jsem spíš taková ukecaná veselá snažím se být neušláplá.a tohle by mu asi fakt vyrazilo dech.jednou sem zadala na vahledávači -výprask a pak sem projela všechno co se dalo.myslela sem si že se mi líbí sm.nevěděla sem o nějakém spanku.zatím vím že mě vzrušuje se dívat na videa....vím že když dostanu málo tak mě to taky vzruší.hodně bych chtěla asi dostat jednou jen abych věděla jaké to je.a pak už jen málo.jsou tady super názory.hlavně Milan je borec.ví toho hodně.ono by to trestání taky moc u nás nešlo máme 2letýho synka a ten jak vidí že tátovi jednu plácnu tak běží a přidá mu :o)

Ja (Po, 31. 3. 2008 - 20:03)

nj musi odlisit kdy jen provokujes a kdy uz je ta hadka vazne:)

PETRUŠKA (Po, 31. 3. 2008 - 11:03)

AHOJ je mi 24let a na zadek jsem nikdy nedostala.libí se mi představa že by mě přítel ohnul přes koleno a místo hádky když něco udělám mi prostě nařezal(za trest tak aby to bolelo).a nebo před sexem ale to jen něžně(za odměnu).ale pro něj by to asi bylo nenormální.škoda.přitom ja si mylsím že by to mohlo vyřešit hodně našich hádek.ale bojím se že by udělal chybu on a ja bych se ozvala a dostala bych výprask já se slovy že se chci hádat.je to těžký

Alena (St, 26. 3. 2008 - 19:03)

Ahoj holky, dneska jsem dostala úžasný výprask rukou, řemenem a rákoskou na holou prdel. S tím mužem jsem se seznámila přes internet. Vše probíhalo podle domluveného scénáře, žádné sex. Obtěžování. Zadek mám teď ale samé jelito a podlitinu. Ale to jsem chtěla. Která by to chtěla zkusit-té můžu dat číslo. Pište si na Alenne84"seznam.cz Ps:tento pan je z Ostravy, je mu 44 a má pořádně tvrdou ruku.

milan (St, 26. 3. 2008 - 09:03)

Pavle - Jen to nepřežeň!!! Navíc endorfin potřebuje pár sekund na to - aby se správně rozjel. Spanking je věda, která je všeobecně velmi podceňovaná. Dávej malé rána a pomalu zvyšuj. - Domluvte si nějaká hesla nebo gesta - aby viděl kdy jsi už na hraně... Neboj - tahle hranice se časem velmi posune :-))) Žena na počátku je velmi citlivá a rány jsou bolestivé. Před orgasmem už necítí téměř nic - tak to hned nepřežeň - i když se bude tvářit jako že chce podstatně víc. - Po vystřízlivění by byla smutná. Některé důtky zanechávají viditelné stopy. Kup si Liothon200 a Hiruroid. Bude-li mít jelita - ať si vleze do teplé vody - rozmasírovat pod horkou sprchou - pak namazat krémem a po několika hodinách zase zopakovat. Zmizení modřin se výrazně urychlí. Za půl roku se jí modřiny přestanou dělat.
Pro začátek vyber důtky se širšími a lehčími prameny. ?ím je řemen tvrdší a těžší - tím je to bolestivější.

Střídej údery s rotací = roztoč důtky třeba nad zadečkem, stehny nebo opatrně i zády a nech konečně jen jemně a rychle za sebou švihat pokožku. S opatrností to lze i přes vagínu. Pokud budeš bít - pak pauzy mezi ránamai dělej i 5 vteřin.

Johny (Út, 25. 3. 2008 - 00:03)

Pavle, říká se, že v sexu je normální vše, co vyhovuje oběma partnerům. Klidně ji sešvihej. Třeba tomu přijdeš na chuť a vyzkoušíš to i na sobě. Co já bych za to dal, kdybych měl takovou přítelkyni. Nestyď se a neváhej.Čau.

Pavel (Ne, 23. 3. 2008 - 16:03)

Moje přítelkyně mi koupila k narozeninám důtky a chce,abych jí před milováním sešvihal.Je to normální

Milan (Ne, 9. 3. 2008 - 20:03)

No koukám, že se tady sešla skvělá dvojka :-) Mě se zase stalo, že jsem byl na jednání u ředitele jednoho luxusního interhotelu a sekretářka nám přinesla kafe. Já jí srdečně poděkoval a trochu významnějí se na ní podíval. Neměl jsem kravatu a hrál jsem si s přívěskem na řetízku. Tam nosím Trojnou monádu = znak BDSM. Slečna to stoprocentně znala, protože jí málem to kafe vypadlo z ruky. Já si s tím hrál nevědomky, ale pak mi došlo - že pro lidi co to znají to bylo jasné gesto a to - že "věděla" bylo víc než transparentní. CHudák ředitel asi ani netušil, jaký poklad tam schovává :-))))

mija (So, 8. 3. 2008 - 09:03)

Zuzko naprosto s tebou souhlasim, odhadnout se to opravdu asi neda. O to prijemnejsi prekvapeni, kdyz se trefis. Vyprask je neco, co proste k skvelemu milovani patri. :-)

Zuzka (So, 8. 3. 2008 - 08:03)

pro Prisny.Pan:
není, já myslím, že nás je fakt docela hodně, ale je také hodně lidí, kteří mají tyhle "choutky", ale neví o tom. A odhadnout? Tak to se mi opravdu nedaří, byla jsem nedávno na malé oslavě s firemními kolegy, tak jsem tam provokovala jednoho a po pravdě jsem přemýšlela nad tím, zda je, nebo není dominantní, protože ve své podstatě tak vystupoval. Člověk ve své podstatě dokáže být dominant tedy, ale uvnitř a pak když dojde na nějakou intimní záležitost, je pak něžný srdcař. Ale to samé jsem měla možnost zjistit naopak, zcela nenápadný člověk se mi pak zjevil, coby dominant. To snad odhadnout ani nejde. Ale měla jsem štěstí kdysi na člověka, který mi (samozřejmě z legrace) vyhrožoval, že dostanu, ve stejném tonu jsem mu sdělila, že pochybuji, že na to nemá .. a odpověděl mi tak, že mne přesvědčil :), ne, nedostala jsem od něj :-D mnohdy stačí pár slov .. ale ne každý je tak otevřen :)

Eva (St, 27. 2. 2008 - 18:02)

Poradíme Vám jak zdravě, bezpečně a dlouhodobě zhubnout. Přizpůsobíme se Vašim potřebám i životnímu stylu. Garantujeme Vám dosažení cíle, veškeré informace zde: www.snama.cz/dieta

Prisny.Pan (St, 27. 2. 2008 - 03:02)

Zuzi,
neni nas tak malo, jen se nejak nemuzem najit. Jak ty tipujes, ktery muz je "naseho vyznani" a stoji za pozornost?
Me casto zklame muj odhad. Divka/zena se mi na prvni (druhy, treti, ...) pohled zda obdarena spravno davkou submisivity a hravosti, ale pak se ukaze, ze jsem se uplne spletl. A muzu zacit znova. Jinde a s jinou.

Návštěvník (Po, 18. 2. 2008 - 19:02)

http://www.youtube.com/watch?v=0Q7XQD5YKHU

Spankophilios (Po, 18. 2. 2008 - 19:02)

Souhlasím. Spojování erotickýho hraní s opravdovou snahou partnera trestat mi nějak nejde dohromady. V erotice se snažím partnerku něčím láskyplně podarovat, má li ráda výprasky tak výpraskem, takže jí tím nebudu jindy trestat! Bylo by to asi kontra, nehledě k tomu že nechápu význam vážně míněných trestů ve vztahu dvou dospělých lidí. Baví mě na zadek i dostávat, ale ani by mě nenapadlo neshodu nebo konflikt řešit tím, že bych si nechal nařezat:D

Návštěvník (Po, 18. 2. 2008 - 09:02)

Neee!!

Zuzka (Po, 18. 2. 2008 - 08:02)

tady je ale mrtvo, to už není nikdo, kdo zastává tento "sport"? :-D

Zuzka (Út, 12. 2. 2008 - 10:02)

Však jo, to nebylo nějak mířeno proti Tobě :)

Jinak k tomu níže, já to tak trošku odděluji .. výchova vs sex. K obojímu mám kladný vztah sice, ale ke každému přistupuji s jinými pocity, když to zhrnu, nejde mi míchat výchova se sexem.

Skutečný vztek by v tom být neměl, to už by se dalo pak označit za týrání.

Reklama

Přidat komentář