Reklama

Výprask

Zuzka (Ne, 10. 2. 2008 - 19:02)

Neříkám, že mne to kdysi nenapadlo, ale už několik let se držím jednoho, v tomto zase až tak experimenty nemusím, trochu přeci jen odděluji výchovu od sexu a když mě partner má vychovávat, tak je mi asi jedno, po čem zrovna šáhne :)))) když to bude mít ten účinek :-D ale ruka fakt mnohdy stačí :) ale zase na druhou stranu ho pak lituji, když mě bolí zadek, jeho musí bolet pěkně ruka :-D ale to už není moje věc :-D.

Ale jinak těch nástrojů je neskutečné množství .. to se zase musí nechat :) a nezapomeň Milane, že mohou být i výjimky :)

Milan (Ne, 10. 2. 2008 - 12:02)

Když si najdeš ideálního partnera - tak za čas začneš hledat i ideální bacátka. Materiál na důtky, průměry rákosek, lochu plácaček.... Je to jen vývoj - postupně se učíš a přicházíš na lepší a lepší věci. Ladí se to. POtřebou naplácat zadeček rukou to začíná, ale za čas si to začnou lidi užívat ostřeji... Je skvělé sledovat ty vývoje - když za mnou přijdou pro jemné a nebolestivé důtky ze skopovoce (dá se s nimi klidně uhodit i přes obličej - naprosto bez bolesti a nebezpečí). Pak přijdou pro lehkou hovězinu, teletinu a skončí to na těžkých olejnatých vazech... Je nesmírně zajímavé se s nimi bavit a povídat si o zkušenostech a hlavně o pocitech z jednotlivých pomůcek. To mi taky v mnoha případech ukázalo směr nového vývoje.

Zuzka (Pá, 8. 2. 2008 - 14:02)

Pro Milana: pěkné, jen co je pravda, já tedy osobně si až tak moc na použitých nástrojích nezakládám, naštěstí v tomto jsem docela nenáročná.

A co ostatní? Jaké pomůcky (nástroje) máte nejraději? :)

Zuzka (Pá, 8. 2. 2008 - 14:02)

pro 8. 2. 2008 10:13:12, moc jsem nepochopila tu první větu :)) jinak osobně si myslím, že dálka hraje dost velkou roli i pro tyto vztahy. 3 hodiny cestovat třeba pro výprask .. tak to člověka mnohdy přejde chuť a je rád, že dojel :) .. jinak díky za pochopení zbytku :)

Návštěvník (Pá, 8. 2. 2008 - 10:02)

Zuzce,: No dobře.Já jen, že třeba nebudeme od sebe 300 km:-).No myslím, že žen, které si to, že rády dostanou přiznají moc není.Zuzko, ty jsi to prostě trefila.Pořád vézt ať už v práci , tak doma musí být hodně náročné.a pak holt následuje nějaká kompenzace.

Milan (Čt, 7. 2. 2008 - 23:02)

Víte, co je jeden z velmi oblíbených nástrojů, které lidi chtějí? Kožená plácačka velikosti cca pálky na ping-pong, kde je jedna strana pokryta hustou velmi jemnou kožešinou... Po úderu koženou plochou, který pálí jako čert - je pohlazení kožešinkou vnímáno mnohem víc, než po neprokrvené prdelce....

Zuzka (Čt, 7. 2. 2008 - 23:02)

Pavle, to jste doslova šťastný pár a myslím, že ten stud asi prožívají v této pozici všichni :) doslova záviděnihodná situace, často se setkávám spíše s tím, že partneři nemají tuto aktivitu příliš za společnou a spíše dochází k vyhledávání mimo vztah. Tak gratuluji :) A hlavně, ať vám to vydrží :)

Pavel (Čt, 7. 2. 2008 - 20:02)

Velmi zajimave tema. ;-)
Nam s moji zenuskou to velmi prospiva, kdyz ji jemne "vychovavam". To jemne podtrhuji. Pohled na jeji vyspulenou prdelku s kalhotkami u kolen je opravdu famozni a ona si to taky uziva i kdyz se obcas stydi, jak priznala. Ale dostat ve triceti jako mala holka se ji libi.. A ja jsem tomu rad. :-)

Zuzka (Čt, 7. 2. 2008 - 16:02)

můžeme pokračovat klidně zde, myslím, že i ostatní si rádi počtou :)

Návštěvník (Čt, 7. 2. 2008 - 15:02)

Zuzce a Báře.Musím říct holky, že jste to trefily uplně dokonale.A chápu to, co píšete. Budu rád, když se mi ozvete na era68"centrum.cz. Rád bych s Vámi v té diskuzi pokračoval..díky

Milan (St, 6. 2. 2008 - 13:02)

Ale jistě - máš pravdu, že ta poslední věta a především o chatech - není asi úplně přesná - ale vycházím ze základních předpokladů - pokud je někdo úspěšný a bohatý, tak je to většinou výsledek práce a píle. A chatování je nesmyslný žrout času, úplně zbytečná činnost. Dobře vdaná panička, která touží po výprasku a nudí - se může pobývat na chatech 20 hodin denně, ale ředitelka hotelu tam ani nepáchne.
Ale tohle jsou jen myšlenky a názory. Netvrdím, že to mám ze statistik. Já znám tyhle lidi osobně - 10let jsem ty srazy sám pořádal - takže jsem schopen je posuzovat jako lidi a nikoliv z pohledu virtuálních nicků a neuvěřitelných skutečností, které se za nimi skrývají.

Zuzka (Út, 5. 2. 2008 - 22:02)

Milane, Ty jsi ale mužskej .. a pro mne je zcela nereálné si představit, že by třeba můj chlap byl po mém boku submisivní (i když v manželství trochu tak ten pocit mám) a je jedno, v jaké funkci se nachází.

tou poslední větou si mne tak trochu teda srazil, to nevím, co na to říct .. vážně si myslíš, že na chaty, fóra (diskuze) chodí spíše střední a nižší třída? Věřila bych, kdyby se jednalo o sraz, párty .. to ano, těm nižším třídám je to jedno, jestli jsou vidět, či nikoliv, ale právě internet je nejlepším místem, kde zcela diskrétně mohou o těchto tématech hovořit s dalšími lidmi, aniž by někdo měl tušení, že se jedná např. o presidenta (tak to by byl už mazec, ale kdo ví) :-D No uznej ..

Milan (Út, 5. 2. 2008 - 22:02)

Ale já jsem ve vedoucí funkci a rozhodně nemám ani za mák submisivních potřeb. A tnám spoustu lidí, kteří to mají stejně. Jsou dominanti tam i tam. Prostě tvrdím, že to s tím nemá nic společného. Generální ředitel čehokoliv, který se rád nechá svázat to bude dělat naprosto stejně - i když zkrachuje a bude tahat popelnice. Je to v něm a jsem přesvědčen, že postavení to sice ovlivňuje, ale naprosto neznatelně. Spíš to ovlivnění je v relativní větší možnosti to spáchat... Zaplatit si výbavu - z nudy se pouštět do větších experimentů - lehčí nalezení partnera či partnerky - která ho uspokojí... Proto se mezi bohatšími lidmi mohou tyto "hry" objevovat častěji. Ale jelikož osobně vyrábím spoustu pomůcek a mám fakt stovky známých - tak můžu zodpovědně říct, že ti bohatí jsou schováni v soukromí a na srazy, párty, chaty a fóra chodí spíš střední a nižší třída.

Zuzka (Út, 5. 2. 2008 - 19:02)

pro Milana:
však právě proto zmiňuji, že na tom něco bude a máš pravdu v tom, že pokud se jedná o osobu, která nemá určitý post, jde pak tato informace zcela do ztracena :)

Jen prostě předávám svou myšlenku, že člověk, který je v neustálém presu vedení lidí např. tak je to pro něj únavné a ani ne tak relaxace, že si spíše chce zkusit i tu druhou stranu, i když uznávám poněkud netradičně ..

osobně miluji pomyšlení, že má někdo převahu, mít vůči chlapovi respekt, což nemohu bohužel tvrdit o mém manželovi, se kterým jsme spolu coby rovnoprávní partneři, ale rozhodování spíše přenechává na mne a opravdu mě to dost unavuje .. takže takhle :)

Milan (Út, 5. 2. 2008 - 15:02)

Jsem starej zkušenej úchyl :-) A pracuju v Erotic City :-)

Kůzle (Út, 5. 2. 2008 - 13:02)

Jééžíš, Milane, jak ty to děláš, že máš furt recht :-)))

Milan (Út, 5. 2. 2008 - 13:02)

ZUZCE - obrátilo se na mě několik párů, které mají nesourodý vztah - vanilka kontra SD a vždy to byl problém. I když je dicadlo sebelepší - nikdy nenahradí skutečné vzrušení na druhé straně. Pár lidí to pochopilo - ale proto, že se nesnažli se naučit "co mají dělat" - ale že se naučili sledovat partnera nebo partnerku a mít radost z jejich vzrušení - bez ohledu na způsob, jakým ho nabyli.
Tak se třeba dokázala velmi konzervativní madam, která neřekla nikdy sprosté slovo odvázat natolik, že řvala na milence slůvka, která bych neměl odvahu sem napsat.

Ještě k těm manažerkám - nesouhlasím s tím... Nevěřím, že submisivní role je doménou výše postavených osob a jakousi kompenzací jejich funkce. Prostě to v těch lidech je nebo není... Akorát pokladní z Tesca - která si nechá občas nařezat je průhledné nic - ale ředitelka hotelu - o té se mluví všude... Proto vzniká ten dojem

BÁRA (Út, 5. 2. 2008 - 12:02)

Mám ráda lehčí sm a hrátky s poutama,dokonce jsem si kvůli tomu vybrala postel se šprušlíkama,jenže manžel na to moc není,je to jednou za čas a bojí se přitlačit,nechci ho do toho nutit,škoda.

Zuzka (Po, 4. 2. 2008 - 23:02)

ahojka, koukám, že už to tu tak nefrčí, jako před rokem ... :) já jsem ve své podstatě šťastně vdaná a mám problém stejný, který už zde byl zmíněn .. manžel mi uděloval výprasky, ale zdálo se mi to celkově strojené, čirou náhodou jsem o tom začala mluvit s dlouhodobým přítelem a jemu se ta myšlenka zalíbila, natolik, že nám vznikl z toho dlouhodobější vztah, ale podle mého zašel (vztah) moc daleko, raději bych byla, kdyby manžel dokázal to samé, dokázal být přísný a reagoval na zlobení, ale prostě mu to nedocvakává, s přítelem jsme jednu dobu nekomunikovali a dnes jsem s ním navazovala kontakt a přistihla jsem se, že provokuji a on si toho všiml hned a taky hned reagoval, že bych zasloužila .. prostě miluji ten pocit někoho respektovat, poslouchat, s vědomím, že když tak neudělám, tak prostě dostanu výprask, spíše náš vztah rozbořila dálka, 300 km je docela dlouhé, natož, že jsem vdaná. Třeba bych si našla někoho blíže, ale přeci jen u mne musí trochu fungovat určitá citová vazba k muži, asi to mám moc složité.

Pak jsem si tu všimla pár naznačených vět od Paula, že tohle láká převážně manažerky .. a podnikatelky .. musím říct, že na tom něco bude! Sama jsem manažerka totiž, ale nemyslím si, že by na tom až tak záleželo, můj názor, jak to vidím, a jak je to z mého pohledu, jsem člověk, který řídí, bohužel u nás je to tak, že řídím i rodinu .. a to nezvládám, raději bych byla, kdyby někdo za mne rozhodoval a já mohla mít klid, někoho, kdo by mi ukázal, že je šéf on a ne že přijdu z práce, kde jsem šéfem .. a doma mě čeká totéž .. úúúúnavné :)))

Milan (Po, 4. 2. 2008 - 21:02)

Prisny pan - Bohužel i mezi těmi 15% je řada osob, které si myslí, že to uměj. Bohužel jen myslej... Obzvláště lidi se skutečně sadistickými sklony mají tsrat zájmu až v oblasti, kdy toho má spodek už plné zuby a nebo rásoby dominy mají dojem, že stačí otrokovi jen nařezat a už solí vděčně prachy. Přesná rána rákoskou - vyvážená na obě půlky - jemná i ostrá a dobře mířená a hlavně včas podtržená je umění, které nelze ukázat a popsat - tu se musí každý prostě naučit.

Reklama

Přidat komentář