Reklama

Výprask

Roman (Út, 10. 7. 2007 - 17:07)

Milan z nás má letité zkušenosti a je machr.
Jeho rady jsou skvělé, ale radši vše v klidu rozvaž. Přestože si o tvém muži myslím své, tak neznám celou vaši domácí atmosféru a je třeba domyslet i důsledek toho, když něco nevyjde. Přeju šťastné rozhodnutí a pořízení. Držím palce, aby se ti splnil tvůj sen, byť jenom párkrát a stálo to za to.(:o

Plyšák-na-pomaz (Út, 10. 7. 2007 - 16:07)

Milane,souhlasím.Já se svojí malou taky střídám různý praktiky.Ty mluvíš jako opravdovej profík.Spank not dead;-)

Milan (Út, 10. 7. 2007 - 13:07)

Foibe - Plyšák má naprostou pravdu. I když ho k tomu ukecáš, tak se nejspíš dočkáš toho, jak se potajmu kouká při výprasku přes skříň na televizi. SM hrátky se přejedí v partnerském vztahu stejně jako ostatní věci. Dokonale to funguje v mileneckém pojetí. Má to jen jeden velký háček - nebo spíš hák. Masochistická vdaná žena si musí napřed dobře vyzkoušet jak jí reaguje zadeček, nakoupit Hiruroid a Liothon 2000 - vyzkoušet masáže v horké vodě v kombinace s těmito krémy a pak začít spíš s nějakými širokými plácačkama - které dělají na zadku omluvitelný mramor, než jasná rákosková jelítka nebo nedej bože jasně obtisklou plácačku od bičíku. Abys neměla velké výčitky - najdi si někoho, kdo Ti trochu nařeže a pak Tě třeba donutí k masturbaci - ale nevěra to nebude. Ajestli k ní dojde - uvidíš sama.
Jedno platí jasně - za nevěru manželky si většinou mohou jejich muži samotní.

Plyšák-na-pomaz (So, 7. 7. 2007 - 14:07)

Foibe:Asi ho nemá cenu přesvědčovat.Z pupkatýho lenocha nikdy žádná perverzní hromokláda nebude.A když jsi vášnivá,nezbývá nic,než si najít někoho stejnýho.A nebál bych se toho,sehnat si o pár let mladšího chlapa,ty bejvaji nadrženější.Nejsi ani nemocná,ani stará,ani nežiješ v katolickým Polsku,tak není důvod ukrejvat svý vášně.A Roman to píše dobře,má pravdu.Jak se někde objeví nuda,jde všecko do hajzlu.To se v manželstvích děje dost často.

Foibe (Čt, 5. 7. 2007 - 23:07)

Díky za rady. Někteří lidi asi fakt nemají fantazii, anebo se bojí vyjet ze zažitých kolejí . Bohužel k nim patří i můj manžel, připadá mu to hloupé - podle něj mám moc volného času a tak mě napadají blbosti.
Tak nevím jestli ho mám zkoušet dál nějak přesvědčovat, nebo si začít někoho hledat.

Roman (Čt, 5. 7. 2007 - 10:07)

Jo, jo nejhorší je nuda a stereotyp. A to nejen v sexu. Když se člověk nevyvíjí a něco nevytváří, tak je k ničemu a většinou dokáže ostatní akorát otravovat.

Plyšák-na-pomaz (St, 4. 7. 2007 - 22:07)

To já bych nesnesl.Jenom obyčejná soulož bez trochy zvrhlosti je ubohá hra na taťku a mamku (T&M Systém).Je to prostě nudný.Zvykl jsem si na trochu vášnivější hraní a toho se nezřeknu.Nebudu jak manžel Foibe a nestydím se za to.Stereotypně zasunovat-vysunovat-vystříknout umí každej půlmozek.Ale udělat ze sexu neopakovatelnej rituál na kterej se může člověk těšit,to není pro každýho.Je to vášeň na celej život,svým způsobenm i filozofie.A to se musí rozvíjet,ne upadat.

Roman (Po, 2. 7. 2007 - 19:07)

Foibe: Přeji ti, aby to dobře dopadlo a byla jsi spokojená. Když tak dej vědět, jak se to vyvíjí.
Nedávno jsem založil nové fórum na Seznamu.
Je to tam dost navštěvované. Říkám si, že čím více kontaktů-více názorů, dotazů, rad a zkušeností.
Odkaz:
http://forum.lide.cz/forum.fcgi?akce=forum_data&auth=&forum_ID=58037

Plyšák-na-pomaz (Ne, 1. 7. 2007 - 22:07)

Kdysi jsem viděl na nějáký paletě takovej plastovej pásek,nebylo to něco podobnýho?Teď zrovna řeším,s čím vším se dá provádět SP.Časem určitě vyzkoušíme různý typický nástroje,ale teď shánim něco jednoduššího.

Roman (Ne, 1. 7. 2007 - 10:07)

Tak se mi zrodil v hlavě nápad při rozbalování kartónu piva.
Pohrával jsem si s tou umělou rukojetí a práskal si jen tak do dlaně.
Líbilo se mi, jak je to pěkně ohebné a přidal na síle.
Dobře to sedí v ruce, takové malé, šikovné, nenápadné a pěkně to štípne. Pokud se člověk unaví, tak má dost občerstvení po ruce.

Roman (So, 30. 6. 2007 - 14:06)

Odpověď pro Foibe:
Udivuje mě, že tvůj muž nemá zájem se s tebou bavit o sexu. Asi si s ním moc rozkoše nedopřeješ, viď? Zdůvodňovat to věkem je nesmysl. Nevím sice kolik ti je let, ale určitě ne 70 a víc :), kde by věk mohl hrát, spolu se zdravím, negativní roli.
Pokud se partneři mají rádi, tak si snaží vyhovět nejen v sexu. Poradit bych ti možná mohl, kdybych věděl více podrobností z vašeho života. V jednom se shodnu s ostatními přispěvovateli-jít na to velmi pomalu. Jestli se nemilujete často a máte nějaké intimní, nebo rodinné problémy, tak toto rozhodně odlož. Mohl by to být pověstný hřebík do rakve. Uspokoj se zatím sama v představách, případně obrazovou inspirací. Pokud by nebyl průšvih její odhalení. Milenec, nebo někdo cizí, kdo by ti to splnil v reálu, není možná dobrý nápad. Pokud by jsi to vše úspěšně utajila, tak nevím, jak by jsi zamaskovala stopy po výprasku? Možná by jsi se dočkala i dalšího od manžela, ale určitě ne takového, po jakém by jsi asi toužila. Jsem dost eroticky založený, speciálně se mi líbí spanking. Můj recept je primitivně jednoduchý-pro mnohé naprosto nepředstavitelný, leč 100% účinný: od počátku vztahu 6,5 let(nyní manželství) si vše pravdivě řekneme a řešíme tím i běžné starosti v životě. Jasně, že jsem hned navybafl, že se mi líbí svazování a výprasky. Muselo se postupně a pozvolna. Během vztahu se neustále zdokonalujeme a snažíme se uspokojit jeden druhého v jeho potřebách. Po letech mě žena naučila, jak ji dovést k orgasmu(ům) i jiným způsobem, nežli penisem zevnitř. Nebát se prostě říct, že si mi něco nelíbí, chci jinak, nebo po něčem toužím.

Plyšák-na-pomaz (Pá, 29. 6. 2007 - 21:06)

Já to řekl svojí holce hned jak jsem s ní začal chodit.A jí se to taky líbí.Myslím,že to dobrý říct si to hned na začátku.Sice riskujete,že vám nějákej debil (kráva)začne nadávat do perverzáku,ale o ně přeci nejde.Vždyť vášeň je to nejlepší,ne?Foibe,chlapi tady ve spoustě případů nejsou dělaný na nějáký sexuální rafinovanosti.Prostě jsou málo ujetý.Nevím,napadá mě akorát milenec.

Milan (Čt, 28. 6. 2007 - 07:06)

Foibe - Na to pozor. Jelikož se zabývám spankingem profesionálně (vyrábím všechny pomůcky) - tak jsem se už seznámil s obrovskou spoustou lidí. Mnozí přišli pro radu, ale mnozí to doma tak trochu podělali a občas to skončilo rozvodem. - I když je fakt, že si myslím, že většinou šlo o záminku jak ukončit vztah, který toho druhého už nebavil a tohle byla ideální možnost. Ale na druhou stranu jsem zažil ještě smutnější příběh - masochistická žena se rozvedla s dominantním mužem a až po rozvodu zjistili, že se k sobě ideálně hodili - jen se styděli to vzájemně přiznat. Cestu zpět ale už najít nemohli. Při tom třeba když viděli nějaké ostré scény v TV - tak se oba pokrytecky pohoršovali nad tou hrůzou - aby ten druhý nepojal podezření.
Vcelku osvědčený způsob je mu říct, že se Vám zdálo ve snu, jak Vám naplácal zadek a světe div se - nebylo to špatný! O rákosce nebo bičíku ani muk!!!!! Když ho to začne bavit - začne ho časem bolet ruka.

Foibe (St, 27. 6. 2007 - 21:06)

Zajímalo by mě, jak jste řekli svým partnerkám, že vás přitahuje spanking ? Nějak nevím, jak po 10 letech manželství mluvit s manželem o sexu - když chci mluvit o sexu,tak mě většinou zchladí větou "prosím tě kolik je ti roků", nebo "uvědom si, že už ti není 18". Tak se obávám, že kdybych mu svěřila, že mě vzrušuje být spoutaná a dostávat rákoskou na zadek, tak nejspíš dostane infarkt. Jak jste to řekli vy ? díky za každou odpověď.

Plyšák-na-pomaz (Ne, 24. 6. 2007 - 11:06)

Se svým miláčkem si brzo budeme hrát na školačku a pana učitele.A k tomu výprasky patří taky.Dost mě to chytlo,je to extrémně vzrušující.Já říkám,že hraní určitých rolí k tomu patří,jde mi spíš o tu atmosféru.A různý doplňky jsou taky nutný.Není vzrušující výprask třeba venku v parku,každej vás může vidět a nejde se odvázat.Mě láká třeba prostředí školy,zámku,nebo luxusní pokoj v hotelu.Musí být klid.A taky se nechci zrovna moc krotit.Neznamená to,abych holku mlátil jak Bud Spencer,spíš aby to bylo takový rafinovaný a promyšlený.Jsem moc rád,že mám takovýho miláčka,s kterým si rozumím.Zdá se mi,že jsem čím dál vášnivejší a jsem za to rád;-)

Roman (Ne, 24. 6. 2007 - 08:06)

Můžete hlasovat v anketách.
Jaká barva Vás v sexu nejvíce vzrušuje?
http://www.bondagecompanion.com/bondage-forum/viewtopic.php?t=1906
Čím se Vám líbí provádět spanking?
http://www.bondagecompanion.com/bondage-forum/viewtopic.php?t=1282
Přeji všem fandům do výprasků pěkné léto a těším se na Vaše nové příspěvky zde.
Ještě nakonec uvedu můj profil na centrum:
http://xchat.centrum.cz/~guest~/whoiswho/profile.php?uid=9202606

Plyšák-na -poma (Pá, 1. 6. 2007 - 22:06)

Já o tom taky uvažuju,že bych něco takovýho na svým miláčkovi zkusil.řemínek je sice dostupnej a snadno se převáží,ale s tim bičíkem by to bylo takový jiný.Já jí řežu výhradně přes velkou sukni,aby to nebolelo a kvůli tý atmosféře.Mám rád princezny.

Roman (Út, 22. 5. 2007 - 16:05)

To je fakt, co se týká té dobré pružnosti. Mám jeden drezurní bičík 130 cm dlouhý, super-pružný s gumovou tvarovanou rukojetí, který je opravdu skvělý na "ovládání".
Ty tvrdší moc příjemné nejsou, ale záleží na vkusu a také na tom k jakým "hrám" se přesně bude používat, nebo jestli půjde jen o doplněk k erotickému oblečení.

Milan (Út, 22. 5. 2007 - 15:05)

Bičíky a ostatní cajky vyrábím už několik let. Ale speciálně na BDSM. Koňácký bičíky mají dole plácačku ohnutou, malou a poměrně tvrdou... Já dělám o něco větší a hlavně dvojité a nespojené. Takže i malá rána plácne jako by to byla řacha. Bičíky na koně jsou mnohem tvrdší - já používám velmi pružný laminát - aby se dalo bičíkem jen pérovat nebo kmitat....

Plyšák-na-pomaz (So, 19. 5. 2007 - 21:05)

Plánuju napsat taky několik povídek na téma erotický spanking.Né žadný tvrdý S/M ale spíš taková rafinovaně perverzní romantika.Dík za adresu,určitě se tam zastavím a přispěju.Můj miláček třeba taky.Inspirace není nikdy dost.

Reklama

Přidat komentář