Reklama

Výprask

Roman (Čt, 19. 4. 2007 - 22:04)

Policejním pendrekem - to zní jako při rozhánění demonstrantů. Co kdyby spíš do někoho trochu ťukla a najednou by jí místo trestných bodů poručil, aby si domluvila výprask, s čímž by se vzrušením souhlasila ?

Návštěvník (Čt, 19. 4. 2007 - 17:04)

to subinka: pekne napsany, ale myslim, ze jsi chlap...

subinka (St, 18. 4. 2007 - 21:04)

Je noc, vlastně už spíš ráno. Vracím se domů svým autem. Projíždím lesem, stromy a skály vystupující ze tmy působí strašidelně. Chci být co nejdřív doma. Pořádně sešlápnu plyn. Stějně tudy v tuhle dobu nikdo nejezdí.
Policejní auto, samozřejmě mě zastavuje.
Zvláštní, dnes jen jeden policista - no asi umí číst i psát a tak kolegu nepotřebuje.
"Paní řidičko, jste si vědoma jakého přestupku jste se dopustila?" Ještě ke všemu nemůžu najít řidičák. " Vystupte si z vozu." Vystupuji z auta. Najednou mě surově uchopí za paži a otočí čelem k autu. Jsem natolik v šoku, že se ani nezmůžu na odpor. Dlaněmi se opírám o kapotu, ON stojí těsně za mnou a jeho ruce mi přejíždí po těle. Bolestivě mi stiskne bradavky a pak jeho ruce putují níž. Když mi vyhrne sukni, přemýšlím, jestli se s ním mám začít prát, nebo těch pár minut vydržet. Policejním pendrekem mi přejíždí po vnitřní straně stehen, přestává a já čekám co bude dál. Au, tak tohle vážně bolí, jedna rána za druhou dopadá na můj zadeček. Jestli se nějakého rána dočkám, tak vím, že si určitě nesednu. Rány přestaly dopadat a ON mě otáčí čelem k sobě. Už se nemám o co opřít a pomalu se podél stěny auta svezu na kolena.

Plyšák-na -poma (St, 18. 4. 2007 - 16:04)

Výborně,až budu se svým miláškem,hned se na ně podíváme.Taky se jí to líbí a oba rádi hledáme nový způsoby a možnosti.Prostě,inspirace není nikdy dost.

Roman (St, 11. 4. 2007 - 23:04)

Líbí se mi erotický spanking.Založil jsem na toto téma diskusní fóra na Atlasu a Centrum.

Milan (St, 11. 4. 2007 - 15:04)

U mě - ale nejsem tu proto, abych si tu dělal reklamu. Vyrábím to po stovkách. Zkus si mě najít pod nickem Xdom

Návštěvník (St, 11. 4. 2007 - 14:04)

jééé, milane, kde seženu ty důtky pro herce?

Přísný Pán (St, 11. 4. 2007 - 14:04)

Tak jake byly Velikonoce, přátelé výprasků a hrátek?
Zažili jste něco zajímavého?

Milan (Út, 10. 4. 2007 - 08:04)

No znám jich skutečně spoustu, protože jsem tak 10 let pořádal pro ně párty. Ale už jsem z toho vypadl a žiju klidným, spokojeným, rozvedeným životem. 30 typů bacátek není nic - celkem jich nabízíme 202 typů. A to z těch mých 30ti jich prodáváme jen asi 14.
Až budeš něco vyrábět, tak si udělej třeba velkou plácačku a u jedné strany nalep chemoprénem králičí srst. Ta velká plocha má dost pálivý efekt, ale když se to vystřídá s pohlazením šíleně jemnou kožešinou, tak si holky nesmírně libujou.
Jinak taky dělám důtky pro "herce" - kteří nechtějí aby to nebolelo vůbec. To jsou důtky, které vydávají šílené zvuky, ale dá se s nima uhodit i přes obličej dost velkou silou. - prostě je to lehká a křehká kůže - je to třeba jako vlna z rozpáraného svetru. Pak si to natřeš rtěnkou a dělá to i jelita :-) (mimochodem hromada striptérek, který si hrajou na fakeSM to takhle dělá:-))))))

Plyšák-na-pomaz (Pá, 6. 4. 2007 - 22:04)

Milan-Jasně,chápu,ale spíš by mě zajímalo,kde se dá ta vhodná kůže sehnat.30 typů?Tak to je dost dobrý;-)Ty musíš znát tolik ženskejch,který tohle mají rádi...Já se svým miláčkem to děláme docela často,může to bejt s náznakem lehký perverze,ale když jí to začne bolet tak končím a máme po vzrušení oba.Taková moje specialita šéfkuchaře je výprask přes dlouhou a širokou sukni (plesové nebo svatební šaty).Je to velice romantický (pro nás oba) a při správným provedení prakticky nehrozí,že by to bolelo.A ten zvukovej efekt taky za to stojí;-)

Milan (St, 4. 4. 2007 - 09:04)

Plyšák - pokud budeš chtít něco sám vyrábět, tak se ozvi - milan"byte.cz - občas lidi vyrábějí nevědomky nebezpečné věci. Já dělám už roky a mám v nabídce víc než 30 typů bacátek. Hlavně si dej pozor na výběr kůže.

Plyšák-na -poma (Út, 3. 4. 2007 - 16:04)

To naše hraní bylo super.Ještě teď mě bolí ruka;-)Už se těším na příště.Taky vy něco připište

tvujpanx (Po, 2. 4. 2007 - 10:04)

Hledas nekoho koho budes poslouchat a plnit jeho prikazy?Napis a hra muze zacit!
tvujpanx"centrum.cz

Plyšák-na-pomaz (So, 31. 3. 2007 - 17:03)

Milan:Bravo,co jinýho na to říct.Já plánuju jako překvápko pro mojí malou,že bych taky něco takovýho zkoušel vyrobit.Včera jsem jí říkal svojí nejnovější fantazii:Únos nevěsty-Nevěsta je unesená do opuštěné věznice předělané na jeden velký erotický salón a v jednom celým bloku je oddělení pro lehké S/M hraní.Rozhodne se že vyzkouší všecko,co zařízení nabízí.Musím to ještě vymyslet dál.Papa,jdeme si hrát;-)

Přísný pán (Čt, 29. 3. 2007 - 18:03)

Pro Diego:
Pred nejakym casem jsem pracoval v SR a nasel tam jednu uzasnou holku, co to mela presne tak rada, jak pises. Od te doby ji nema kdo placat a ji to chybi. Pise o tom maily. Nechces me tam obcas zastoupit? Zije pod Tatrami.

Milan (St, 28. 3. 2007 - 13:03)

Vyrábím celé spektrum pomůcek - bičíky, důtky, pouta, roubíky, masky atd atd. Objíždím s tím všechny BDSM srazy a párty a dodávám to do celé sítě Erotic City. Takže je to o penězích, ale zdaleka to není taková rejže, jak si lidé mylně představují. Kvalitní věci vydrží roky a tolik nových nepřichází....

Plyšák-na-pomaz (Út, 27. 3. 2007 - 20:03)

Přes 500 lidí?Bravo,tím by se dalo vydělávat.Neuvažoval si o tom?Téda,to by bylo překvapení pro mýho miláška,něco si vyrobit.Mimochodem,dneska jsem si vybíral nějáký věci v Kenvelu a tam měli takový pěkný látkový.Ty jsou nejlepší,nebolí to s něma.Mám jich několik,nejenom kvůli výprasku,ale hlavně aby mi ladily s oblečením.Ale taky čas od času vyzkoušíme širokej ,koženej,to zase pěkně práská o sukni.Ale nesmí se na to s ním přehánět,jinak to bolí.

Milan (Út, 27. 3. 2007 - 13:03)

Je to legrace to tady číst, když vyrábím veškeré pomůcky na spanking a vybavil jsem přes 500 lidí :-)

Plyšák-na-pomaz (So, 24. 3. 2007 - 19:03)

Jakej používáš,Práskači?Já nejčastěji takový ty moderní,látkový.Když mě ale moje malá zlobí trochu víc,vezmu takovej širokej,Americkej,co noseji motorkáři.Ale prej to s ním tak moc nebolí,jak by se mohlo zdát.

pipina (So, 24. 3. 2007 - 19:03)

jsem tady chci dostat

Reklama

Přidat komentář