Reklama

Výprask

Default User Image
Kořen (Po, 16. 9. 2024 - 20:09)

Najdete se mladá dívka která by se bavila když mě bude dávat výprask a já jí musel poslouchat na slovo 

Default User Image
Štěpán (St, 11. 9. 2024 - 22:09)

Výprask od Ženy. 

Rád poznám Ženu, které by dělalo největší potěšení dávat chlapovi důkladný zasloužený, spravedlivý výprask na holou. Rád poznám Ženu, která má i takové představy bez reálných zkušeností a jen sní o tom, jak se muž kroutí a má oči plné slz pod Její pádnou rukou. Proč nezměnit klišé, že Žena má poslouchat a být ta submisivní?? Proč nemůže chlap slyšet „Byl jsi zlobivý…? Za chvílí tě potrestám výpraskem:“ Vědět, že za okamžik budu mít hýždě červené a horké, Vy si užijete manipulaci s nástrojem, který dopadne na můj zadek. I já si užiji svůj strach, napětí, bolest, že to není v mých rukách. Rád se seznámím se Ženou, kterou baví, bavilo by, má zkušenosti i nemá a chce vyzkoušet výprask chlapa.  

Každopádně nehledám mé sexuální uspokojení, mě dělá dobře když trpím, když se to líbí té Dámě, která mě trestá. Mě fascinuje můj výprask, a když si to Dáma užívá, nehledám sex. 

Jsem slušný muž ze Západních Čech, nemám problém s cestováním po Západu, nebo v rozumné vzdálenosti. Nemám problém dát neutrální schůzku u kávy. 

Dobrý výprask dělá zázraky, tak proč ten zázrak nezkusit společně?? 

[email protected]

Anonym (Ne, 8. 9. 2024 - 10:09)

Hledám kluka nebo holku , kteri by chtěli  a touží zkusit , jaký to je , dostat na zadek, pak můžeš třeba i ty mě . Pište na email [email protected]

Default User Image
Pepa (Po, 2. 9. 2024 - 23:09)

Chceš zažít terapii pomocí výprasku?? 

Nabízím tradiční, spravedlivý, zasloužený výprask, Ženám, jenž mají potřebu ležet přes mužské kolena a čekají, kdy pádná, hrubá mužská ruka dopadne na nedočkavý zadek. Kdy jejich srdce tluče jak kostelní zvon.

Baví mě klasické výprasky, protože nabízejí tisíce možnosti, jak uniknout ze šedého světa. Každopádně jsem někdo, kdo miluje ryzí výprasky, mám rád dobře odvedenou práci a když přijdeš zas. 

Miluji chytnout divošku za ruku, stáhnout jí na své kolena. Rád používám ruku, vařečku, řemen. Miluji výprask přes šaty, když to bude málo, dají se vyhrnout a plácat přes kalhotky, když ani to, tak.... 

Každopádně nehledám sexuální povyražení, ale tradiční výchovné metody s úctou, respektem, avšak s důsledností, nabízím bezpečný přístav v bouři. 

Chceš být jak malá holka? Nechceš jen snít? 

Tak se neboj napsat, tvůj zadek bude v dobrých rukách.

Já 38 z K.V. nemám problém cestovat.

[email protected]

Default User Image
PipiLove (Út, 20. 8. 2024 - 11:08)

Ahoj. Už delší dobu hledám ženu 18 - 45 let ze Středních Čech a s vlastním zázemím na zaučení do krásy D/S sexu s ženou. Zároveň však také hledám submisivní/! switch ženu na výprasky a submisivní hrátky. Já 39, 163/90, holka při těle, větší prsa, prý sympatická. 

Hledám ženu, kterou si  přehnu přes koleno , vysázím jí pětadvacet na holou, promasíruji kundičku a bude mít pochopení pro můj fetish na líbání, sání, olizování a hraní si s jejíma kozama.

 Napiš mi svůj e-mail a já se ozvu. Věk 18 - 45 let. Výměna rolí možná.

Default User Image
Roman (Ne, 18. 8. 2024 - 09:08)

včera jsem dostal 50 ran paskem na holou a musel jsem počitat ...užasny malem mi u toho vycakl penis

 

Default User Image
Milouš. (Ne, 18. 8. 2024 - 22:08)

Ahoj , od koho jsi dostal 50 ran páskem a kolik Ti je ?

Default User Image
DannD (St, 14. 8. 2024 - 20:08)

Nedávno jsi oslavila 18 narozeniny a už delší dobu víš, že ti v životě něco chybí. Ano je to zkušenost s výpraskem a ten pocit vzrušení během něj i po něm. Kdysi jsi ho zažila a teď ti chybí nebo ho znáš jen z vyprávění od kamarádek, které ho už dostaly ? Nelenoš doma jsou prázdniny pojď si tento zážitek naplno užít . Já 35 s vlastním zázemím, vybavením i zkušenostmi.

[email protected] Jihomoravsk, Olomoucký kraj..   

Default User Image
Kluk 14 let (Po, 5. 8. 2024 - 13:08)

Neměl by někdo zájem mě potrestat mě rodiče za nic a nijak netrestají

Default User Image
Milan (Ne, 18. 8. 2024 - 22:08)

Ahoj , rád Ti dám, napiš mi na můj email [email protected]

Default User Image
Kuba 15 (Út, 6. 8. 2024 - 17:08)

Ano ja

Default User Image
Milda (Po, 19. 8. 2024 - 21:08)

Ahoj Kubo , jestli chceš potrestat , tak napiš mi na můj email  :   [email protected]

A domluvíme se .

 

Default User Image
zz (Út, 6. 8. 2024 - 18:08)

zz

Default User Image
zz (Po, 5. 8. 2024 - 15:08)

zz

Anonym (Po, 29. 7. 2024 - 19:07)

Ahoj , hledám holcinu , která by mi dala trošku mou rákoskou na zadek. Pište na email [email protected]

Default User Image
Metmaster13 (Čt, 25. 7. 2024 - 13:07)

Ahoj.

Hledám zde postarší ženu (40+), která by si mě přehla přes koleno a dala mi výprask.

Nejdříve 25 přes trenky a dalších 25 na holou.

Miluji nucenou nahotu a to ponížení, které k tomu patří.

Důvod výprasku může být: plivání na zem, házení vajglů na zem, lhaní o tom že kouřím či sprostá mluva.

Viděl bych to jako maminka či tetička a sprostý nevychovaný chlapeček.

Posměch za případnou erekci také rád příjmu.

Ale není to nutností.

Nejde mi ani tak tolik o bolest jako o to ponížení, oři kterém budu stát nahý s rukama zakrývající pindíka.

Miluji ten stud.

Jinak něco o mně.

Matěj.

31 let.

Praha.

Vyšší mohutnější postava.

Kuřák.

Stydlín.

A mou slabinou pro oči jsou: silonky, punčošky, sukně, výstřihy atd...

Ale nic z toho není povinné.

Budu se těšit.

 

[email protected]

Default User Image
K@jaa (St, 24. 7. 2024 - 13:07)

Ahoj mám dva mladší sourozence bráchu 4 a sestru 10. Vůbec si po sobě neuklízí hračky ani svoje věci. uklízet. Rodiče jim nic neřeknou.Já tak nejsem kdoví jakej svatoušek ale už jsou na to dost staří nemyslíte? (když jdu večer po tmě do našeho pokoje  a jdu si lehnout a šlápnu na autíčko, na lego nebo na bárbínu tak to dost bolí) Ps: a uklízet to po nich pořád nechci. Prosím poraďte mi 🙏🙏🙏

Anonym (St, 24. 7. 2024 - 16:07)

Co chceš poradit? Promluv si s rodiči, desetiletý už po sobě uklízet musí, čtyřletý se to učí. Ty jsi starší, buď jim vzorem a takový ten správný brácha. 

Default User Image
K@jaa (Čt, 25. 7. 2024 - 13:07)

Skusím to. Asi si nastavíme nějaká pravidla. Děkuji za odpověď 😋

Default User Image
K@jaa (Čt, 25. 7. 2024 - 13:07)

Skusím to. Asi si nastavíme nějaká pravidla. Děkuji za odpověď 😋

Reklama

Přidat komentář