Reklama

Výprask

Návštěvník (Pá, 23. 3. 2007 - 16:03)

Martina pro Zdenka ozvu se zítra.

Návštěvník (Čt, 22. 3. 2007 - 20:03)

Rád ti uděůím výprask na holou. Zdeněk 608913450

Pavla (Po, 26. 10. 2020 - 23:10)

mam rada nasekat muj zlobivej zadeček - většinou mam tanga a ty se mi zařezavaj do půlek. Moc bych chtěla aby mi někdo vsunul ruku pod tanga a nasekal mi nejdřív na jednu a pak na druhou. Taky bych chtěla nasekat na kundučku - řemen je báječný, vařečka velká prádelní pomastěná máslem a hodně pepřem - těší mě pálení hůavně na zlobivý prdelce mám pak plně mokrý tanga a to mě vzrušuje když si řekne, že sem zlobivá. Bavilo by mě aby mě někdo držel a drzhý mě nasekal a mělo by to trbat asi hodinu - zadeček by měl pálit a být modrej. Na holou by mě to taky potěšilo - ohnutá přes křeslo - měl by se dotýkat prdelky i šahat na kundičku a nasekat mi až se počlrám vzrušením. Baví mě dostávat rákosko - podávat si ji sama a ohnout se a sundat si pomalu kalhotk y a po nasekání je vyhodit a chodit doma z holou zadničkou - dobré když mě seseký zadek za to chození s holou prdelkou , Moje zlobivá prdelka už potřebuje pořádně nasekat a kundička ke raky moc zlobivá. Přes tanga to je fajm. přes kalhotky grazilky je to ještě větší potěšení - brazilky končí v půlce zadečku a mě baví, když mi tam někdo vjede rukou a naseká mi nějdřív holý zadeček a potom to ostatní -sundávání kaljotek je báječná věc . Moc by mě bavilo nasekat mi u vody, pěkně to pálí . tam stační jen rukou, potom mi sebrat kalhotky a ještě jednou mo dát pořádně na zadeček ,

Návštěvník (St, 28. 10. 2020 - 06:10)

Za všechny ty překlepy a pravopisné chyby bys pořádný výprask zasloužila.

Tak o tom nepiš tady, dej si inzerát na https://vsevjednom.cz/guestbook.php?gb=29267 a najdeš si někoho, kdo ti tohle splní.

juliette (Čt, 22. 3. 2007 - 18:03)

Seznámili jsme se na diskotéce a začali si psát (úplně o všem), takže jsme to o sobě věděli ještě předtím, než jsme to dali dohromady. Teď si to naplno a často užíváme. Nejde nám o bolest, to nevzrušuje ani jednoho z nás. Jde o takové milostné výprasky, líbí se mi na tom ta podřízenost. Ráda se mazlim, ale sex mám ráda drsnější. Taky používáme pouta, vřele doporučuju;-)

pouto (Čt, 22. 3. 2007 - 17:03)

chtěla bych dostat na holou pořádný výprask,najde se někdo?

Přísný Pán (Čt, 22. 3. 2007 - 17:03)

Děkujem Julinko za zprávu. Napiš, jak jste se na tom poprvé domluvili nebo objevili, co ve vás číhá za vášně.
:-)

juliette (Čt, 22. 3. 2007 - 16:03)

Je to pěkný, taky to děláme;-)

Plyšák-na-pomaz (St, 21. 3. 2007 - 16:03)

Taky to dělám se svým miláškem a poměrně často,jenom s tim rozdílem,že výhradně přes sukni,aby to moc nebolelo.Nebo přes plesový šaty.To se člověk může pěkně rozjet beze strachu,že by jí to bolelo a nebo měla modřiny.

Přísný Pán (Út, 20. 3. 2007 - 18:03)

No jo, ale většina holek se za svou touhu po "naplácání na holou" do hloubi duše stydí a napřiznají to nikomu. Na začátku skoro ani sobě.
Mě se jen jednou stalo, že jsem se seznamil normálně náhodou s holkou, co na to byla. A i tak ji to trvalo asi přes měsíc, než to velmi váhavě přiznala.
Ostatní se zájmem o takové hrátky jsem našel jen na netu. Tam je to jiné, anonymita dodá odvahu a taky název místnosti, nick, hned naznačí aspoň moje zaměření.
Přijde mi, že pravděpodobnost seznámení se jen pustou náhodou je pro dva takhle zaměřené docela malá. Proto net je záchrana.
Je nás takových docela málo....

Trestaná (Po, 19. 3. 2007 - 18:03)

Většinou nemám problém přiznat, co se mi líbí :-)).Nebo aspoň naznačit. No ale ne vždy to vyjde. Asi je to otázka správné "signalizace". Takže přeju všem, aby se dokázaly(li) přiznat a potom si to pěkně užily(li).

Přísný Pán (Po, 19. 3. 2007 - 16:03)

Dík, už jsem si to přečetl. Je to pohoda, když dívka hned napoprvé přizná, co jí vzrušuje. Samozřejmě záleží i dodt na muži, aby jí to přiznání umožnil, ulehčil. Aby ho vůbec pochopil.
Naneštěstí ale je daleko víc těch, které to nepřiznají ani po dlouhé době, některé nikdy. škoda - pro obě strany.

Kačenka (Po, 19. 3. 2007 - 13:03)

Já jsem o výprasku taky vždycky snila. Ale teď už nemusím, páč mi ho můj miláček dělá...Vůbec není proti tomu, ale na druhou stranu se bojí, aby mě to moc nebolelo. A když mi tak dává na holou, tak mi to buď dělá prstama do kundičky nebo do zadečku....:-) Je to nádherný..

Návštěvník (Ne, 18. 3. 2007 - 12:03)

23.12.2006, 09:10:27

Přísný Pán (Ne, 18. 3. 2007 - 00:03)

Tak nevim proc, ale ten zmineny vstup Trestajicho nemuzu najit. A to jsem prosel vse za posledni rok. Z jakeho je data?
Dik....

Trestajici (Pá, 16. 3. 2007 - 18:03)

Hi, hi, kdyz jsem sem psal sve nekdejsi "vyznani", netusil jsem, ze ho "Trestana" nalezne az za nekolik mesicu:-)). Kdyz mi to tenhle tyden oznamila, pusobilo to velice usmevne:-)
Mozna je v "nasem" pripade stesti, ze jsme se do "toho" poradne opreli hned prvni den, co jsme se v realu poznali. A pritom se znali z predesle intenzivni korespondence, kde ale nepadla o spankinku nebo S/M ani zminka. Bylo to proste hoooodne spontanni poznani a tema, kdyz jsme na to narazili. A proto se to asi povedlo a drzi nas to oba(?) dodnes.
Trestana posledni dobou neco utrousila o potrebe "Saturnalii". Je dobre, ze jsou za nami resp. daaaleko pred nami. Takze se mam co rozmyslet, protoze de facto ani nejsem nejak zvlast S/M zalozeny. Jen mi dela velice dobre rozkos, kterou ona pri mem "trestani" (a hlavne po nem) proziva.

Trestana (Pá, 16. 3. 2007 - 07:03)

Precti si to co napsal Trestajici, naprosto presne popsal jak jsme k tomu dosli.. :-))

Přísný Pán (Čt, 15. 3. 2007 - 23:03)

Jak říkáš, je to moc a moc o důvěře. A ta se dlouho vytváří, ale rychle pokazí. Když se to pak ale povede, je to zážitek, kterému se nic nevyrovná. Kdo zažil, vrací se. Kdo nezažil, nepochopí.
Je zajímavé, jak popisuješ ten kontrast. Nikdy jsem o tom nepřemýšlel z toho úhlu. Ale máš úplnou pravdu.
Jak jsi zjistila, že patrner je stejného založení jako ty?

Trestaná (Čt, 15. 3. 2007 - 20:03)

Ahoj, trosku pozde jsem objevila tuhle diskusi:-)). Predpokladam, ze jsem ta, kterou Trestajici (jak bylo vyse popisovano) dokaze nadherne potrestat. Myslim, ze bych svoje vlastni pocity a vzruseni, z toho co probehlo a snad jeste nekdy probihat bude, nedokazala popsat lepe. Vzdycky jsem vedela, ze chci citit nadvladu chlapa pri sexu, nikdy me ale nenapadlo, ze me bude bolest, provazena pocitem vzteku, ze si me nekdo dovoli bit spolecne s absolutni odevzdanosti a touhou po trestu, tolik vzrusovat. Nemela jsem nikdy konkretni predstavu o podobe trestu, jen jsem vedela, ze se mi libi dostat na holou, ze chci byt naprosto poddana. V tomto pripade ocenuju obrovskou fantazii partnera, ktery jakoby presne vedel, jakou formou trestu a silou uderu me nejvic potesi. Protoze mu verim, dokazu se mu v podstate uplne odevzdat, vim, ze by me nikdy nenutil do neceho, co by me prilis ponizovalo, kdy uz by to pro me nebyla "hra". O to vic si uzivam prave kombinaci bolesti a neznych chvil, coz je ten uplne nejvetsi kontrast, jaky jsem v zivote zazila.

Přísný Pán (St, 14. 3. 2007 - 23:03)

Konečně oživení...........
A proč to Jena nechce (ale chce)? Proč to prostě nezkusí zažít?
A proč Ila nezažila ještě to, co jí tak užasně vzrušilo při čtení povídky?
A proč Kamča se o tom bojí mluvit?

Vždyť nás je sice málo (relativně), ale jsme. Proč se nekontaktovat mailem, nepopovídat si o tom na chatu, po ICQ?
Proč si pak touhy a představy nesplnit?
prisny_pan (zavináč)email.cz

Reklama

Přidat komentář