Reklama

Starší ženy a mladší muži

Návštěvník (Pá, 13. 12. 2002 - 16:12)

Já bych souhlasil jen s tím, že člověk vedle staršího spíš stárne,ale co se týče sexu bych to viděl takhle.Do určitého věku ženy ten rozdíl věku nevadí, ale žena po 50 už přeci jen pro 20letého není zajímavá ani snad na jednu noc.Je mi 49 měl jsem o 9 let mladší ženu a nic moc.Měl jsem ale přítelkyni 31 a to už bylo o něčem jiném.Pripadá mi, že žena po 45 je už vyhaslá sopka!!

Návštěvník (Pá, 13. 12. 2002 - 12:12)

Tak to já mám furt. Pořád se seznamuji s mladšími ročníky. Nevím, čím to je. Možná na svůj věk vypadám mladší. Taky mi tolik nikdo nehádá, a už vůbec ne podle toho jak myslím, chovám se, co říkám. Zapadám mezi lidi o 10-12 let mladší naprosto bez problémů, nedávno jsem dokonce s jedním zas chodila, ale jen chvilku. Nebyl tam problém věku, to vůbec ne. Když to nevadí tomu klukovi, že má o tolik let starší holku (zůstanu u tohodle označení) tak mě to neva. Byl tam problém toho, že ten kluk ještě nevěděl co chce. To sice s věkem souviset nemusí, ale může. Takže ono to ani až tak o tom věku přeci není přátelé... vztahy jenom na sex já neberu. To neumím. A nechci. Tak hodně štěstí

Návštěvník (Čt, 12. 12. 2002 - 21:12)

Zajímavé téma. Já jsem "kdysi" preferovala o hodně starší partnery. Snad proto, že mi připadali moudřejší a možná jsem u nich hledala určitý pocit bezpečí. O hodně starší partner nás mnoho naučí, ale také hodně vezme.Mnoho získáte, ale také hodně ztratíte. Dlouhá léta jsem své další (věkově přiměřené) partnery posuzovala podle měřítek, která jsem si nastavila podle svého mnohem staršího partnera. A bohužel nikdo se mu dlouho nevyrovnal. A také mám dodnes pocit,že všechno to krásné co bylo, jsem zaplatila svým mládím. Nebo-li,ať se nám to líbí nebo ne vedle staršího partnera rychleji stárneme i my sami (nebo dospíváme?).Přiznám se, že dodnes nemám jasno v tom, zda to stálo za to.Dnes se mé pocity úplně obrátily. Zdá se mi, že už si nemohu dovolit vedle někoho stárnout. A tak někdy přistihnu sama sebe, že bych se vůbec nebránila vztahu s mladším partnerem. Je to asi jako hledání "živé vody".Možná je to tím, že mí vrstevníci mi připadají příliš usedlí a mnoho z nich už ztratilo chuť něco měnit a hledat stále něco nového.Zcela alibisticky si troufám tvrdit, že starší žena a mladší muž se k sobě hodí biologicky daleko lépe než opak.Nyní mám na mysli zcela nepokrytě sexuální aspekt vztahů. Žena se ocitá na vrcholu svého sexuálního života zpravidla okolo čtyřiceti let, zatímco muž okolo dvaceti. To je podle mého důvod, proč potkáváme spousty nervózních a nespokojených žen, jejichž muži pomalu, ale jistě spějí do sexuálního důchodu. I když určitě ne všichni - abych někoho neurazila.Asi bych, ale měla strach připoutat k sobě mladšího partnera natrvalo. Důvod je prostý, měla bych strach, že dříve nebo později odejde za mladší.I když znám několik takových manželských párů, které spolu žijí v naprosté spokojenosti již dlouhá léta.Vztahy mezi lidmi s větším věkovým rozdílem mají své nepopiratelné kouzlo. Záleží jen na nás zda ho dokážeme prožít.

Návštěvník (Čt, 12. 12. 2002 - 18:12)

Ahoj! Taky mám taky takovou zkušenoust bylo to moc fajn a myslím, že ji pořád miluji i když je o 18 let starší a dávno naš vstah skončil. V současné době ji pouze navštívím, pokecáme a vášnivě se pomilujeme. Je to super!!

Návštěvník (Út, 24. 9. 2002 - 08:09)

Ahoj...ja zijem s o 8 rokov mladsim partnerom. On ma 20 .Je to fajn, pozname sa 2 roky(z toho rok iba virtualne) a teraz uz doslo aj na spoluzitie.

Návštěvník (Po, 23. 9. 2002 - 22:09)

Já už mám pět let milence mladšího o 16 let a pořád je to bezva :o)))

Návštěvník (Čt, 25. 7. 2002 - 13:07)

a nechces to zkusit znova?? chtel bych mit jako milenku starsi zenu, fakt me to vzrusuje... nechces mi napsat neco o sobe??

Návštěvník (St, 24. 7. 2002 - 23:07)

ahojky, jen jako milenci, ale dál to nikdo z nás nepustil.Škoda

Návštěvník (St, 24. 7. 2002 - 17:07)

Vazne?? tak to je fajn a byla si s nim nastalo nebo jenom jako milenci?

Návštěvník (St, 24. 7. 2002 - 15:07)

ahoj, no podle toho jaký je rozdíl věku.Měla jsem mladšího partnera o10 let mladšího a bylo to moc fajn.

Návštěvník (Út, 23. 7. 2002 - 13:07)

Ahoj, byl bych rad kdyby mi slecny a zeny napsali jejich nazor na vztah starsi zeny a mladsiho muze. Hrozne moc me to vzrusuje a chtel bych nejakou takovou zenu najit treba i jenom na milenecky vztah ale pouze z Prahy. Tak mi prosim napiste, chci vedet jak se na to koukate :-) diky

Reklama

Přidat komentář