Reklama

Starší ženy a mladší muži

(So, 9. 6. 2012 - 09:06)

hnus. Navíc znám několik případů z mého okolí a nakonec to stejně nedopadlo dobře. Kluk si nakonec stejně časem našel svého věku, nebo mladší a starší žena, nebo bába, měla oči jenom pro pláč. Já jako chlap si nedovedu představit vlézt na o xxx let starší.

Miloš (Pá, 8. 6. 2012 - 19:06)

žena - formálně - hledá...Mám to ale smůlu,je mi 37,čili nejsem o deset let mladší.

Karina (Čt, 26. 4. 2012 - 00:04)

Zajistila jsem si a zaplatila počítačové kurzy MS Word, MS Excel a lektora jen pro sebe. Byl o 8 let mladší. Hezký, šikovný kluk. Dával mi najevo, že se mu líbím. Nezvládla jsem to. Byla to moje první zkušenost s mladším mužem. Cítila jsem se jako Demi Moore a měla jsem strašný strach, že si stejně jednou najde mladou, krásnou, chytrou, štíhlou... Že by ten vztah byl jen na pár týdnů, měsíců...

Honza (St, 25. 4. 2012 - 19:04)

28let "starsi"...Starší než já samozřejmě ty jojo...

p.jojo (St, 25. 4. 2012 - 17:04)

Hledám starší ženu 28-40....28let "starsi" :-)))))
Promin honzo je to individualni.

Honza (St, 25. 4. 2012 - 16:04)

Hledám starší ženu 28-40. Já 25, jen Zlín a okolí...kdyžtak pište na [email protected]

vdaná (Po, 16. 4. 2012 - 16:04)

žena - formálně - hledá mladšího kamaráda. Je mi 46 let a hledám muže o deset až patnáct let mladšího pro trávení hezkých chvil ... Jsem bruneta královehradecka. [email protected]

p.jojo (Pá, 13. 4. 2012 - 10:04)

Starší ženy se mi líbily...Piere to je spise o tom jak vnimas sex.
Jestli mas rad "hotove jidlo" nebo rad si ho "i" "uvaris".
Obe varianty jsou v pohode.
Ja mam opacnou zkusenost.
Premyslim proc je to u tebe tak a ume jinak.
Napsat ze ja jsem "hloupy" nebo naopak by bylo stupidni, jiste mame oba pravdu ...
Ale proc ?
Ja duvod vidim v ruznem pristupu k sexu.
Zatimco ty mas zrejme rad "hotouvou" zenu ktera vi a zna a umi to s chlapem.
Tak ja mam rad zenu "tvarnou" se kterou v sexu pracuju spise ja a ona prijima.
A mym cilem je zene vypnout pri sexu racionalni mysleni tedy dostat ji do stavu kdy "zkusenosti" jsou ji naprosto k nicemu ba naopak ji tizi jako kamen.
V tomhle se lisime ale je to jen o vkusu.

Piere (Čt, 12. 4. 2012 - 21:04)

Starší ženy se mi líbily od mého mládí. Styděl jsem se za to sám před sebou. Jako devatenáctiletý jsem měl štěstí, že mne náhoda přivedla k rozvedené paní, které bylo 46 let. Měl jsem tenkrát holku a mohk porovnávat. Vlastně nebylo, co porovnávat. Ta starší paní s velkým zadkem mi toho dala nesrovnatelně víc, než ta mladá holka.

Pepa (Po, 10. 1. 2011 - 08:01)

Přesně tak, ještě hezká, aby vzrušovala a už rozmrdaná, aby to měla ráda na jakýkoliv způsob.

dane (Po, 10. 1. 2011 - 08:01)

kolem 40 není žena starší, to je v nejlepším

! (Po, 10. 1. 2011 - 07:01)

Aleno ty jsi mrdka zasraná.bez si hrat zpatky do vany. Co je na tom blbeho, ze se to nekomu v 55 jeste libi. Mi se take libi mlade holky

dan (Ne, 9. 1. 2011 - 16:01)

cauky hledam straši ženu tak okolo 40 let na sex?

Lidičkové- PETŘ (Po, 8. 12. 2008 - 12:12)

Yossko, proč jsi teda kecala, jaký mrchy jsou milenky ženatých mužů a sprostě jim nadávala a byla na ně hnusná na jejich foru, až se před tebou s pomocí admina musely zamknout, když jsi sama do ženatých dělala ? Vidíš, jaká jsi lhářka.A pokrytec. Jsi na všech forech a všechny rozvracíš a kazíš a ještě píšeš všude něco jiného - jen jedno děláš všude, chlubíš se svou promiskuitností se zajíci... že zdrhnul po sexu a nebyl tam do rána, to se nediv - prostě chtěl sex a v tu chvíli mu bylo jedno s kým, při tvé vizáži, proč tůstat... každému chlapovi se ženy s váhou 105 kg, o které jsi psala, nelíbí....

A pro Petra - Yossarian - na sex seznamce www.rande.cz, kde loví pod nickem neskromna ( krátce ) - žena v lánu řepky olejné, v profilu, co má ráda, mladé poddajné subíky, sadomaso, anál , piss .... tak žije, to je její milostný život, má na to právo - je rozvedená žena ( navíc Yoss je v ID od 35 let na duševní chorobu - paranoia a žije sama s autistickou dcerou a přivydělává si úklidem )- jen v reálu ji neoslovují, tak volí tuto cestu .... čau.

Návštěvník (Po, 8. 12. 2008 - 07:12)

Na staré piči, se nejlíp cvičí!

Návštěvník (Po, 8. 12. 2008 - 06:12)

Yossarian
Na ty holky od Saudka ty vůbec nemáš.Ty jsou aspoň krásné duševně a v obličeji.Tvá duše je černá a ksift máš jako rozšlápmutý hovno.

claudie (Po, 8. 12. 2008 - 05:12)

Ahoj, mam skoro o 7 let mladsiho pritele. Mne je 26 a jemu 20. Neverila bych, ze me tohle nekdy potka, ale je mi s nim strasne krasne a pripada mi, ze me jeste nikdo nikdy tak nemiloval. Je to uplne neco jineho, nez ti starsi nez ja, s kteryma jsem byla. Vetsinou byli strasne povzneseni a duleziti, a tohle ja nepotrebuju. On ma uzasny skoro detsky smysl pro humor a nebere se tak vazne, jako ti starsi panove dokonali. Taky ve vyjadrovani je uplne odzbrojujici a v posteli..no..Jenom doufam, ze nam to vydrzi a nezdrhne za nejakou mladsi..Ale zatim v pohode, tuky tuk.

Návštěvník (Čt, 30. 10. 2008 - 10:10)

To je jednoduché, jdi do bordelu!

W. C. (St, 29. 10. 2008 - 21:10)

No kurňa! Mně je 27 a taky se mi fyzicky víc líběj ženský vod 30. tak do 40. A kuli tomu bych s nima chtěl souložit! Ale problém je v tom, že bych s nima vopravdu chtěl jenom souložit, nic jinýho ne! Co s tim?

Marek (Pá, 24. 10. 2008 - 01:10)

Haa Yossarian,
To je sranda, ale nabidek si tu mela vice nez dost vis co kod nabizime a kdyby si se nebala, tak napises. No kazdopadne ja sem vzdy pripraven marek( zav) braillnet.cz

Reklama

Přidat komentář