Reklama

Starší ženy a mladší muži

Default User Image
Josef (Čt, 12. 9. 2024 - 00:09)

Já měl v životě to vždy obráceně. Nevím čím jsem je přitahoval, ale já měl a stále mám na milování mladé holky. Jen jednou to mi bylo kolem třiceti, tak jsem v práci se dal do řeči s paní kolem padesáti a skončilo to, že jsem se u ní vyspal. Stále na to vzpomínám jaká to byla tenkrát divoška, která již byla po přechodu.

Anonym (Čt, 12. 9. 2024 - 01:09)

Děláš dobře, že to byla se starší jen jednorázovka, protože ony pak stárnou, jsou nemocné a umírají a ty, i když to nebyla láska, jen sex, tak je máš pořád v sobě a je ti stejně po nich smutno, jako kdybys jim nějak ublížil i když ve skutečnosti jsi jim pomohl.

Default User Image
venci kamarád (Čt, 12. 9. 2024 - 12:09)

 Jsme měli v práci chlapíka, který měl milenku starší ženu o 25 let. Jeho manželka byla vyhublá, malá prsa a nechtěla už prcat. Venca jak se borec jmenoval si s milenkou užíval vše co si přál, kouřila ho, soulože co hrdlo ráčí, ale stalo se Venca nečekal  milenka nečekaně zemřela. Venca jí šel na pohřeb a měl doma hadry. Tajně si je připravil do nějaké kabely a odnesl do práce. Když se oblékal pomáhali jsme mu, kontrolovali oblek, kartáčovali jsme pírka. Venca byl chudák tak smutný. Nakonec se obul do černých lakýrek a odešel na pohřeb. Po pohřbu zase musel odnést šaty domů, tak aby si nevšimnula manželka. Za pomoci nás se mu to podařilo. Venca truchlil, ale bral to sportovně, vůbec neměl pocit že by ji ublížil.   tě buh :-)

Default User Image
Klára (Út, 10. 9. 2024 - 08:09)

Také jsem vdova, 65 let, celkem udržovaná a mám kamaráda 35 let, má velký péro a výdrž.To jsem nikdy s manželem neměla! Stojí mu i půl hodiny a já si myslím že jsem 20 letá holka.I ty orgasmy jsou velké, které jsem nikdy neměla.Manžel měl 12cm tak jsem si neužila jako nyní s 25 cm/6cm. Když zažívám orgasmus teču jak Niagára a prý křičím strašně.Chci to ještě zažít tak do toho dám všechno ze sebe!

Anonym (St, 11. 9. 2024 - 08:09)

Hezká pohádka a možná přání.

Default User Image
Honza (Út, 10. 9. 2024 - 17:09)

To je dobře. Užívej mně je 28, partnerce 54 a sex je úplně božský. S mladýma holkáma jsem tohle nezažil. Děláme to někdy i 3x denně 

Default User Image
Honza (St, 11. 9. 2024 - 07:09)

A mám ho 34/12.

Default User Image
Mrdák obecný (Čt, 12. 9. 2024 - 13:09)

34/12? To je ubohé, já klátím obyly s 46/15.

Anonym (Čt, 12. 9. 2024 - 00:09)

"A mám ho!" Pravil baron, když si ho konečně našel a nemusel se zase počůrat.

Default User Image
Adéla (Po, 9. 9. 2024 - 10:09)

Moje sousedka je svěží rozvedená padesátnice, která má již děti vylétnuté z hnízda. A právě tato osamocená ženská si domů nastěhovala svobodného třicátníka a jsou jako hrdličky a myslím, že souloží několikrát za den, protože jak teď bylo horho, tak jejich erotické vzrušení bylo pootevřeným oknem slyšet několikrát za den i noc.

Anonym (Po, 9. 9. 2024 - 17:09)

Něco podobnýho jsme měli ve vedlejším bytě. Taky temperamentní šedesátiletá vdova se pojímala s mladíkem a oba dělali při tom takový vyrvál, že jsme nemohli spát a budili nám děti. Když jí to manželka vytkla, tak odpověděla, že my jsme slyšet taky. Tak jsme dávali na víkendy děti tchyni a šukali jsme odděleně s nimi. Ostatní partaje to měly stereo. Jedna babička nám děkovala, že se sice nevyspí, ale díky nám se jí to začalo zase líbit. Za nějaký čas už jsme slyšeli jenom jí. Zeptali jsme se, co se stalo? Řekla nám, že mladík si našel mladší a teď už má jenom Robertka. Časem jsme se všichni uklidnili. 

Anonym (Po, 9. 9. 2024 - 16:09)

A ty si v tom horku doma sama honila flašinet ?

Default User Image
Olga (Čt, 5. 9. 2024 - 00:09)

Jsem již třiasedmdesátiletá vdova, která neměla chlapa již čtrnáct let. To že bych nějak úplně toužila po sexu to není, ale pokud by byl někdo s kým by mi bylo dobře, tak bych se tomu asi nebránila. V našich letech mám spíše radost z toho, že děti a vnoučata se majídobře a vše jim funguje. Neví zda bych chtěla mít kompliment s třicetiletým klukem, ale s pánem kolem padesáti by to asi šlo. Sedmdesátník by již asi měl problém se stropořením. Přeji všem, aby se jim splnilo o si přejí a vyhovuje jim.     

Default User Image
Jmeno (Út, 10. 9. 2024 - 23:09)

A kde bydlíte paní Olgo? Je mi 46let.

Anonym (Čt, 5. 9. 2024 - 19:09)

Přeji Vám Olgo při hledání hodně štěstí. Padesátníci co za něco stojí jdou zadaní, ženatí nebo si je obletují mladší. Která je rychlejší má hold muže svých snů. 

Default User Image
Eva (St, 4. 9. 2024 - 16:09)

Pár let chápu . Ale například za mojí babičkou ( 73 let ) jezdí mladej klučík na kole  ( 19 let ) 

Anonym (Čt, 5. 9. 2024 - 19:09)

Asi mu čte pohádky

Anonym (St, 4. 9. 2024 - 17:09)

Pravděpodobně jde jen o sexuální uspokojení a sňatek nehrozí. Tedy, pokud ti jde o dědictví. Kluk si najde mladou a nebo už jí má a jede na dvou frontách, protože na to má a baví ho to. Dopřej babičce radost. Určitě si jí zaslouží.

Default User Image
Eva (St, 4. 9. 2024 - 19:09)

Tak o dědictví mi opravdu nejde. Má malý domek na samotě a ten je dávno napsaný na mé rodiče. O sex jako takový také nejde . Ten klučík ji v létě seká zahradu a provádí drobné opravy kolem domu a na domě .  Doma pak uklízí, vysává, vytírá atd  Je při tom vždy úplně nahý.  Babička je oblečená a on se jí ani nedotkne. Jediné co za to chce je možnost se občas před babičkou uprostřed zahrady sám uspokojit.

Default User Image
xx (St, 4. 9. 2024 - 22:09)

no ty jsi teda myslitel, šašku.

Reklama

Přidat komentář