Reklama

Exhibicionismus

Našla by se (Po, 19. 2. 2018 - 16:02)

pěkná dívka tak do 20 let, před kterou bych se mohl svléknout do naha? Ty bys byla oblečená nebo bysme pak mohli dát i koupel - já nahý, ty v plavkách. Piš na [email protected]

luci (Po, 19. 2. 2018 - 16:02)

Mě nevadí když mě ocumuje...A ono by tě ubylo,kdyby se pohledem na tvůj penis potěšilo oko stařenky?

EXHIBICIONISTA (So, 9. 7. 2022 - 16:07)

I to by mi bylo příjemné.Dě[email protected],písněte

ibs (Po, 4. 1. 2021 - 19:01)

to že uklízečky/šatnářky v bazénových sprchách očumují je běžné. Nedávno jsem takhle si šel ve sprchách odskočit (už v plavkách), a zrovna když jsem ho nad mušlí vyndal a začal, tak se tam nějaká takováto baba náhle objevila a nenápadně koukala. Nevim proč ale nějak mě zničeho nic začala vzrušovat ta představa že vidí můj žalud z kterého tryská proud moči. až se mi při tom skoro začal stavět

Abe (Po, 4. 1. 2021 - 22:01)

Jsi li sledován při močení, nebo pohlavním aktu, jde o voyerství těch, kteří tě sledují, nikoli exhibicionismus z tvé strany, pokud tak nečiníš úmyslně. Sexuální slídilství (voyerství) je rovněž úchylka, ale je neškodná, tak jako exhibicionismus, pokud se shodnou, nebo to nevadí, oběma stranám. Příklad. Masturbuji v práci a přistihne mne kolegyně. Prohlásí, že jí to zajímá a chce to vidět až do konce. Pochopitelně, že nezbývá nic jiného než jí vyhovět, protože už stejně ví že masturbuješ. Požádám jí o kalhotky, také se potěším pohledem a mám pojistku, její kalhotky, že to nevykecá. Takových a jiných shod, se může v životě stát několik, neboť ženy jsou od přírody zvědavé.

Tony (Ne, 18. 2. 2018 - 19:02)

V létě chodím na brigádu...Mě nevadí když mě ocumuje mladá pěkná satnarka. Te se také rád predvedu. Ale pokud tam je zrovna ta starší, tak se sice taky sprchují bez plavek ale jdu tam s ručníkem a jsem otočený zády. Všechno má svy meze a nějaký starý raspli se Teda nechci předvádět. S tou mladou si i povidam a je sympatická.

Petr (Pá, 16. 2. 2018 - 23:02)

V létě chodím na brigádu...Kde je ten plavecak?

Péťa (Pá, 16. 2. 2018 - 21:02)

V létě chodím na brigádu...Svět je malý a mě ve sprchách na plavečáku pokaždé očumuje uklízečka.Sice mi to nijak nevadí ale je to divné.Nejste to Vy?

Aneta (Pá, 16. 2. 2018 - 16:02)

V létě chodím na brigádu na plavecak a taky uklizim v pánských sprchách a šatnách. Někteří muži když mě tam vidí tak se přede mnou schválně vystavují. Když je nějaký hezký tak se ráda podívám na jeho vybavu, ale někdy je to nic moc. Občas tam vidím i kluky že školy, chodím do druhaku na střední. Někteří se stydí, jiným to vůbec nevadí že tam jsem a koukam se.

Eliška (Čt, 18. 1. 2018 - 12:01)

Mě i manžela vzrušuje milovat se před někým třeba v létě někde u vody.Né někde na pláži ale kousek stranou kde nás může vidět jen několik lidí. Je zajímavé pozorovat jak si někteří jedinci dodávají odvahy a postupně se přibližují

nejspravnějšísp (Čt, 18. 8. 2016 - 11:08)

Sprosťandy z Prahy co se nestydíte a máte chuť vyrazit na koupačku na Lhotu tak pište: nejspravnak a email.cz
Na lhotu jezdím často, tak věřím, že se dohodnem a poznám nové, stejně smýšlející a snad i trošku sprosťandy.

patrik (Pá, 8. 7. 2016 - 16:07)

Veľmi sa mi páči, keď sa manželka ukazuje v sexi oblečení pred cudzími chlapmi. Ona to veľmi nemusí, ale nakoniec sa nechá prehovoriť. No často iba vtedy, kedy je malá pravdepodobnosť, že by ju uvidel niekto známy. A ešte prípadne keď si trochu vypije. Vtedy je ochotná byť na verejnosti v kratučkej minisukni a tričku bez podprsenky alebo strečových minišatách, prípadne kraťasoch, z ktorých jej vytŕča zadok alebo v bielych tenkých elasťákoch. Najčastejšie si ju takto užívam na dovolenkách alebo výletoch do iných miest alebo do prírody.

Růženin lom (Pá, 8. 7. 2016 - 11:07)

Ahoj, rád si vyměním pár řádek s dívkami a ženami o opalování v Růženině lomu ... Pište. :-) [email protected] Hezký den! Mirek

Klára (Čt, 3. 3. 2016 - 18:03)

Přítel se i sází o panáky.
Tenkrát mi poručil abych si zahrála kulečník. Jen v topu a mini, naostro.
Nevím zda mi víc koukali do výstřihu nebo pod sukni.
Nakonec si i vyzvedl výhru panák dvanáctileté whisky a koňak pro mne.

Míla (Čt, 3. 3. 2016 - 16:03)

Vzrušuje mě chodit v mini...Je to prostě tak,někteří muži předvádějí své ženy jiným mužům,buď aby se chlubili,nebo je rajcovaly a bavili se tím.Nebo aby je získaly pro sex se svými ženami.To poslední je případ mé kamarádky.

Klára (Čt, 3. 3. 2016 - 16:03)

Vzrušuje mě chodit v mini bez spodního prádla. Příteli se stydím to přiznat. I dřív jsem tak chodila ale aby to nikdo neviděl.
Přítel ale chce abych se veřejně ukazovala, na pláži, na baru, doma u okna.
Naoko se bráním ale nakonec se necham "přesvědčit". Koupil mi šaty s výstřihem do pasu a má radost když mi vykoukne kozička. Zakázal mi lepit si šaty oboustranou páskou na prsa jako jiné ženy.
Ukazuje moji pipinu všem kamarádům. Prej nemám mít strach, nevykoukaj mi jí.
Občas si připadám nahá jako na dražbě otrokyň na Jihu.

Míla (Čt, 3. 3. 2016 - 13:03)

Tak to je dobrý,ženský...Takových je víc,mini,dole bez a musím si sednout na vysokou barovku,znám to moc dobře.Předvádějí nás jak klisny na aukci a směřují jen k tomu jednomu.Když jsem mu to řekla,tak odpověděl,že jsme na to,tak co se divím.

... (So, 27. 2. 2016 - 17:02)

"muzsky pohled" ma...Tak já mít dostatek financí,tak bych si koupila spoustu krásných,značkových věcí-oblečení.Není to kvůli chlapům,ale prostě se rád někdo hezky obléká a v roláku se moc dobře cítit nebudu,takže volím ten hluboký výstřih,který ale momentálně moc nenosím,to zase kvůli váze,volím něco delšího.

Lída (So, 27. 2. 2016 - 17:02)

"muzsky pohled" ma...Tak to je dobrý,ženský jsou pokrytecký potvory.A co chlapy,který je nutěj k tomu aby chodily na večírky nahoře i dole bez.Zrovna včera jsem musela jít jen v minisukni a halence a pod nimi nic.On předvádí mne.Když totiž zábava pokročí,něco se vypije a ženská už tak neudrží kolena u sebe.To on dobře ví a tak po půlnoci už mají chlapi co sedí proti mě dobrý výhled.Nebo mne začne líbat a schválně mi rukou sáhne do výstřihu a svojí nohou přitáhne jednu mojí a je to dokonalé.Jeho kolega mi pak u baru v mobilu ukázal jakou ji mam.Chlapy se tím rajcujou,chtejí to,ale ženské jsou potvory pokrytecké.

Ale jo (So, 20. 2. 2016 - 15:02)

Souhlasím,akorát je v tom..."muzsky pohled" ma pravdu. Zenske se predvadi a provokuji. Procpak asi nosi vystrihy, ze kterych jim lezou kozy a sukne po rysku? Kvuli sobe? Kvuli jinym zenskym? Kdepak, predvadej se pred chlapama, chteji trumfnout jiny zensky, aby chlapi cumeli prave po nich a ne po jinych. A kdyz chlap po nich pak cumi, uvnitr je to hreje a navrch se tvari, jako ze je to jeho uchylactvi pohorsuje. Zensky jsou zkratka pokrytecke potvory.

Reklama

Přidat komentář